Momak ili karijera, zena ili pudrijera :D

TheRedOne

Zainteresovan član
Poruka
292
Opet ista prica. Bas prekjuce me je nanovo smarala kako se plasi za ispite, karijeru, faks, da li ce njenim "imucnim" roditeljima da presuse pare ili strpljenje pa ce morati da se vrati i nastavi svoje studija na ovom nasem DOMACEM, NARODSKOM sto bi rekli dziberi ministri faksu.
A to bi za nju bila katastrofa, poraz, jao svemir bi se srusio ako bi morala da studira ovde...Vec sam poceo da dobijam fobije od ateroida i slicno, jer kako je krenulo :hahaha: moguce je da cu je uskoro i gledati u susetstvu mog cenjenog faksa :zcepanje:

I uvek je njen problem najveci, ja sam kriv sto nije pametnija pa ne moze da studira na tri jezika i odvoji vremena za momka. Da ne govorim da keva zove na svakih 5 minuta, a na svaka 3 ako slucajno kasni ili ne odgovara. Seks je zadnji put bio na repertoaru pre vise MESECI i to na jedvite jade jer ona misli da ona stvar radi na dugme i da sam ja bas uvek raspolozen kad ona ima vremena :eek:
Ali vise se ne stresiram uopste zbog toga, ako nece nece jer je to njena krivica a ne moja; ako joj nesto nije jasno neka pridje ustima mao dole i potpisujem da ce sve biti u redu :klap:
Ma kakvo pusenje, pa moram da je molim i da uzme da ga drka. Od seksa van spavace sobe nema u startu nista. Jos uvek je taboo i ako je uhvatim za sisu. :dash:
Konverzacija se svodi na to da su ispiti brige bezgranicne, a "nezavidnu" situaciju pojacavaju komarci koji su joj upropastili soping od 5.000 EUR u Rimu koji je inace mamina prijateljica doktorka prepisala kao lek protiv depresije :hahaha:
Ljubav i veza i privrzenost prema decku se svodi na to da je sasvim dovoljno vidjati se jedanput nedeljno na pola sata, ako se ne poklapa sa terminom kod privatnog profesora :dash:

I neko ce da pita pa pobogu sta jedan mlad, ambiciozan, zgodan, obrazovan, inteligentan i privrzen dechko radi sa takvom curom?
Inspirise sve one koji u svemu traze razlog, eto sta!! Sedite i razmisljajte dok ne umrete od muke!

Svaka akcija ima svoju reakciju...Mogucnosti su bezgranicne, a velicinu svoje srece mozemo u potpunosti osetiti samo onda kada gledamo tudju patnju.
:bye:
 
Opet ista prica. Bas prekjuce me je nanovo smarala kako se plasi za ispite, karijeru, faks, da li ce njenim "imucnim" roditeljima da presuse pare ili strpljenje pa ce morati da se vrati i nastavi svoje studija na ovom nasem DOMACEM, NARODSKOM sto bi rekli dziberi ministri faksu.
A to bi za nju bila katastrofa, poraz, jao svemir bi se srusio ako bi morala da studira ovde...Vec sam poceo da dobijam fobije od ateroida i slicno, jer kako je krenulo :hahaha: moguce je da cu je uskoro i gledati u susetstvu mog cenjenog faksa :zcepanje:

I uvek je njen problem najveci, ja sam kriv sto nije pametnija pa ne moze da studira na tri jezika i odvoji vremena za momka. Da ne govorim da keva zove na svakih 5 minuta, a na svaka 3 ako slucajno kasni ili ne odgovara. Seks je zadnji put bio na repertoaru pre vise MESECI i to na jedvite jade jer ona misli da ona stvar radi na dugme i da sam ja bas uvek raspolozen kad ona ima vremena :eek:
Ali vise se ne stresiram uopste zbog toga, ako nece nece jer je to njena krivica a ne moja; ako joj nesto nije jasno neka pridje ustima mao dole i potpisujem da ce sve biti u redu :klap:
Ma kakvo pusenje, pa moram da je molim i da uzme da ga drka. Od seksa van spavace sobe nema u startu nista. Jos uvek je taboo i ako je uhvatim za sisu. :dash:
Konverzacija se svodi na to da su ispiti brige bezgranicne, a "nezavidnu" situaciju pojacavaju komarci koji su joj upropastili soping od 5.000 EUR u Rimu koji je inace mamina prijateljica doktorka prepisala kao lek protiv depresije :hahaha:
Ljubav i veza i privrzenost prema decku se svodi na to da je sasvim dovoljno vidjati se jedanput nedeljno na pola sata, ako se ne poklapa sa terminom kod privatnog profesora :dash:

I neko ce da pita pa pobogu sta jedan mlad, ambiciozan, zgodan, obrazovan, inteligentan i privrzen dechko radi sa takvom curom?
Inspirise sve one koji u svemu traze razlog, eto sta!! Sedite i razmisljajte dok ne umrete od muke!

