POKLANJAM BELI ŠENGEN

Bravo!

Još kad bi tu krilaticu mogli da polepimo po bilbordima širom Srbije, da se ovaj zaglupljeni narod opasulji...vreme mu je!

Шта је теби... па народ уопште није заглупљен. Већина народа мисли КАО ШТО ЈЕ НАСЛОВ ТЕМЕ... па и ја тако мислим... за који ће ми мој бели шенген...
шта да радим... да идем да просим или да џепарим... ма иди...:rumenko:
 
Шта је теби... па народ уопште није заглупљен. Већина народа мисли КАО ШТО ЈЕ НАСЛОВ ТЕМЕ... па и ја тако мислим... за који ће ми мој бели шенген...
шта да радим... да идем да просим или да џепарим... ма иди...:rumenko:

Ja mislim da je beli sengen super
Brato Tadjitju. Glasatju da DS opet zbog owoga.
Sad mogu da odem na siptarski forum i da paradiam swojim belim sengenom
 
Шта је теби... па народ уопште није заглупљен. Већина народа мисли КАО ШТО ЈЕ НАСЛОВ ТЕМЕ... па и ја тако мислим... за који ће ми мој бели шенген...
шта да радим... да идем да просим или да џепарим... ма иди...:rumenko:
Mito, na šta je onda ZES dobio 39% ?

Beđe beli šengen, fijat i besplatne akcije?:think:
 
р
Mito, na šta je onda ZES dobio 39% ?

Beše beli šengen, fijat i besplatne akcije?:think:

Пре свега ГЛАСОВЕ ЈЕ ЗЕС ДОБИО НА БЕСПЛАТНИМ АКЦИЈАМА - и због тога сам и предложио увођење Закона о кривичној одговорности за лажна обећања у кампањи а онод лелемуда Динкића бих за јајца обесио због те лажи... јер је ту пре свега навукао пензосе...

А Шумадија је навучена на Фијат... и на оног бандита Верка...


Занемарљив број гласова су добили на бели шенген - то је само тв паљевина за клинце...
 
р

Пре свега ГЛАСОВЕ ЈЕ ЗЕС ДОБИО НА БЕСПЛАТНИМ АКЦИЈАМА - и због тога сам и предложио увођење Закона о кривичној одговорности за лажна обећања у кампањи а онод лелемуда Динкића бих за јајца обесио због те лажи... јер је ту пре свега навукао пензосе...

А Шумадија је навучена на Фијат... и на оног бандита Верка...


Занемарљив број гласова су добили на бели шенген - то је само тв паљевина за клинце...


:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf:
 

Back
Top