prijatelj mi je gay

Pirat

Zainteresovan član
Poruka
344
Imam jedan problem,,,
prije jedno 2 godine sam upozno jednog prijatelja, koji je doso do mene da mu posudim igrice, tako smo si izmenjivali igrice, pomogo mi neke stvari oko kompjutera i slično... E sada,, damas kad smo nesta pričali sam mu reko tako... << mrzim pedere, jer ne mogu da shvatim da se može muškarac J_E_B_A_T [da izvinem] sa muskim >> na faci se mu je vidilo da se je uvrijedijo... Sad cu vam citirati njegove poruke koje mi je danas poslo:

1-poruka: znas ti da cutis kad ti netko nesta kaže?
moj odg. neznam sta mislis sa time.

2-poruka: Odlucijo sam da ti pokvarim vece prije nego sto odem spavat!Pa danas me je zaboljelo u srcu kad si reko da mrziš pedere, jer sad poznas jednoga.
moj odg. pa nisam mislijo bas da jih mrzim nego da jih ne razumijem, šta ti si gay?

3-poruka: To mi je vec lijepše, al ti sigurno sa svojima 14 godina to jos ne razumijes kao ja sa 25 godina!Život je krut!
moj odg. wtf, pa kako to?što mi nisi prije reko?pa šta ne voliš P_I_Č_K_E???

sad bi vas zamolio da mi kažete šta da napravim jer sam sav iz sebe, nista neshvacam, i neznam dali ću moči biti njegov prijatelj...ne mogu da ga razumijem, al stvarno neznam sta da napravim.
To je reko samo 5 prijateljima.. :(
 
Ako sam dobro razumeo.Razlika izmedju vas je jedanaest godina.nezelim reci da su godine prepreka prijateljstvu.Ali u vasem slucaju mogu i biti.On je punoletan a ti si prakticno jos dete.Njegove reci mi zvuce kao neka igra.Koja tebe moze uvuci u vrlo komplikovanu situaciju.Mlad si i moze te uvuci da probas nesto sto ti se i nece svideti.Kao sto si vec izjavio grozis se svega sto nije normalno.Pa samim tim druzi se sa ljudima koje mozes razumeti.A igrice mozes i dalje menjati sa njim.Govorim ti ovo jer sam i sam bisexualno orjentisan.Ali mrzim one likove koji pokusavaju da decu iskoriscavbaju.Neka budu na prvom mestu ljudi.I neka pokusaju da rizikuju sa nekim ko je njima ravan na svakom nivou.Iako mozda neshvatas njegove reci.Meni je jasna njegova igra.Jer sam i sam prosao kroz nesto slicno.Ali ja se nezalim jer me je to privlacilo.Ali ako si protivnik toga.Bolje je otkaci se njega.I potrazi prijatelje koji su blizi tvojim godinama i shvatanjima.
 
S obzirom da imas samo 14 godina,zaista moras da budes oprezan,jer ni sam nisi siguran sta zelis.Nemoj da se naljutis,ali u tim godinama sam zeleo sve da probam,sto je sasvim normalno.To sto je tvoj poznanik homoseksualac,je nesto sa cime ces se u zivotu sretati i po mom poimanju to nije normalno,ali ti ljudi nisu sami to izabrali,vec je to nesto prirodno,kao sto neko ima crnu kosu,a neko plavu.Jednostavno,takav se rodio.Ne mogu ti to objasniti sa naucne strane.Dobro je za tebe sto ti volis P.I.C.K.E..,mada ne mozemo ove druge unapred osuditi.To je zivot.Sretaces i upoznavati ljude sa raznim drugim nastranostima.Neki vole seks sa decom,neki sa istim polom,neki sa zivotinjama.Tvoje je da izaberes SVOJ put.A da li ce on biti ispravan,opet zavisi samo od tebe.

Lep pozdrav !
 
Hvala vam na odgovorima, problem je u tome da je on stvarno dobar prijatelj, ustari nismo ni jedanput pričali ni o sexu ni o geyima ni o ničem što bi se vezalo uz temu sex... al ja sam nešta reko što sad žalim, al život je krut kako je napiso.. al zanimljivo je što on neče da govori o tome, nego samo priča o tome preko sms porukama.
 
Ako ti je zaista dobar prijatelj (godine ne cine coveka, a i ja se uglavnom druzim sa ljudima starijim od sebe ne znam zasto) jednostavno ne obracaj paznju na to sto je gay.
To je bolest, poremecenost u organizmu ili sta vec nije ni bitno.
Sve dok ste vi dobri prijatelji njegova sexualna naklonost nije ni bitna.
ALI ako na bilo koji nacin pokusa da te muva, nagovara itd. otkaci se odmah od njega.
Meni gay-ovi ne smetaju, ali bi mi smetalo kad bi muskarac seo pored mene i poceo da me muva.
Ni sa devojkama ne mogu da se izborim kako treba, a jos i muskarci kad bi me muvali, pa to bi bila katastrofa.