Svaka akcija ima svoju reakciju...Mogucnosti su bezgranicne, a velicinu svoje srece mozemo u potpunosti osetiti samo onda kada gledamo tudju patnju.
:bye:

Pa vidi, jesi ti kriv. Ometas njene ambicije kako ne shvatis? Hebote, pa devojka izdvoji celih pola sata za tebe. Znas bre koliko je to? To se zove ljubav. A da to nisi ti bio bi neko drugi i pravio iste probleme. Tako da si kriv samo tako ;)..

A za zadnje.. Pa sta znam, ne zvuci mi tacno. Svakog dana gledas neciju hebenu patnju al imas preca posla razbijajuci glavu sa svojom :confused:..
 
Opet ista prica. Bas prekjuce me je nanovo smarala kako se plasi za ispite, karijeru, faks, da li ce njenim "imucnim" roditeljima da presuse pare ili strpljenje pa ce morati da se vrati i nastavi svoje studija na ovom nasem DOMACEM, NARODSKOM sto bi rekli dziberi ministri faksu.
A to bi za nju bila katastrofa, poraz, jao svemir bi se srusio ako bi morala da studira ovde...Vec sam poceo da dobijam fobije od ateroida i slicno, jer kako je krenulo :hahaha: moguce je da cu je uskoro i gledati u susetstvu mog cenjenog faksa :zcepanje:

I uvek je njen problem najveci, ja sam kriv sto nije pametnija pa ne moze da studira na tri jezika i odvoji vremena za momka. Da ne govorim da keva zove na svakih 5 minuta, a na svaka 3 ako slucajno kasni ili ne odgovara. Seks je zadnji put bio na repertoaru pre vise MESECI i to na jedvite jade jer ona misli da ona stvar radi na dugme i da sam ja bas uvek raspolozen kad ona ima vremena :eek:
Ali vise se ne stresiram uopste zbog toga, ako nece nece jer je to njena krivica a ne moja; ako joj nesto nije jasno neka pridje ustima mao dole i potpisujem da ce sve biti u redu :klap:
Ma kakvo pusenje, pa moram da je molim i da uzme da ga drka. Od seksa van spavace sobe nema u startu nista. Jos uvek je taboo i ako je uhvatim za sisu. :dash:
Konverzacija se svodi na to da su ispiti brige bezgranicne, a "nezavidnu" situaciju pojacavaju komarci koji su joj upropastili soping od 5.000 EUR u Rimu koji je inace mamina prijateljica doktorka prepisala kao lek protiv depresije :hahaha:
Ljubav i veza i privrzenost prema decku se svodi na to da je sasvim dovoljno vidjati se jedanput nedeljno na pola sata, ako se ne poklapa sa terminom kod privatnog profesora :dash:

I neko ce da pita pa pobogu sta jedan mlad, ambiciozan, zgodan, obrazovan, inteligentan i privrzen dechko radi sa takvom curom?
Inspirise sve one koji u svemu traze razlog, eto sta!! Sedite i razmisljajte dok ne umrete od muke!

Svaka akcija ima svoju reakciju...Mogucnosti su bezgranicne, a velicinu svoje srece mozemo u potpunosti osetiti samo onda kada gledamo tudju patnju.
:bye:
Ти из неког разлога опстајеш са том особом.
Који је то разлог??

Ја бих могла да опстанем у тим околностима сам под условом да је неки жешћи интерес у питању.
 
U...kako mi je ovo poznato..Videla sam slicnu situaciju.Rekla bih da je ona tip devojke odrasle pod staklenim zvonom..sve na note..sve kako mama kaze..Ali...pazi .Takve su najopasnije kad se "probude".Bolje ti je da ne budes tada sa njom,jer ce pokusati da nadoknadi sve sto je propustila,ali negde sa strane...;)
 
Opet ista prica. Bas prekjuce me je nanovo smarala kako se plasi za ispite, karijeru, faks, da li ce njenim "imucnim" roditeljima da presuse pare ili strpljenje pa ce morati da se vrati i nastavi svoje studija na ovom nasem DOMACEM, NARODSKOM sto bi rekli dziberi ministri faksu.
A to bi za nju bila katastrofa, poraz, jao svemir bi se srusio ako bi morala da studira ovde...Vec sam poceo da dobijam fobije od ateroida i slicno, jer kako je krenulo :hahaha: moguce je da cu je uskoro i gledati u susetstvu mog cenjenog faksa :zcepanje:

I uvek je njen problem najveci, ja sam kriv sto nije pametnija pa ne moze da studira na tri jezika i odvoji vremena za momka. Da ne govorim da keva zove na svakih 5 minuta, a na svaka 3 ako slucajno kasni ili ne odgovara. Seks je zadnji put bio na repertoaru pre vise MESECI i to na jedvite jade jer ona misli da ona stvar radi na dugme i da sam ja bas uvek raspolozen kad ona ima vremena :eek:
Ali vise se ne stresiram uopste zbog toga, ako nece nece jer je to njena krivica a ne moja; ako joj nesto nije jasno neka pridje ustima mao dole i potpisujem da ce sve biti u redu :klap:
Ma kakvo pusenje, pa moram da je molim i da uzme da ga drka. Od seksa van spavace sobe nema u startu nista. Jos uvek je taboo i ako je uhvatim za sisu. :dash:
Konverzacija se svodi na to da su ispiti brige bezgranicne, a "nezavidnu" situaciju pojacavaju komarci koji su joj upropastili soping od 5.000 EUR u Rimu koji je inace mamina prijateljica doktorka prepisala kao lek protiv depresije :hahaha:
Ljubav i veza i privrzenost prema decku se svodi na to da je sasvim dovoljno vidjati se jedanput nedeljno na pola sata, ako se ne poklapa sa terminom kod privatnog profesora :dash:

I neko ce da pita pa pobogu sta jedan mlad, ambiciozan, zgodan, obrazovan, inteligentan i privrzen dechko radi sa takvom curom?
Inspirise sve one koji u svemu traze razlog, eto sta!! Sedite i razmisljajte dok ne umrete od muke!

