OVAN I RAK!? HELP!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Po horoskopu je takva veza osudjena na propast,zbog prevelike razlike u temperamentu.Mada treba da uporedis i vase podznake i to igra veliku ulogu u svemu.Ja sam takodje rak i bila sam sa tipom koji je ovan(podznak sam skorpija)i gurali smo nekako,ali ovan definitivno nije znak koji moze da odgovara neznoj prirodi jednog raka.Privlacnost moze da postoji to je o.k,ali falice razumevanja,skladnosti,topline-tesko je ukrotiti energicnog i vatrenog ovna za tvoje potrebe racice.
 
ja sam ovan-devica sa mesecom u raku i lilitom u skorpiji...uvek se privlacim sa vodenim znacima ali su po mene "pogubnije"ribe...
rakovi su mi diiiivni prijatelji,obozavam ih,ali nisam ja za vezu sa njima....

ustvari,ja ne znam ni ko bi mi odgovarao... :roll: :roll: :roll:
 
Vatreni i vodeni znak se veoma teško mogu dobro uklopiti i funkcionisati kao jedinstvena celina. To je tipičan primer disharmonične kombinacije. Previše je različitosti u karakteru i temperamentu. Ovan je dominantan, spontan i hrabar, a Rak je intuitivan, emotivan i ćudljiv. Emotivno su neusklađeni i eros doživljavaju na dijametralno suprotne načine. Prvi se lako zagreje, dok je drugom potrebno mnogo više vremena da probudi svoje dubinske osećaje. Zato se teško mogu usaglasiti i još teže doživeti orgazam istovremeno. Ovan se brzo zadovolji pa počinje da gubi dalji interes. Onda Rak mora sam inicirati svoju maštu da bi se uspeo zadovoljiti. Često tokom ljubavnog čina misli na nekog drugog. Veza duže vremena opstaje najviše zahvaljujući Raku koji ume dugo da trpi i nije preterano zahtevan kada je seks u pitanju. Velika pomoć opstanku ove labave veze su deca. Ona ih vežu najčvršćim nitima jer oba znaka vole decu i privržena su im.

U zajednici dolazi do svakodnevnih sukoba po skoro svim pitanjima. To izaziva međusobnu netrpeljivost i dovodi do raskida. Zbog neusaglašenog seksualnog života, partneri su skloni da zadovoljenje potraže na drugoj strani. Ipak se na razvod braka teško odlučuju, jer Ovan to doživljava kao svoj poraz koji teško podnosi, a spremnost na žrtvovanje Raka, kada je porodica u pitanju, je neverovatna. Ako do toga ipak dođe, o deci zajednički brinu i ostaju u korektnim međusobnim odnosi :D
 
devojcica_20:
Dakle, dragi moji....treba mi vasa pomoc! Tip je ovan u horoskopu a ja rak...uzasno se medjusobno privlacimo...ali ja mislim da on ne zeli ozbiljnu vezu..sta mislite, kako se slazemo po horoskopu??
Da,Da ovnovi su neodoljivi a pogotovo za jedanog emotivnog raka.....medjutim tacno je da se oni tesko odlucuju za ozbiljnu vezu ali to im nije strano bas naprotiv ...samo je bitno to koliko je star taj tvoj ovan? ako iam 20 ako i ti to je sasvim logicno ponasanje!!!Po prirodi si su slobodnog duha ,tako da obicno od podznaka zavisi kolko ce to trajati !!!

P.S.Zabavlajla sam se sa dva ovna i to dosta dugo (oko 2 godine i sa jednim i sa drugim)prva veza je bila haoticna sto je logicno s'obzirom na godine,drugi je bio dosta stabilniji!!!
 
Iskreno da ti kažem i ja sam Ovan 8) i trenutno sam u svađi sa Rakom :cry: veza nam je baš u KRITIČNOM stanju, ali ja ne bih voleo da se završi ... sad posle godinu i po dana :!:
Situacija je sledeća: Ona je mene nešto krupno slagala što je meni preselo, a ja joj u besu rekao da se više ne viđamo ... Posle izvesnog vremena (3,4 dana kad me je prošao bes) shvatio sam da ne želim da se tako završi :!: :!: :!:
I rešio sam da joj oprostim i pređem preko taga, ali ona misli da je kasno (posle 7 dana) da se vraćamo ...
ŠTA DA RADIM :?:
HELP :!: :!: :!:
 
Iskreno da ti kažem i ja sam Ovan 8) i trenutno sam u svađi sa Rakom :cry: veza nam je baš u KRITIČNOM stanju, ali ja ne bih voleo da se završi ... sad posle godinu i po dana :!:
Situacija je sledeća: Ona je mene nešto krupno slagala što je meni preselo, a ja joj u besu rekao da se više ne viđamo ... Posle izvesnog vremena (3,4 dana kad me je prošao bes) shvatio sam da ne želim da se tako završi :!: :!: :!:
I rešio sam da joj oprostim i pređem preko toga, ali ona misli da je kasno (posle 7 dana) da se vraćamo ...

ŠTA DA RADIM :?: :?: :?:
HELP :!: :!: :!:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top