Modem problem

milospv

Iskusan
Poruka
5.292
Znam, znam, odmah ce te reci sto si kupio to shit od softver modema, ali sta de se radi. Imam standardni modem 56K ( ko zna ciji je, vjerovatno sa tajvana>). Desava mi se sledece chudo: posle odredjenog vremena provedenog na NET-u desi se sledece: slova EN na language baru(taskbar, ono pored sata) posive kao classic view u Windowsu. Znaci iz plave boje predju na sivu. Tada se moja veza sa netom prekida, tj, Internet explorer ili Opera mi kazu da je veza prekinuta, ali ikonica da sam povezan na Net stoji( ona dva spojena kompa) Otvorim task menadzer kad ono- JOS SAM POVEZNAN na NET. Najgore sto ne mogu da se diskonektujem. Kliknem desnim na ikonicu za net da bi kliknuo disconnect, ali nista se ne desava. Jedini nacin da se maknem sa neta je da restartujem komp. Virusi nisu nadjeni. usledio je reinstall Windowsa XP, ali opet se sve ponavlja. Ovo mi se nije prije desavalo. POMAGAJTE BRACO. Vec se razmisljam da kupim nov modem( nazalost, iz malog sam grada, koji je jos u CG, tako da ovdasnja prodavnca nema skupe eksterne modeme :cry: Samo one od 15 eur)
 
stormbringer:
sta si ti zapeo s tim language bar-om :)
odi u control panel, pa regional options, pa languages pa details pa tu imas language bar dugme.
'ebo te language bar :lol:
MA JA IMAM LANGUAGE BAR, PA ON IZGUBI WINXP PLAVU BOJU I DOBIJE SIVU. tada mi programi javljaju da je prekinuta veza sa internetom, ali ikonica za Net u system tray stoji. Kad udjem nanovo u IE i kliknem povezi ( meni je komp na srpskom; ja sam patriota :lol: ) Pise: nemoguce uspostaviti vezu. Da kliknem desnim na ikonu u sistem tray... Ne moze. Ja kliknem ali se nista ne desava
 
stormbringer:
pa prezali 10eu i kupi si nov modem pre nego sto se smaras na forumu

E to se zove baci deset evra pa se vrati na forum sa slicnim problemima!
Mislim ljudi, sta ocekujete kada koristite modem od deset (ok u CG petnaest) evra u kombinaciji sa uslugama kompanije Telekom Srbija!!! E jos ako ste na verat netu budite zadovoljni ako vam net uopste i radi (bilo kako)!
 

Back
Top