X Men Origins Wolverine's Revenge cudan encounter

TheMilosh23

Zainteresovan član
Poruka
500
Jedno pitanje za one koji su igrali ili mozda presli igru....Misija koja se odvija izmedju vojne baze i sume (gde je veci deo misije po snegu)....e sada malo je zeznuto naci to mesto posto je cela misija malo ides po sumi malo kroz neke baze...na putu kroz sumu naisao na jedno skretanje koje vodi do neke pecine i tu sam pokupio jedan Health Boost ali je pored njega bio i zariven u led veliki mac (koji inace neodoljivo podseca na Arthasov mac iz Warcrafta) i pored maca se nalazi kostur iznad koga je uzvicnik ili znak pitanja ne secam se vec...fazon je u tome sto ne mogu da napravim nikakvu interakciju ni sa macem ni sa kosturom pa me zanima da li neko zna o cemu se tu zapravo radi....
 
Eh da bar mogu detaljnije da objasnim nego je cela misija malo suma malo baza pa ne mogu da se setim tacno gde je znam samo da je na nekih 2/3 misije ...neka malo uza staza kroz sumu je u pitanju i neko deblo preko staze preko koga se udesno popnes na to uzvisenje i nastavis malo i dodjes do pecine...bas trip totalni uopste mi nije jasno u cemu je fazon sa tim macem....
 

Back
Top