Dačić: "Srbi iz Republike Srpske dobiće bez problema srbijanske pasoše"

gost 23146

Buduća legenda
Poruka
46.396
v21533.jpg


Srbijanske vlasti će vrlo brzo sa EULEX-om potpisati protokol o operativnoj saradnji u kontroli granice sa Kosovom, kazao je u srijedu u Bruxellesu ministar vanjskih poslova Srbije Ivica Dačić.
On je precizirao kako je o tome prije dva dana u Beogradu postignut sporazum sa visokim predstavnikom EU Javierom Solanom. Dačić je objasnio kako je ova odluka bitna i za konačnu odluku Evropske unije o ukidanju šengenskih viza za stanovnike Srbije.

Srbijanski ministar unutrašnjih poslova posebno je naglasio da će Srbi iz Republike Srpske, jednog od bh. entiteta, bez ikakvih problema dobiti srbijanske biometrijske pasoše koji će im omogućiti bezvizno putovanje u zemlje EU, prenosi "Radio Slobodna Evropa".

http://www.cafe.ba/vijesti/21533_Da...ke-dobice-bez-problema-srbijanske-pasose.html

Jest da ne vredi mnogo,ali eto da se zna...braća Srbi iz RS ko ima para moćiće i da putuje.
 
v21533.jpg


Srbijanske vlasti će vrlo brzo sa EULEX-om potpisati protokol o operativnoj saradnji u kontroli granice sa Kosovom, kazao je u srijedu u Bruxellesu ministar vanjskih poslova Srbije Ivica Dačić.
On je precizirao kako je o tome prije dva dana u Beogradu postignut sporazum sa visokim predstavnikom EU Javierom Solanom. Dačić je objasnio kako je ova odluka bitna i za konačnu odluku Evropske unije o ukidanju šengenskih viza za stanovnike Srbije.

Srbijanski ministar unutrašnjih poslova posebno je naglasio da će Srbi iz Republike Srpske, jednog od bh. entiteta, bez ikakvih problema dobiti srbijanske biometrijske pasoše koji će im omogućiti bezvizno putovanje u zemlje EU, prenosi "Radio Slobodna Evropa".

http://www.cafe.ba/vijesti/21533_Da...ke-dobice-bez-problema-srbijanske-pasose.html

Jest da ne vredi mnogo,ali eto da se zna...braća Srbi iz RS ko ima para moćiće i da putuje.
znaci ostace ih jos menje nego sto ih sada ima jer ce dosta njih hteti da zbrisu iz te vukojebine , a muje nece nigde :think:
 
v21533.jpg


Srbijanske vlasti će vrlo brzo sa EULEX-om potpisati protokol o operativnoj saradnji u kontroli granice sa Kosovom, kazao je u srijedu u Bruxellesu ministar vanjskih poslova Srbije Ivica Dačić.
On je precizirao kako je o tome prije dva dana u Beogradu postignut sporazum sa visokim predstavnikom EU Javierom Solanom. Dačić je objasnio kako je ova odluka bitna i za konačnu odluku Evropske unije o ukidanju šengenskih viza za stanovnike Srbije.

Srbijanski ministar unutrašnjih poslova posebno je naglasio da će Srbi iz Republike Srpske, jednog od bh. entiteta, bez ikakvih problema dobiti srbijanske biometrijske pasoše koji će im omogućiti bezvizno putovanje u zemlje EU, prenosi "Radio Slobodna Evropa".

http://www.cafe.ba/vijesti/21533_Da...ke-dobice-bez-problema-srbijanske-pasose.html

Jest da ne vredi mnogo,ali eto da se zna...braća Srbi iz RS ko ima para moćiće i da putuje.


Nije mi to bas jasno,da li to znaci da srbi iz RS koji zive u sastavu BiH mogu da dobiju srbijanske pasose ako to zele ,kako to hajde malo pojasnite ko zna, ja u to neverujem onako kako sam ja to shvatio :dontunderstand:
 
Poslednja izmena:
Pozdravljam svaki potez koji će omogućiti BH Srbima da odu ako već ne žele živjeti u BiH. Ne treba ljude sputavati.

...тачно, не треба их спутавати...људи иду и носе своју земљу са собом...а "љубљена браћа цвећа"...нека се кокају по Западној Херцеговини...баш као синоћ око 22 ....чије ли ће "цвеће" прво остати без латица...хрватско или муслиманско...видећемо ...:mrgreen:
 
Lijepo misli politika Srbije.
Jedan dio Srba iz RS-a će sa pasošom Srbije od Urala do Gibratara nači nekakav Posap preseliti porodicu a neki na studije u Srbiju neki posao bilo kuda i naravno za "protjerivanje2 Srba ćete okriviri Bošnajke i Hravte.