Pozdrav i nadam se da sam ti pomogao da bar malo razresis tu tvoju dilemu, ipak pravog prijatelja je danas veoma tesko naci a jos teze ga je zadrzati i zato dobro razmisli pre nego bilo sta ucinis.
 
Кулиража:
Ako ti je zaista dobar prijatelj (godine ne cine coveka, a i ja se uglavnom druzim sa ljudima starijim od sebe ne znam zasto) jednostavno ne obracaj paznju na to sto je gay.
To je bolest, poremecenost u organizmu ili sta vec nije ni bitno.
Sve dok ste vi dobri prijatelji njegova sexualna naklonost nije ni bitna.
ALI ako na bilo koji nacin pokusa da te muva, nagovara itd. otkaci se odmah od njega.
Meni gay-ovi ne smetaju, ali bi mi smetalo kad bi muskarac seo pored mene i poceo da me muva.
Ni sa devojkama ne mogu da se izborim kako treba, a jos i muskarci kad bi me muvali, pa to bi bila katastrofa.

Pozdrav i nadam se da sam ti pomogao da bar malo razresis tu tvoju dilemu, ipak pravog prijatelja je danas veoma tesko naci a jos teze ga je zadrzati i zato dobro razmisli pre nego bilo sta ucinis.

Odlučijo sam da napravim kako si mi reko, bit če moj prijatelj dok me ne počne muvat, nadam se da to neče jer prijatelji to ne čine. Hvala vam na odgovorima
 
A da, procitas ponovo sta su ti savetovali?
Mozda razmena igrica polako, preko sms-a predje u jednu vecu igru? Iako mislim da je igra vec pocela...
Kazes, niste pricali o sex-u samo si ti izgovorio mrzim pedere...tek tako? Kako ste dosli na temu pedera?
Mlad si i neces biti prvi, mnogi su ipak uvuceni u tako nesto iako su bili ubedjeni da to ne moze njima da se desi...
 
Allexandrra:
A da, procitas ponovo sta su ti savetovali?
Mozda razmena igrica polako, preko sms-a predje u jednu vecu igru? Iako mislim da je igra vec pocela...
Kazes, niste pricali o sex-u samo si ti izgovorio mrzim pedere...tek tako? Kako ste dosli na temu pedera?
Mlad si i neces biti prvi, mnogi su ipak uvuceni u tako nesto iako su bili ubedjeni da to ne moze njima da se desi...

Ma natu temu smo došli kad smo pričali nešta o pesmi lane moje, pa me je on pito dali mu mogu sa interneta povuči pesmu od onog što je zastupo BIH na eurosongu... a ja mu reko da je on ko *****, a najviše zbog onog kajša što ima kao diamante.
 
Allexandrra:
A da, procitas ponovo sta su ti savetovali?
Mozda razmena igrica polako, preko sms-a predje u jednu vecu igru? Iako mislim da je igra vec pocela...
Kazes, niste pricali o sex-u samo si ti izgovorio mrzim pedere...tek tako? Kako ste dosli na temu pedera?
Mlad si i neces biti prvi, mnogi su ipak uvuceni u tako nesto iako su bili ubedjeni da to ne moze njima da se desi...

pa sta i ako predje, ako im bude lepo neka uzivaju i sta ima veze.
 
Vockice, nemoj lupati. Zaista retko zalazim u ovaj deo foruma, ali sad me je naslov naterao da procitam sve ovo.
Pazi, najiskrenije sto mogu da ti kazem:
Ostani na distanci sa njim. Sto dalje to bolje. Ako je decko imao lose namere prema tebi, vec je uspeo da te uvuce u "igru". Ako nije imao lose namere, onda je to ucinio nesvesno.
Prve tvoje reci su bile da "mrzis pedere"
Sada se vec pitas sta da radis, posto ih ne mrzis, nego samo ne razumes.
Nemoj da bude onda: "E, druzim se sa njim i pocinjem da ih razumevam."
A onda: "E, poceo sam i da ih volim."
Sto dalje to bolje.
Da sam na tvom mestu, ja bih vec nesto preduzeo povodom toga. :twisted: Je80 bi ga bejzbolkom, pa da vidi da li mu to odgovara.
Znaci drzi se to dalje od njega. Savet sam dao najiskrenije sto mogu.
PoZ
 
Evo danas smo pričali i situacija je bil taka...
Pito me je da če me razumeti ako neču da se družim više sa njim, a ja sam mu odgovorio, da mene ne zanima sto je on gay i da je čovjek svejedno čovjek, al da ja ne razumijem pedere ,,geye'' reko sam mu jos da se nesmije pederisati dok je samnom, nato mislim na njegov govor, kako hoda i to....
On je reko važi i da mu je vrlo drago jer sam prihtvatijo njegovu drugačnost, pa da nezna kako da kaže svojoj obitelji, jer mu je i majka cijeli život govorila da je pedere ,,geye'' staviti pred zid i streljati,,, [satim se ni neslažem]

lp.
 
