Sve je pocelo od ljubavi.

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.205
Ljubio sam je najneznije na svetu.Njena toplota je palila moje telo.Njen miris me je opijao kao najlepsi parfem.Toliko srece mi nikada niko i nikada nece pruziti koliko je ona umela da mi pruzi.Te noci smo se predavali jedno drugom toliko puni ljubavi.Nesvesni praznjenja nasih tela.Nesvesni svih promena koje smo proizveli.Te noci smo napravili najlepsu stvar koju dvoje ljudi moze napraviti.Te noci je nasa ljubav stasala.Popela se na najvise grane.I stvorila nesto sto me je cinilo srecnim poslednjih cetiri meseca.Iako nisam znao.Iako mi je saopstila tek 12 Aprila.Ipak sam osecao.
A sada sada onako iznemogla.Nezeli ni da me pogleda.Sva ta njena ljubav je iscezla zajedno sa detetom koje smo nocas izgubili.Sve sto bih joj rekao je suvisno.Jer nestala je karika koja nas je vezivala.Patim zbog deteta.Patim zbog ljubavi.
Ona sada lezi u bolnici sama sa svojim mislima.Ja sam tu.U ovom pustom domu.Dominik mi spava na krilu.A Lina scucurena lezi mi pod nogama.Iako je samo jedno malo bedno kuce.I ono oseca da sam bedniji od nje.Zato i cuti i nemrda se.
Rekla mi je veceras da ovo ne zeli samnom da pregura.
Cim izadje iz bolnice zeli da otputuje i bice mi zahvalna ako Dominika pricuvam za to vreme.A ujedno mi je rekla i da iskoristim to isto vreme da se oprostim od njega.Jer ona je odlucila da samnom posle ovoga nezeli vise.Tup je osecaj bola.I cudim se sam sebi koliko sam hladan.Mozda jos nemogu da shvatim da se to meni desava.I uopste nerazumem kako tako mali udes moze izazvati toliko komplikacija.
Draga moja apotekarka.Vidis da se tvoje reci nisu obistinile.Ipak te necu pitati za savete.Kada kaki a kada treba da piski.
Da sam samo znao.Kao sto nisam nikada se nebih onoliko radovao.Nikada nebih vredjao sve one ljude.Jer sada mi se svi oni mogu svetiti.Osvetilo mi je se sve.Samo nerazumem zasto na taj nacin.Zasto tako.
 
Prvo sam se bas obradovala kada sam videla da si opet tu, a sad...pa...jednostavno sam zanemela... ne mogu da verujem...znam da ti ne znaci nista sta god da kazem, ali zaista mi je uzasno zao...


Uostalom, vise bih volela da sam ja jako naivna i da je Tipkaros u pravu sto se tice nepoklapanja prica...
 
To dali se poklapam ili ne.Nebitno je.
Cak i ono sve prethodno sto sam ispricao moze biti igra ili laz.
Ali najveca istina je da sam izgubio dete a uz dete i zenu.
I ma nema veze.
Ionako se samo foliram na ovom forumu.Kao i mnogi u nizu.
Doduse kao i ovaj tipkaros sa deset nikova.
Drustvo veliki pozdrav svima.Puno srece i hvala vam na lepom druzenju.
pozdrav.
 
zaista mi je zao zbog svega sto ti se dogodilo, ispricacu ti jednu pricu u vrlo kratkim crtama. imam drugaricu koja je izgubila dve bebe za dve godine, obe u 9. mesecu trudnoce tudjom greskom, sada je u 7 mesecu trudnoce, nosi zdravog decaka i nikada nije bila srecnija. Ja je gledam i ponosim se njenim duhom, pored nje su svi moji strahovi vezani za te promene u organizmu ponovo oziveli ali cutim i gledam je i divim joj se na svakom koraku.

Pored sebe ima divnog coveka, koji je svaki put pao i ustao ponovo sa njom, i verujem da ce ovoga avgusta ili septembra zajedno postati ponosni roditelji jednog sjajnog decak.

