Nema kraja hrvatske patetike...

TiTo_was_black

Primećen član
Banovan
Poruka
667
Več 14 pitam se šta je sa *susjedima* Hrvatima da javno i u medijama ne pljuje više po slovencima.
Onda idem na 24ur.com i vidim bombastičen komentar sa strane hrvatske *starlete* nives celzijus u komentaru za hrvatski tjednik Arena

Nives Celzijus: 'Slovenski moški niso niti najmanj seksi!'

nadam se da čejo biti hrvatske novine u rubriki exkluziv brzo pune ove *pobjede hrvata nad slovencima* u ovima ZLATNIMA vremenima Hrvatske .
Ali patetika je več u stilu hrvatske patetike što je najpoznata i jedna najzgodnih Hrvatica, dobila ove *seksi* gene sa kojima j epostala poznata i na koje se tako ponosi na sunčani strani Alp što ji je tata Slovenac:zag:
što je ova curica u dobrima odnosima sa očijem i što je to ista curica koja je imela kada na obisku kod tate u Ljulbljani slovenačke dečke što ne poznam ni jedne familije koja ima tata hrvata ali puno Kacina Vajgla Župančiča i ostane samo jedan razlog da je ovo još jedna bolesna anti propaganda u imenu *hrvatskog patriotizma* sada kada hrvatski isokomplexanci bombardirajo Pahora što jih tako *zabole* za Janeze.
 
otac nives celzijus je slovenački pisatelj Anej Sam

i tako ko Goca Tržan
jelena karleuša
seka aleksič

hehe sve su vam seksi drolje imale slovenačke tate i djeda.

rok kosmač
domen kumer
a zaboravila si damjan murko hehe

to su oni kojima se smijemu kada nema više stavrosa i onih vaših wannabe
a baš dragojevič je ok
 
otac nives celzijus je slovenački pisatelj Anej Sam

i tako ko Goca Tržan
jelena karleuša
seka aleksič

hehe sve su vam seksi drolje imale slovenačke tate i djeda.

rok kosmač
domen kumer
a zaboravila si damjan murko hehe

to su oni kojima se smijemu kada nema više stavrosa i onih vaših wannabe
a baš dragojevič je ok

He he he...Kolko si glup... Norec...

pa da vam nismo fukali keve nikad ne bi mogli da sastavite reprezentaciju ni u jednom sportu...:hahaha:
 
dača niš

znam da zabole kada je mit o srbskima mačotima propao kada su vam zgodne cure od tate slovenaca

sve više ima srba u slovenački reprezentaciji asve smo lošiji

Mi rado ****** i one punčke čiji su fotri slovenci...

E moj ti...Ja sam u Sloveniji živeo 13 godina i teško da bilo šta osim gluposti može da me zaboli... A ti si pun toga...
 
dača niš aj ako si bio 13 godina u slveoniji trebao bi znat gdje je istina

pa neznam ti si me napao verbalno pa to rade ljudi sa komplexima
pa ti imaš bajke o nives kao rođeni srbkinji ajme ajme

ako se pitaš zašto se slovenci izra *glupi balk...* onda sam ti velč kazao

pa poznaš ti rođake srbske, čitav je svjet srbski a pravih srbina nema več 500 godina.

al tema ovdje je o patetiki hrvata
 
dača niš aj ako si bio 13 godina u slveoniji trebao bi znat gdje je istina

pa neznam ti si me napao verbalno pa to rade ljudi sa komplexima
pa ti imaš bajke o nives kao rođeni srbkinji ajme ajme

ako se pitaš zašto se slovenci izra *glupi balk...* onda sam ti velč kazao

pa poznaš ti rođake srbske, čitav je svjet srbski a pravih srbina nema več 500 godina.

al tema ovdje je o patetiki hrvata

Ma nisu cvećke Hrvati, al većih go*ana od Slovenaca nema na prostorima ex YU...
 
Več 14 pitam se šta je sa *susjedima* Hrvatima da javno i u medijama ne pljuje više po slovencima.
Onda idem na 24ur.com i vidim bombastičen komentar sa strane hrvatske *starlete* nives celzijus u komentaru za hrvatski tjednik Arena

Nives Celzijus: 'Slovenski moški niso niti najmanj seksi!'

nadam se da čejo biti hrvatske novine u rubriki exkluziv brzo pune ove *pobjede hrvata nad slovencima* u ovima ZLATNIMA vremenima Hrvatske .
Ali patetika je več u stilu hrvatske patetike što je najpoznata i jedna najzgodnih Hrvatica, dobila ove *seksi* gene sa kojima j epostala poznata i na koje se tako ponosi na sunčani strani Alp što ji je tata Slovenac:zag:
što je ova curica u dobrima odnosima sa očijem i što je to ista curica koja je imela kada na obisku kod tate u Ljulbljani slovenačke dečke što ne poznam ni jedne familije koja ima tata hrvata ali puno Kacina Vajgla Župančiča i ostane samo jedan razlog da je ovo još jedna bolesna anti propaganda u imenu *hrvatskog patriotizma* sada kada hrvatski isokomplexanci bombardirajo Pahora što jih tako *zabole* za Janeze.
:rotf::rotf::rotf:

ahahahahahah:hahaha::hahaha::hahaha:

Kekec, daj se splavi:rotf::rotf::rotf:

moderatori! bilo bi krajnje vreme da se otvori pdf Tabloid i da tamo ovog Kekeca postavite kao moderatora:mrgreen::per:
:hahaha:
 

Back
Top