Kako zenski mozak funkcionise

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zene uzivaju ali i ne uzivaju bas previse u seksu kao muskarci bas svaki put.
Zasto kazem ne uzivaju bas svaki put, zato sto ako se torbaju
sa tipom iz njima poznatih razloga a nije im privlacan, cesto se desi da ne uzivaju.

Zene vole biti sexy i sve ce napraviti da bude po njihovom.

Zavodice muskarca sexy vesom, raznim metodama samo da naprave ono sto zele.

Nekad to bude muskarac koji ima kesha pa im je to bitno, nekad vole vladati muskarcem koji je mocan u drustvu itd...

Vole biti jace od svojih suparnica, potajno zele da budu najprivlacnije i da im nijedna nije ravna.

A vecinu njih (osim moje cure) nerviraju tipovi kao sto sam ja, zato sto ne postoji metoda kako me mogu slomiti.:) Joj kako sam veseo zbog sebe:) obozavam sebe:D

Moja cura voli moje stavove pa to ni ne pokusava, ali druge bi slavile kad bi videle da je macak podlegao manipulaciji.:lol:

Inace zene idu sa tipovima zbog kesha cesto, ali sam primetio da su vece lafcine od muskaraca i to u puno slucajeva.
Izgleda da su zene u biti manji materijalisti i cvrsceg su karaktera nego muskarci (naravno osim mene).


Evo sad i vi mozete dopisati kako zene razmisljaju.
 
zenski-mozak.gif
 
Poslednja izmena:
Zene uzivaju ali i ne uzivaju bas previse u seksu kao muskarci bas svaki put.
Zasto kazem ne uzivaju bas svaki put, zato sto ako se torbaju
sa tipom iz njima poznatih razloga a nije im privlacan, cesto se desi da ne uzivaju.

Zene vole biti sexy i sve ce napraviti da bude po njihovom.

Zavodice muskarca sexy vesom, raznim metodama samo da naprave ono sto zele.

Nekad to bude muskarac koji ima kesha pa im je to bitno, nekad vole vladati muskarcem koji je mocan u drustvu itd...

Vole biti jace od svojih suparnica, potajno zele da budu najprivlacnije i da im nijedna nije ravna.

A vecinu njih (osim moje cure) nerviraju tipovi kao sto sam ja, zato sto ne postoji metoda kako me mogu slomiti.:) Joj kako sam veseo zbog sebe:) obozavam sebe:D

Moja cura voli moje stavove pa to ni ne pokusava, ali druge bi slavile kad bi videle da je macak podlegao manipulaciji.:lol:

Inace zene idu sa tipovima zbog kesha cesto, ali sam primetio da su vece lafcine od muskaraca i to u puno slucajeva.
Izgleda da su zene u biti manji materijalisti i cvrsceg su karaktera nego muskarci (naravno osim mene).


Evo sad i vi mozete dopisati kako zene razmisljaju.

dobra opazanja sinnke;)

kes pravim sama, tako sam vaspitana, pa me muski objekat zbog istog ne moze privuci..

volim dominantne muskarce..moj mora da bude alfa..ali samo sa argumentom..

na zalost, do sada su izabrani vremenom dokazivali da nemaju sposobnost da se na dodeljenom tronu zadrze..
volim kad muskarac ume da vodi igru..i da se takvom prepustim..kao tango..
ne volim sto se do sada ispostavljalo da bi samo hteli, a da pojma nemaju..pa se igra uglavnom svodila na saplitanje sa njihove strane..

ali ne gubim nadu..:mrgreen:
 
dobra opazanja sinnke;)

kes pravim sama, tako sam vaspitana, pa me muski objekat zbog istog ne moze privuci..

volim dominantne muskarce..moj mora da bude alfa..ali samo sa argumentom..

na zalost, do sada su izabrani vremenom dokazivali da nemaju sposobnost da se na dodeljenom tronu zadrze..
volim kad muskarac ume da vodi igru..i da se takvom prepustim..kao tango..
ne volim sto se do sada ispostavljalo da bi samo hteli, a da pojma nemaju..pa se igra uglavnom svodila na saplitanje sa njihove strane..

ali ne gubim nadu..:mrgreen:

E vidis tebi bi odgovarao muskarac kao ja, ali imam curu u koju sam jako zadubljen pa ti ne mogu pomoci. A znas da si mi dosta simpaticna, toliko puno da sam npr. sam, bez problema bi se upustio u ljubav sa tobom.:)
 
zene su manje emotivne od mushkaraca sve sagledajaju vishe analitichki prorachunato a misle da su bar 10 puta pametnije i u stvari su snazniji pol u svemu sem u fizichkoj snazi(najcheshce) i to im jako jako smeta mada ce dobar deo vishe voleti da se fura ta pricha kako su neznije/slabije bla bla jer im koristi
 

Back
Top