ESET NOD32

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MyWorld

Zainteresovan član
Poruka
295
Ljudi, imam jedan problem.Par dana nisam imala net i kad sam ga napokon uplatila htela sam da apdejtujem NOD32, ali bezuspesno. Obavestava me da je istekla licenca, inace ovaj antivirus su mi ubacili ljudi u servisu odakle sam uzela komp...

Zanima me da li mogu nekako besplatno skinuti tu licencu ili ne, i ako ovo nije moguce koji drugi antivirus da ubacim???



Pozz svima...:sad2::sad2::sad2:
 
Traje dosta duže i po 3-4 meseca mada nekad brzo pukne ako je uključena opcija da šalje sumnjive fajlove na analizu,onda valjda kontroliše i licencu.Meni momentalno traje više od 2 meseca.
 
savet za komsinicu iz kg a.prebaci sa na avast.nod 32 je toliko busan iako redovno apdejtovan.sinovac mi,i pored instaliranog nod 32-3.0.642.0 jedno vreme nije mogao na net preko dial-up a.cim sam mu komp "pretresao" sa hrvatskim INCODE SOLUTIONS,nadjosmo nekih 6 gamadi u sistem.ini .nakon par minuta ponovo je uspostavljena veza sa netom.od komsije iz kv a-deinstaliraj nod i slobodno avast home-drugo ti nista vise ne treba.
 
Batali te preporuke i licna iskustva...to nikom ne pomaze... Nod32 je odlican av i u samom je vrhu zajedno sa kasperskim.To sto imate zastarele piratske verzije koje vuku update-ove sa "š" servera to je druga stvar.
 
Meni NOD radi besprekorno,skinuo sam najnoviju trial verziju sa zvaničnog sajta i ubacio user i pass. A ti programi što se skidaju sa kojekakvih sajtova i imaju licence 25000 dana i redovno se abdejtuju sa servera negde u nekom kineskom podrumu sigurno da propuštaju sve i svašta.
 
@brgrabovac

Nije pametno da nekome preporucujes avast,jer je tebi dobar...

A sto se tice nod-a,on je prilicno dobar,samo je mnogo pametnije da jurite user/pass kad vam treba,a ne da skidate neke tamo crackovane/patchovane ili sta vec verzije.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top