Zverka

gost 185738

Veoma poznat
Poruka
11.623
Devojke, a narocito obozavateljke kultne serije sa neprevazidjenom Keri Bredso, ko je vas Gospodin Zverka?:zper:

P.S.Ne znam da li je nekad bila ova tema, mrzi me da brljam po starim.
 
Devojke, a narocito obozavateljke kultne serije sa neprevazidjenom Keri Bredso, ko je vas Gospodin Zverka?:zper:

P.S.Ne znam da li je nekad bila ova tema, mrzi me da brljam po starim.

Pa ne bas. Zverka kao takav postoji jedino dok ga ne osvojite..bar moje misljenje a film nisam gledala samo seriju i to davno a kako su resili to ne znam.
 
Devojke, a narocito obozavateljke kultne serije sa neprevazidjenom Keri Bredso, ko je vas Gospodin Zverka?:zper:

P.S.Ne znam da li je nekad bila ova tema, mrzi me da brljam po starim.

sta ti je film
kakva je to pomama bila, sex i grad, sex i grad, keri i zverka, uauuu
ljubav, strast, osvajanje, toplo hladno, ludilo, pa se patilooooooooo
hehe, odjednom su mnoge djevojke imala svog nekog zvjerku, neku smijesnu neostvarenu ljubav, koja je dobila umisljene grandiozne razmjere, da bi onaj nesrecnik dostupni odmah otisao u korpu
kaze moja koleginica da je ivan bosiljcic njen mr.big
heheheh, pati i danas za njim... ivan bosiljcic, nikad ga vidjela nije, i on joj dosn zverka
ebali je filmovi
 
sta ti je film
kakva je to pomama bila, sex i grad, sex i grad, keri i zverka, uauuu
ljubav, strast, osvajanje, toplo hladno, ludilo, pa se patilooooooooo
hehe, odjednom su mnoge djevojke imala svog nekog zvjerku, neku smijesnu neostvarenu ljubav, koja je dobila umisljene grandiozne razmjere, da bi onaj nesrecnik dostupni odmah otisao u korpu
kaze moja koleginica da je ivan bosiljcic njen mr.big
heheheh, pati i danas za njim... ivan bosiljcic, nikad ga vidjela nije, i on joj dosn zverka
ebali je filmovi

Pa od kad se rodimo ubacuju nam takve ideje u glavu sa filmovima i serijama..a posle ispada da nismo zrele ako se ne ostavimo fantazija na vreme...cekaj, polako, treba vremena za promenu u glavi.
 

Back
Top