Опет мораш на један мали испит!!!

КОЈИ СУ ТИ ТИ БОШЊАЦИ!:think::dontunderstand:
ОДАКЛЕ СУ!?:think::dontunderstand:
КАДА СУ ДОШЛИ!?:think::dontunderstand:
КАКВИ СУ К'О ЉУДИ!?:think::dontunderstand:

"Dervis i smrt" od Mese Selimovica

Najzamrseniji ljudi na svijetu. Ni sa kim istorija nije napravila takvu salu kao sa nama. Do juce smo bili ono sto danas hocemo da zaboravimo. Ali nismo postali ni nesto drugo. Stali smo na pola puta, zabezeknuti. Ne mozemo vise nikud. Otrgnuti smo, a nismo prihvaceni. Kao rukavac sto ga je bujica odvojila od majke rijeke, i nema vise ni toka ni usca, suvise malen da bude jezero, suvise velik da ga zemlja upije. S nejasnim osjecanjem stida zbog porijekla, i krivice zbog otpadnistva, necemo da gledamo unazad, a nemamo kud da gledamo u naprijed, zato zadrzavamo vrijeme, u strahu od ma kakvog rijesenja. Preziru nas i braca i dosljaci, a mi se branimo ponosom i mrznjom. Htjeli smo da se sacuvamo a tako smo se izgubili, da vise ne znamo ni sta smo. Nesreca je sto smo zavoljeli ovu svoju mrtvaju i necemo iz nje. A sve se placa pa i ova ljubav.

Meni je najzanimljivije bilo kada sam bio BiH pre rata, negde osamdesetih godina...
Planinario sam sa nekim društvom i na planini Zlovrh (relativno blizu Žepe i Srebrenice) pozove nas neki starac na kafu i rakiju...

Mi sednemo i tako nešto pričamo... on мusliman...
Jedan moj kolega (među tom našom ekipom nije bilo мuslimana) hteo onako da ispadne "Politički korektan" pa počeo nešto pozitivno da priča o мuslimanima... kad će ovaj starac...

E moj sine, nije to baš tako... Mi мuslimani smo ti ljudi najčistije guzice i najprljavijeg obraza na svijetu...

Mi ostali šokirani...
 
Poslednja izmena:
Nije mi to bas jasno,da li to znaci da srbi iz RS koji zive u sastavu BiH mogu da dobiju srbijanske pasose iako nemaju srbijansko drzavljanstvo nego BiH,kako to hajde malo pojasnite ko zna, ja u to neverujem onako kako sam ja to shvatio :dontunderstand:
Nema se tu što objašnajvati ako izjava jednog od zvaničnikaRepublike Srbije, da ne tražim nebitno kako se zove, kaže "Srbi iz Bih će bez ikakvih problema dobiti srbijanske pasoše.
Kako to on može objasniti.
 
Pozdravljam svaki potez koji će omogućiti BH Srbima da odu ako već ne žele živjeti u BiH. Ne treba ljude sputavati.

Nista ti, kao i obicno, nisi shvatio. Srbi iz RS su ovim priznati kao normalni, ravnopravni evropljani. Oni sa ovim pasosima i vizama nece moci da rade u nekoj od evropskih zemalja, ali ce moci da ih turisticki obilaze. Onaj ko je hteo da radi na crno - to je mogao i pre bezviznog rezima.
Ajde sad nastavite da placete, ostadose muje ponovo odjebane od svih.
 
Опет мораш на један мали испит!!!

КОЈИ СУ ТИ ТИ БОШЊАЦИ!:think::dontunderstand:
ОДАКЛЕ СУ!?:think::dontunderstand:
КАДА СУ ДОШЛИ!?:think::dontunderstand:
КАКВИ СУ К'О ЉУДИ!?:think::dontunderstand:



Neznalice bez osnovne ne postavljaju pitanj već gledaju gdje će naći i kakvew uđbenike da bi nešto naučili.
Uči, čitaj i roučavaj KURAN :rtfm::rtfm::rtfm:
 
...тачно, не треба их спутавати...људи иду и носе своју земљу са собом...а "љубљена браћа цвећа"...нека се кокају по Западној Херцеговини...баш као синоћ око 22 ....чије ли ће "цвеће" прво остати без латица...хрватско или муслиманско...видећемо ...:mrgreen:
Uvečat će se Njemačka, Austrija i Švicarska na račun RS-a.
Tako se i ide u EUROPU.
 

Back
Top