Partija Mladih

Enchanted

Veoma poznat
Poruka
11.094
Da li neko zna koji su ovi ljudi i šta hoće? Imali su navodno neki sajt www.partijamladih.org ali to sada ne radi. Izgleda da su neka stranka a jedino što rade je da kače video klipove sa pesmama na Youtube. Ne bih se ni setila da postoje da nisu izlepili ceo grad sa nekim sličicama Male sirene i Erika i natpisom Kokain ubija ljubav (samo ne znam što su njih stavili, nisu bili narkomani :lol:). Na sličicama je potpisan neki Boris Dimitrijević, predsednik Partije mladih.

Da li neko zna više? :mrgreen: Radoznala sam, ovo sa Malom sirenom me je oborilo s nogu. :lol:
 
Hoće bagra da napravi neku partiju poput one Holandske, samo da bi legalizovali marihuanu, da pare zarađuju na nesrećnicima.... Sve je to zato što smo dozvolili da nam zapad truje mlade :lol:
 
Ukoliko bi se ozbiljno bavili politikom, podrzao bih ih ovog trenutka. I sam sam u razgovoru sa clanovima i predsednicima omladine politickih stranaka razgovarao o tome sa njima - zasto bi se ponizavali i cekali 30 godina da im se sadasnji lideri smiluju i napuste polozaj koji bi opet zauzeli neki poltroni. Al` izgleda da su i oni sami takvi, tako da....ako je ovo neka grupa koja zastupa nekakve glupe i povrsne stavove, onda nek` se slikaju, samo to...
 
Da li neko zna koji su ovi ljudi i šta hoće? Imali su navodno neki sajt www.partijamladih.org ali to sada ne radi. Izgleda da su neka stranka a jedino što rade je da kače video klipove sa pesmama na Youtube. Ne bih se ni setila da postoje da nisu izlepili ceo grad sa nekim sličicama Male sirene i Erika i natpisom Kokain ubija ljubav (samo ne znam što su njih stavili, nisu bili narkomani :lol:). Na sličicama je potpisan neki Boris Dimitrijević, predsednik Partije mladih.

Da li neko zna više? :mrgreen: Radoznala sam, ovo sa Malom sirenom me je oborilo s nogu. :lol:

Dobri klipovi i dobre pesme. :per:
 
Партија младих- група плаћеника и то плус ментално деградираних.

Дотичног Бориса Димитријевића сам упознао и понудио ми је 500 еура да постанем његов члан.. Хахахаха,све у свему није њима лако.Кад сам ушао у неку дубљу идеолошку расправу са њим лик ми је рекао да се залаже за ''амерички национал социјализам по угледу на Буша '' z:mrgreen:
 
Партија младих- група плаћеника и то плус ментално деградираних.

Дотичног Бориса Димитријевића сам упознао и понудио ми је 500 еура да постанем његов члан.. Хахахаха,све у свему није њима лако.Кад сам ушао у неку дубљу идеолошку расправу са њим лик ми је рекао да се залаже за ''амерички национал социјализам по угледу на Буша '' z:mrgreen:

Daj neki kontakt... Baš mi treba 500 evra da ugradim plin u auto :)
 
Партија младих- група плаћеника и то плус ментално деградираних.

Дотичног Бориса Димитријевића сам упознао и понудио ми је 500 еура да постанем његов члан.. Хахахаха,све у свему није њима лако.Кад сам ушао у неку дубљу идеолошку расправу са њим лик ми је рекао да се залаже за ''амерички национал социјализам по угледу на Буша '' z:mrgreen:

daj meni njegov broj , nacicu mu ja jos tri clana za te novce
 
Није ми познато да су говорили о национализму!

Димитријевић је мени лично рекао да се залаже за ''амерички модел национал социјализма'' z:poz:. Попричао сам са још неким људима и у принципу сваком је причао другу причу. Онај Димитријевић је или удбаш или тежаш психијатријски случај.
 
Male sirene i Erika i natpisom Kokain ubija ljubav

И како сте закључили да су они про- дрогераши,па кокаин и убија љубав!
И децу убија!
 

Back
Top