UBIJANJE DELFINA U DANSKOJ

NatasaNatasa

Elita
Poruka
15.620
Upravo sam dobila jedan email koji mi je stvorio veliki grč u želudcu .... Zamolila bih nekog od administratora da mi se javi, da mu pošaljem slike, kako bi ih postavio u temu (pošto ja sa posla ne mogu da postavljam slike imamo zabranu) ... a ja evo šaljem text koji prati ovo krvoproliće .....




IAKO ZVUČI NEVJEROJATNO, OVO SUROVO I KRVAVO UBIJANJE NA FARsKIM OTOCIMA KOJI SU DIO DANSKE, PONAVLJA SE IZ GODINE U GODINU. U DANSKOJ KOJA BI TREBALA BITI "CIVILIZIRANA DRŽAVA", ČLANICA EUROPSKE UNIJE. PREMALO LJUDI NA SVIJETU ZNA ZA OVU GROZNU I UNZNEMIRUJUĆU TRADICIJU KOJA SE PONAVLJA SVAKE GODINE. KRVAVO KLANJE DJELO JE MLADIH MOMAKA KOJI SVOJIM SUDJELOVANJE POTVRĐUJU DA SU PREŠLI IZ DJETINJSTVA U SVIJET ODRASLIH(!!!). POTPUNO JE NEVJEROJATNO DA NIJE UČINJENO NIŠTA DA BI SE OVO BARBARSKO KLANJE ZAUSTAVILO. BARBARSKI POHODI NA DELFINE VRSTE CALDERON KOJI SU IZUZETNO INTELIGENTNI I DRUŽELJUBIVI I SVOJOM SU ZNATIŽELJOM BLISKI ČOVJEKU.
SRAMOTA ZA DANSKU!!!


Neka svatko sazna da u Danskoj svake godine ubijaju super inteligentne i druželjubive delfine samo za zabavu, kao da je blagdan.
Nemojte misliti da ništa ne možete promijenit i svima pošaljite mail. Nadajmo se da će prestati!
 
Pa znaš šta... Divljaka ima svuda. Ali to i dalje ne znači da se protiv toga ne treba boriti.

Da vidiš složi smo se,
ali tradicija je njihova to i oni smatraju delfine hranom
meni je to užasno i slika ta jer gledah to još pre deset godina
mi je bila vrlo gadna,sva ta krvava orgija
ali iskreno počeo sam da razmišljam kako bih se ja ponašao da sam odrastao tamo i
da je to tradicija mog naroda

neznam da li imam pravo da ih osuđujem ,ne znam
 
Da vidiš složi smo se,
ali tradicija je njihova to i oni smatraju delfine hranom
meni je to užasno i slika ta jer gledah to još pre deset godina
mi je bila vrlo gadna,sva ta krvava orgija
ali iskreno počeo sam da razmišljam kako bih se ja ponašao da sam odrastao tamo i
da je to tradicija mog naroda

neznam da li imam pravo da ih osuđujem ,ne znam
Čak nije ni važno da li ćemo ih ti ja, ili neko treći "osuđivati" ili ne.
Suština je da taj pokolj treba da prestane.
 
rakoh ne znam ,stvarno ne znam

...ne kapiram sta ne znas...mislis ako je tradicija u Engleskoj da ubijaju lisice sa dvesta pasa i jos toliko snobova na konjima, to treba razumeti...ili ajmo drasticnije, ako je tradicija u siptara da ubijaju Srbe...pa mislim nije lepo al` tradicija je tradicija...mislim, nemoj...ja razumem u ovo vreme "sveopste tolerancije" potrebu za istom...ali, brate moras da imas stav....kao npr. "da li je normalno ubijati delfine, pocetkom 21. veka na planeti Zemlji"...i tacka...:(
 
Poslednja izmena:
  • Podržavam
Reactions: !JO
...ne kapiram sta ne znas...mislis ako je tradicija u Engleskoj da ubijaju lisice sa dvesta pasa i jos toliko snobova na konjima, to treba razumeti...ili ajmo drasticnije, ako je tradicija u siptara da ubijaju Srbe...pa mislim nije lepo al` tradicija je tradicija...mislim, nemoj...ja razumem u ovo vreme "sveopste tolerancije" potrebu za istom...ali, brate moras da imas stav....kao npr. "da li je normalno ubijati delfine, pocetkom 21. veka na planeti Zemlji"...i tacka

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=10453972&postcount=17

smeh i kako ja sada da odgovorim na toj temi a da po ntebi ne bude da se vrtim u krug i da ja okrećem temu na moju vodu?

I ovaj korisnik upoređuje ljude i životinje,još pri tome želi što više da isprovocira pa mesto izraz ljudi koristi ubijanje Srba od strane Šiptara da šokiri i obrazloži svoj stav

i to samo zbog tog što ja iskreo rekoh
da neznam da li bih zabranio
 
I divlje svinje zive libero, zive tako i vukovi i lisice a tek zechevi ... :)
Ne znash ali strelci vezbaju gadjanje na zechevima :) ...
Izvini, a odakle si ti izvuklao zaključak da ja ili bilo ko na ovoj temi, ovom podforumu, podržava lov?! :roll:
Ubijanje bilo koje životinje koja živi u svom prirodnom staništu, bilo zbog zabave ili "tradicije" je još jedna u nizu ljudskih gluposti i bahatosti. I svet će biti lepši kada toga ne bude bilo.
 

Back
Top