Svaka akcija ima svoju reakciju...Mogucnosti su bezgranicne, a velicinu svoje srece mozemo u potpunosti osetiti samo onda kada gledamo tudju patnju.
:bye:

etotako ti je dobro rekla
devojka jos nije odrasla, pokusava da odraste... ima nekih problema u tom procesu, sredice se vec nekako jednog dana

i ja imam takvo "dijete" ali je dosta zreliji..sad kad vidim ovu tvoju mozda moje i nije toliko lose.
ili se strpi da odraste ako te voli i ti nju ili nadji neku prizemljeniju.
mada mi se ona cini kao dosta razmezena.ako je u vezi ne razumijem takvo ponasanje.
kakva je bila ranije?
 
on ne voli njene roditelje, on ne voli cinjenicu da je bogata i iz bogate porodice te i nju i njene ismijava zbog toga
ne voli sto ne radi po njegovom u seksu pa je i tu ismijava
ne voli sto joj je ipak ucenje na prvom mjestu pa je i tu ismijava jer je na dobrom faksu
previse zlobe i zavisti (a od ljubavi ni traga) za jedan post a ne tek jednu vezu
jako... zrelo ...

post je ocito previse ostrascen da bi se mogli osloniti na njegovu stranu price ili njegovo... stabilno mentalno stanje
 
on ne voli njene roditelje, on ne voli cinjenicu da je bogata i iz bogate porodice te i nju i njene ismijava zbog toga
ne voli sto ne radi po njegovom u seksu pa je i tu ismijava
ne voli sto joj je ipak ucenje na prvom mjestu pa je i tu ismijava jer je na dobrom faksu
previse zlobe i zavisti (a od ljubavi ni traga) za jedan post a ne tek jednu vezu
jako... zrelo ...

post je ocito previse ostrascen da bi se mogli osloniti na njegovu stranu price ili njegovo... stabilno mentalno stanje

moguce da je samo ovo sto si napisala a moguce je i da je on, na neki nacin, frustriran njenim ponasanjem prema njemu i vezi pa zato takva reakcija na faks, ucenje, shopping..

sto forumasi koriste frazu, ocito je nedoheben ili neheban!:lol:
 
moguce da je samo ovo sto si napisala a moguce je i da je on, na neki nacin, frustriran njenim ponasanjem prema njemu i vezi pa zato takva reakcija na faks, ucenje, shopping..

sto forumasi koriste frazu, ocito je nedoheben ili neheban!:lol:
ma koliko bio frustriran, nikad ne bih trpljela toliko vrijedjanja i ismijavanja od bilo koga a ne nekog sa kim sam u vezi
takvo ponasanje se ubraja u psihicko maltretiranje, nista ne opravdava maltretiranje

ako mu odgovara, slobodan je da nastavi sa svojim zivotom
 
Wow koliki spektar razlicitih misljenja :super:

A sta je to ona zelela a ja nisam uradio? Sex je trazila i zahtevala onda kada je ona htela i htela je da bude istog momenta, izasao sam joj u susret zbog cuvenog taboo-a "ne treba zenu ostaviti nezadovoljenu".

U pocetku nije imala nikakvih specijalnih zahteva i bilo joj je super, a sad odjednom sve nesto ne moze. Ne moze da spava kod mene jer ima obaveze. Nece sex jer se navodno boji trudnoce, a nece da uzima kontracepciju. :eek:
Smeta joj ako pljunem zvaku na ulicu. Smeta joj ovo, ono, ako joj ne povladjujem, ako potcenjujem njena "dostignuca"....Btw mozda je PMS i prodje, ali nikako ne bih voleo da se ovo pretvori u nesto hronicno jer nemam celicne zivce.

Pa sta? Jeste li vi dame hvalile MOJA dostignuca?
Ko je od vas uopste ucestvovao i u mojim usponima i padovima?
Mene roditelji nisu poslali na prestizan faks pa opet uspesno zivim i radim.
Sta ja dugujem bilo kome? I njoj? I poslednje sto bih zeleo je da dugujem, posebno zenskoj osobi. Ako se oseca(te) toliko mocnim i superiornim karijeristkinjama eto vam novac, ali i onda je sve nesto tesko. Tesko (vam) je i da se namestite kako valja kad treba, a meni nije tesko da hebem?

Jednom slabiji pol, uvek slabiji pol.
 
Poslednja izmena:

Back
Top