UBICA

  • Začetnik teme Smederevo
  • Datum pokretanja
jelena89:
Recicu ti iskreno!Lepota nije toliko vazna,ali ne dolazi u obzir neka rugoba.Najvaznije je da je dobar u dusi,da je dobar prema devojci,da je fer itd.

Jel stvarno mozes da budes zadovoljna s nekim ko u tvojim ocima prosjecno izgleda?
Da li bi se poslije mozda kajala zato sto znas da bi mogla i bolje da imas? :?
 
Nije sve u ljepoti!Sta mislis da je ON lep,sve se devojke za njim okrecu,i naravno on me vara s tim sto jos plus i zajebava me,da oprostis na izrazu.Prema tome bitno je kakav si,a ne koliko si lep. :P
 
Nemoj da ko pogresno shvati ...i jos plus zajebava me... ,mislila sam na,sto je kod nasih muskaraca strasno popularno,"ubija u pojam".Ali ima i izuzetaka,zar ne? :P
 
jelena89:
Nije sve u ljepoti!Sta mislis da je ON lep,sve se devojke za njim okrecu,i naravno on me vara s tim sto jos plus i * me,da oprostis na izrazu.Prema tome bitno je kakav si,a ne koliko si lep. :P

Pa dobro ne mora znaciti ako je lijep da ce da te vara... moze i onaj ruzni da te prevari. :lol:
A to sto se sve okrecu za njim... pa sta onda, zar je to nesto lose ako se i on ne okrece za njima? :)
 
Mislim da nije u 100% slucajevo obavezno da tip koji je lep mora da vara devojku, bezveze je globalizovati stvari. I iz licnog iskustva mogu to da potvrdim.Npr ja sam imala uuuuuuuuuuu hot tipa :D i bio mi je skroz veran (i molim vas nemoj sad da bude kao otkud ti znas da ti je bio veran bla bla...znam da jeste).Na kraju prevarih ja njega :oops: I ostavih gaaaaaaaa :D (znaci IQ na poziciji broj jedan)
 
Timplshved:
Mislim da nije u 100% slucajevo obavezno da tip koji je lep mora da vara devojku, bezveze je globalizovati stvari. I iz licnog iskustva mogu to da potvrdim.Npr ja sam imala uuuuuuuuuuu hot tipa :D i bio mi je skroz veran (i molim vas nemoj sad da bude kao otkud ti znas da ti je bio veran bla bla...znam da jeste).Na kraju prevarih ja njega :oops: I ostavih gaaaaaaaa :D (znaci IQ na poziciji broj jedan)

IQ ... immage quality :)

salim se .. u pravu si
 
Ja sam se zaljubila u momka koji je sve samo ne LEP!
Na njemu ama bas nista nema lepo,svesna sam toga i ja kao i ljudi oko mene!
Ali svaki sekund sa njim je avantura!
Njegov dodir me pali kao nijedan pre!
Sex sa njim nemoze da nevalja,u principu nikad nisam preterano bila sexualno aktivna, ali njemu moje telo samo se predaje!!!
On je omiljen u svakom drustvu jer je duhovit,interesantan i samim tim veoma popularan i rado vidjen.Ja ga prosto obozavam usprkos svoj njegovoj ruznoci!Moji su umrli od smeha kada sam im pokazala njegovu sliku-GABOR!

Ali kad su ga upoznali shvatili su zasto sam zaljubljena bas u njega!
Njega je nemoguce nevoleti, on je jednostavno toliko simpatican i zraci unutrasnjom lepotom koji apsolutno zaseni njegov spoljasni izgled!

Tako je Bog odredio i niko nije savrsen!
 
Anonymous:
Ja sam se zaljubila u momka koji je sve samo ne LEP!
Na njemu ama bas nista nema lepo,svesna sam toga i ja kao i ljudi oko mene!
Ali svaki sekund sa njim je avantura!
Njegov dodir me pali kao nijedan pre!
Sex sa njim nemoze da nevalja,u principu nikad nisam preterano bila sexualno aktivna, ali njemu moje telo samo se predaje!!!
On je omiljen u svakom drustvu jer je duhovit,interesantan i samim tim veoma popularan i rado vidjen.Ja ga prosto obozavam usprkos svoj njegovoj ruznoci!Moji su umrli od smeha kada sam im pokazala njegovu sliku-GABOR!

Ali kad su ga upoznali shvatili su zasto sam zaljubljena bas u njega!
Njega je nemoguce nevoleti, on je jednostavno toliko simpatican i zraci unutrasnjom lepotom koji apsolutno zaseni njegov spoljasni izgled!

Tako je Bog odredio i niko nije savrsen!

Sigurna sam da je tako, i ja sam imala takvih iskustava, sve sto ti mogu reci jeste blago tebi i samo napred!!! :)
 
Ponekada su to oci, nekada ruke, glas, usne sigurno, nos, ne bi me cudilo da presudene budu i usi...
Sve u svemu, kada se zaljubim volim i bubasvabe samo zato sto su u njegovom stanu :wink:
 
Anonymous:
Ja sam se zaljubila u momka koji je sve samo ne LEP!
Na njemu ama bas nista nema lepo,svesna sam toga i ja kao i ljudi oko mene!
Ali svaki sekund sa njim je avantura!
Njegov dodir me pali kao nijedan pre!
Sex sa njim nemoze da nevalja,u principu nikad nisam preterano bila sexualno aktivna, ali njemu moje telo samo se predaje!!!
On je omiljen u svakom drustvu jer je duhovit,interesantan i samim tim veoma popularan i rado vidjen.Ja ga prosto obozavam usprkos svoj njegovoj ruznoci!Moji su umrli od smeha kada sam im pokazala njegovu sliku-GABOR!

Ali kad su ga upoznali shvatili su zasto sam zaljubljena bas u njega!
Njega je nemoguce nevoleti, on je jednostavno toliko simpatican i zraci unutrasnjom lepotom koji apsolutno zaseni njegov spoljasni izgled!

Tako je Bog odredio i niko nije savrsen!

Ja sam imala slicno iskustvo samo sto sam za razliku od tebe valjda bila ili premlada ili preglupa i mislila sam da je izgled bitan. Ti si tacno opisala i mog bivseg. Bio je zaljubljen u mene mesecima i iskreno i mene je on uzasno privlacio. Na kraju sam se ipak odlucila za vezu sa njim. Ne mozete ni da shvatite koliko sam uzivala sve to vreme. Problem je bio sto ja nisam htela da se vidjam sa njim javno i nisam htela ni da spavam sa njim premda je to nesto zbog cega se i danas kajem. Dovoljan je bio samo jedan njegov pogled, da ja totalno odlepim. Kako to i biva normalno decko je ruzan, ali nije glup i nije to hteo vise da podnosi. Tada sam mislila izgled ali sad bi menjala svakog lepotana za samo jedan trenutak sa njim.
 

Back
Top