Letnja garderoba i matori perverti..

Ljudi, pa ne mogu devojke ne mogu da nose rolke i pantalone leti, cak i da ne nosimo dekolte, minic, vruce pantalonice, nesto mora da se otkrije-nije zdravo zakopcati se do grla kad je temperatura preko trideset! A sto se pogleda tice, bude mi muka, ali iskuliram, zato sto necu da pridajem paznju tako necem... Samo mogu jos vise da se iznerviram...
 
Zene jel vam smeta kad odvratni masni matorac u busu pilji u vas dekolte ili neki drugi deo tela i balavi? Jel mu kazete nesto ili iskulirate?

u mene ne pilje, a nisam grdna:D
kad vidim polugolu cicu, desi mi se da ne mogu odvojiti pogled od njenih obnazenih grudi... jos kada setka, a one se talasaju... sta cu, nisam kriva ja nego njene gole sise:D
 
Joj, sretnem ja tako pre nekog vremena svog profu latinskog... Dobro, predavao mi je samo godinu dana, i to daaavno, nije me upamtio, al' stvarno mi je gadno bilo, nisam na +34 u hladu mogla da budem zakopčana do grla a njemu nisu na pamet pale ni njegova žena (profesorka nemačkog koju je greškom napumpao) ni činjenica da među tim dekoltiranim devojkama/ženama po gradu ima i njegovih bivših učenica. A što je najveći bedak, srela sam ga u bolnici, ja sam se vraćala iz laboratorije a on je čekao na red ispred infektivnog! :zcepanje:
 
u mene ne pilje, a nisam grdna:D
kad vidim polugolu cicu, desi mi se da ne mogu odvojiti pogled od njenih obnazenih grudi... jos kada setka, a one se talasaju... sta cu, nisam kriva ja nego njene gole sise:D

Ali ja nemam bukvalno nijednu majcu, bluzu, tuniku... koja bi bila nepristojna toliko da, recimo, ne mogu da odem u njoj u banku/opštinu/crkvu... Hebiga, same moje korpe D/E su provokacija. :aha: Šta sad, da idem da ih smanjujem?! :dontunderstand:
 
u mene ne pilje, a nisam grdna:D
kad vidim polugolu cicu, desi mi se da ne mogu odvojiti pogled od njenih obnazenih grudi... jos kada setka, a one se talasaju... sta cu, nisam kriva ja nego njene gole sise:D

Pa ne znam, ja se ne oblacim provokativno uopste..sta vise, ali smeta mi kad vidim da bulje, ne znam. Sto je najgore ako je to neki manje vise ok tip, i ne smeta mi :think:, ako je onako mastan sa prljavom mashtom pa se jos usput pipka ne daj boze onda bih najradije povratila ili ga sutnula u jaja.
 
Imam u kraju jednog ludaka(50 - 60 godina) koji dobacuje kako nama mlađima, tako i tetama koje su prešle pedesetu godinu. Najčešće dela na autobuskoj stanici i dobacuje i pevuši ženama koje stoje i čekaju.

Ja ga teram u p.m. a bila sam svedok kad ga je jedna teta isto tako isprašila :mrgreen:

PS. Nemam ništa protiv mlađih ... :whistling:
 
Zene jel vam smeta kad odvratni masni matorac u busu pilji u vas dekolte ili neki drugi deo tela i balavi? Jel mu kazete nesto ili iskulirate?
Срам га било. Како се усуђује тако масан и матор.
Да има мишиће и да је млад то је друга прича.
Они гледају "пристојно".
:lol:
 

Back
Top