MATEMATICKA INDUKCIJA!!!

volim_mirka

Početnik
Poruka
6
Da li mozda neko zna neki sajt(samo nemojte da pisete idi na pretrazivace pa otkucaj matemaicka indukcija, jer to sam radila i skoro nista nisam nasla) ili neku knjigu odakle mogu da nadjem teoriju vezanu za matematicku indukciju jer mi treba za rad??? :D
 
Zaboravih da napomenm ako kucas na srpskom dobices spisak od svega 50-tak sajtova :twisted:
Znaci trazi trazi pa ces naci
ili
Da s' kuckala nasla bi, ovde niko nece poverovati u kuknjavu tipa nema to na pretrazivacima :evil:
 
Dej si mali dzabalebarosu (ovo tek da znas ko sam, postote jedino ja tako zovem :wink: )
Imam je jedan lep predlog da uhvatimo i napravimo teme sa linkovima za manje vise sve prirodne nauke pa da zamolimo moderatora da ih zalepi na pocetak. Sta mislis?
 
Anonymous:
Dej si mali dzabalebarosu (ovo tek da znas ko sam, postote jedino ja tako zovem :wink: )
Imam je jedan lep predlog da uhvatimo i napravimo teme sa linkovima za manje vise sve prirodne nauke pa da zamolimo moderatora da ih zalepi na pocetak. Sta mislis?
e ovo je odlicna ideja,ovakve predloge uvek primam evo ja cu za matematiku jel moze :lol:
 
E pa seko kako tek ja da znam sta tebi odgovara :shock: morces se ipak malo sama pomuciti, uostalomtako ti je to sa matematikom moz da imas kakve hoces "instruktore" ali dok ne zagrejes stolicu nista.
Doduse secam se ja svojih brucoskih dana iz davne 93 kada sam savladao SVE o matricama za jedan dan, al takvog fanatika tesko da ces naci, naime tip je dosao ujutro seli smo za sto i kad smo sa matrica trebali da predjemo na vektorske prostore leek digne glavu i vrisne "jao pobeci ce mi zadnji autobus" :shock:
 
maral86va:
Anonymous:
Dej si mali dzabalebarosu (ovo tek da znas ko sam, postote jedino ja tako zovem :wink: )
Imam je jedan lep predlog da uhvatimo i napravimo teme sa linkovima za manje vise sve prirodne nauke pa da zamolimo moderatora da ih zalepi na pocetak. Sta mislis?
e ovo je odlicna ideja,ovakve predloge uvek primam evo ja cu za matematiku jel moze :lol:

Curice samo ti zalepi po jednu temu za svaku oblast a svako ce moci da nabaci po neki link sa kracim opisom :wink: 8) :)
 
Anonymous:
Dej si mali dzabalebarosu (ovo tek da znas ko sam, postote jedino ja tako zovem :wink: )
Imam je jedan lep predlog da uhvatimo i napravimo teme sa linkovima za manje vise sve prirodne nauke pa da zamolimo moderatora da ih zalepi na pocetak. Sta mislis?
Evo me.
Predlog je OK, ali zar samo mi da prikupljamo linkove? Valjda i drugi treba nesto da rade ('ebiga ne setoji mi dzabe dzabalebaros u profilu :wink: )
 

Back
Top