Pa i ja bi svoga,,,, al jadna li njegova majka kad sazna :((( pa da 25 godina neznas da ti je sin *****, pa to je žalostno.
Meni je bilo smiješno kad je reko da je kupijo jednu igricu samo zato što je na naslovnici igre jedan poznat tenisač :D
 
Auuu dete, ti pitas druge sta da radis?!!?
Kao prvo,imas samo 14 godina,i to ti nije prijatelj iz detinjstva pa nije vazno njegovo sexualno opredeljenje vec neko ko se skoro pojavio u tvom zivotu! Vidim da ti saveti ne pomazu i da si ti vec usao u njegovu igru tako da samo mogu da ti kazem srecno jer se to nece zavrsiti samo na prijateljstvu!Mnogo si ti mladji od njega da bi se on samo "druzio" sa tobom! A ti kako hoces!
:shock: :roll: :?
 
pa sta, ne bi ni znao da je on gay-***** da nisu dotakli temu slucajno! nije ga on spopadao! pa valjda homosexualci mogu da imaju 'strejt' ljude za prijatelje i da ih ne napadaju! to je kao da kazes da ne smes da se druzis sa suprotnim polom jer ce pre ili kasnije da te savata. a sto se razlike u godinama tice, pa kao da treba da se druzis samo sa nekim +-1 godinu dana razlike! ako ne osecas nelagodnost u drustvu sta ima veze s kim se on *****. a i ako se 'propederises' pa sta, ti si tako hteo, ali misilm da se ipak mali broj ljudi odrice klasik sexa....// ko ovako prica, verovatno drugacije misli..misilm kao ja..ali dobro zvuci
upoznaj ga s nekim drugaricama ;)
 
Jagodice, opet se nesto ne slazem sa tobom.
To sto se ranije nisu doticali te teme ne znaci da ovaj nije imao "neke" namere. Da nije hteo da govori o tome, sigurno bi precutao da je gay, i nastavio druzenje. Pazi, ono sto je brzo, to je kuso. To onaj derpe sigurno zna. Nije bas lako naci jos jednog homica koji bi te zadovoljio. Ostaju samo mladi i nezreli. DECACI u pubertetu. Tada su skloni sve da probaju. A ako im iskustvo sa muskim polom dodje pre nego sa zenskim, velike su sanse da postene homo.
Ali, slazem se sa tobom u vezi razlike u godinama...
 
ma mi nismo bas ono BIG prijatelji nit čemo ikada biti, milim ni negovorimo ništa o tome nego se sve vrti o kompjuterima jer ima on i završenu školu zato i sve, pa mi kad šta zajebem pomogne...
Nema nikada ni situacije da bi bili sami, jer je uvijek neko krajem...koji prijatelj moj, kod mene su roditelji... [al oni neznaju da je on gay jer izgleda sasvim normalno]
 
jagodica:
pa sta, ne bi ni znao da je on gay-***** da nisu dotakli temu slucajno! nije ga on spopadao! pa valjda homosexualci mogu da imaju 'strejt' ljude za prijatelje i da ih ne napadaju! to je kao da kazes da ne smes da se druzis sa suprotnim polom jer ce pre ili kasnije da te savata. a sto se razlike u godinama tice, pa kao da treba da se druzis samo sa nekim +-1 godinu dana razlike! ako ne osecas nelagodnost u drustvu sta ima veze s kim se on *****. a i ako se 'propederises' pa sta, ti si tako hteo, ali misilm da se ipak mali broj ljudi odrice klasik sexa....// ko ovako prica, verovatno drugacije misli..misilm kao ja..ali dobro zvuci
upoznaj ga s nekim drugaricama ;)
Moram samo reci da se slazem sa jagodicom. Veoma pametno receno. :D
 
dollar MC:
Pirat:
jer mu je i majka cijeli život govorila da je pedere ,,geye'' staviti pred zid i streljati,,, [satim se ni neslažem]

lp.

Ja se slazem. To je navlacenje kao na drogu. Ljudi, zamislite sutra imate sina i on postane *****. Ja bi mog ubio golim rukama
Mada osudjujem pedere,ne slazem se s tim sto si rekao da bi ubio sina.Dete je dete,i treba ga voleti jer je tvoja krv i tvoje meso.Moras se pomiriti sa sudbinom,jer na kraju krajeva ne mozes mu nista,njega je vec bog kaznio pa ne moras i ti...
 
Jelena87:
Mada osudjujem pedere,ne slazem se s tim sto si rekao da bi ubio sina.Dete je dete,i treba ga voleti jer je tvoja krv i tvoje meso.Moras se pomiriti sa sudbinom,jer na kraju krajeva ne mozes mu nista,njega je vec bog kaznio pa ne moras i ti...
OK dete je dete, ali roditelji pre svega treba da ga vaspitavaju, a ne da ga puste na ulicu i kazu idi radi sta god hoces.
PS. Od kad je to Bog poceo da kaznjava ljude?
 

Back
Top