E sad cemu sve ovo, ne bi da te uvlacim jos dublje, ali pusti malo vremena da prodje, ako ti ona dozvoli posle nekog vremena budi joj podrska najveca na svetu, to sto ona sad oseca mozda nema nikakve veze sa tobom direktno, preveliki je bol i sok da bi jasno razmisljala. Ne bih da ti podgrejavam nade ali ne dizi ruke tako lako od neceg sto te toliko puni. Sacekaj, mozda ti vreme donosi neke lepe stvari, samo moras biti spreman i otvoren da ih primis.

pozdrav, nadam se da ce se ipak dobro zavrsiti
 
Bustura:
To dali se poklapam ili ne.Nebitno je.
Cak i ono sve prethodno sto sam ispricao moze biti igra ili laz.
Ali najveca istina je da sam izgubio dete a uz dete i zenu.
I ma nema veze.
Ionako se samo foliram na ovom forumu.Kao i mnogi u nizu.
Doduse kao i ovaj tipkaros sa deset nikova.
Drustvo veliki pozdrav svima.Puno srece i hvala vam na lepom druzenju.
pozdrav.

Sve sto si imao meni da kazes ti si mi rekao onom privatnom porukom. Ja sam ti takodje na isti nacin i odgovorio. Ali posto si me i ovde prozvao da imam vise nickova, odgovoricu ti i ovde.
Ja imam samo jedan nick i to je ovaj. Ja prezirem folirante tako da nikad ne bih bio jedan od njih. A ako mi ne verujes, zamoli moderatore da uporede moj IP sa IP-jem onih za koje smatras da su ja.

Za Aleksandru:
U pravu si da je bolje ovako, ali opet ne valja sto si toliko naivna.
 
Dragi naš prijatelju
Strašno je sve to što ti se događa, ali molim te, nemoj na sve to da gledaš kao na definitivnu stvar. Kada se žena nađe u situaciji u kojoj je tvoja žena, ona jednostavno ne razmišlja racionalno.
Ona je sada potonula i ništa oko nje joj se ne čini vrednim truda i čuvanja.
To što je odlučila da malo otputuje je jako dobro, a što je procenila da si ti najbolji izbor da budeš sa detetom za to vreme je još bolje.
Vi ste porodica, a to se ne može razyebati preko noći.
Nemoj sada sebi da postavljaš milion preteških pitanja na koja ionako nema odgovor. Sve što je bilo - bilo je, život teče dalje.
Dokaži joj da si ti i dalje njen čovek i da može da se osloni na tebe u svakom pogledu. Pruži joj siurnost ne protivureči joj i ne pružaj otpor ničemu osim da se rastavite.
 
Ako joj treba samoca, pusti je...
A potom, kad se vrati, ako je do tada ne prodje zelja da se razidjete, nemoj joj dozvoliti da sve unisti...
Budi jaci od njene destrukcije... I, bori se za vasu ljubav i porodicu...
Boze zdravlja samo, pa bice jos djece...
 
Gazdarica:
Ako joj treba samoca, pusti je...
A potom, kad se vrati, ako je do tada ne prodje zelja da se razidjete, nemoj joj dozvoliti da sve unisti...
Budi jaci od njene destrukcije... I, bori se za vasu ljubav i porodicu...
Boze zdravlja samo, pa bice jos djece...


Upravo tako, i javi se, mislim na tebe. Kako se takve stvari uvek dešavaju pozitivnim ljudima? Valjda zato što oni mogu da se izbore sa njima.
 
SVesna:
Gazdarica:
Ako joj treba samoca, pusti je...
A potom, kad se vrati, ako je do tada ne prodje zelja da se razidjete, nemoj joj dozvoliti da sve unisti...
Budi jaci od njene destrukcije... I, bori se za vasu ljubav i porodicu...
Boze zdravlja samo, pa bice jos djece...


Upravo tako, i javi se, mislim na tebe. Kako se takve stvari uvek dešavaju pozitivnim ljudima? Valjda zato što oni mogu da se izbore sa njima.

Ja nisam dugo na ovom forumu, ali vidim i drago mi je da nisam jedina koja je poverovala necemu sto nosi Bustura...Nijanse ponekad nisu bitne, nego sustina...
I od srca mu zelim da zaceli rane, a, verovatno, ipak malo samozivo, bih volela da ostane na forumu.
 
Ne znam,verovatno zato sto se ona oseca glavnim krivcem za to sto se dogodilo.A verujem da nije kriva.Ipak je to sudbina.Trebace joj puno vremena da preboli...a onda ko zna kad prodje neko vreme i kad shvati da zivot na zalost ne bira ni mesto ni vreme da nas najneprijatnije iznenadi shvati da joj ti znacis mozda ti se i vrati...Verujem u to !!!!
 

Back
Top