Pokusaj silovanja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Neodredjena

Početnik
Poruka
10
Jako mi je neprijatno cak i da mislim na ovo a kamoli da pisem!Ali svejedno,sta je tu je.Vec desetak godina imam tu neurozu koje ne mogu da se otarasim.Bila sam kod bezbroj terapeuta,ali nista.Izmedju ostalog kucni prijatelj je (koji je psihoterapeut)se ponudio da pomogne. Prva dva razgovora su prosla sasvim ok, ali kada sam dosla na treci,covek je pokusao da me siluje.Ne mogu vam opisati koliko je to gnusan i odvratan dozivljaj. Neko kome ste poverili svoju intimu i od koga ste ocekivali pomoc, da uradi tako nesto!Da ne pominjem profesionalnost!Roditeljima ne mogu da kazem jer nam je to kucni prijatelj...na kraju krajeva nemam ni kome da kazem! Ne znam sta da radim.Potpuno sam izgubljena...
 
Ako je to bilo skoro: pravac policija. Ne postoji prijatelj koji bi da siluje decu svojih prijatelja!!! A policija zato sto ti definitivno roditelji nece verovati, bar ne u pocetku (dobro to nije 100% sigurno, ali vecina roditelja ce ipak vise verovati svojim dugogodisnjim prijateljima, nego svojoj deci... paradoks, ali shta ces...)

Ako vec nije uspeo sa tobom, zar ti mislis da on nece pokusati tako nesto i sa drugom osobom? Ili da on to vec nije uradio, pa se sad neka druga devojka takodje stidi, i ne sme da kaze?

Pa takvi majmuni upravo opstaju zbog cutanja. Mislim ja znam sta bih sa takvim osobama, ne bih ni cekao na zakon... Ali pripadnice lepseg pola retko kad mogu da se obracunaju same, tako da policija moze da odigra presudnu ulogu...

A za svaki slucaj, i ako to moze da bude neprijatno, kazi svojim najboljim prijateljicama... jer u nedostatku poverenja (predrasude o kojima sam pricao), trebace ti sve osobe koje ti veruju.

Pozdrav, i srecno...
 
Ja sam pobornik grubog sexa ali ovo prevazilazi granice dobrog ukusa.Haoticni lord je u pravu sa svojom izjavom.
Ali ono sto mene zanima zasto si to pitanje ovde postavila nama,jel zato sto ima jos nesto u tvojoj prici ili zelis samo savet.
E da i kako je pocelo ,zapravo kada su seanse pocele kod tog psihoterapeuta i kako ih je pocinjo,zapravo zanima me smer u kom se odvijala vasa diskusija...?
 
Zak:
Ja sam pobornik grubog sexa ali ovo prevazilazi granice dobrog ukusa.Haoticni lord je u pravu sa svojom izjavom.
Ali ono sto mene zanima zasto si to pitanje ovde postavila nama,jel zato sto ima jos nesto u tvojoj prici ili zelis samo savet.
E da i kako je pocelo ,zapravo kada su seanse pocele kod tog psihoterapeuta i kako ih je pocinjo,zapravo zanima me smer u kom se odvijala vasa diskusija...?
I krucijalno pitanje da li je covek psiholog ili psihijatar?
 
I mani se nesto slicno desilo.Taj covek se prema meni ponasao kao otac.Moji su se znali sa njim i njegovom zenom dugo,njegov sin je moje godiste i bili smo super drugovi.Odjednom se poceo ponasati neprilicno(poljubio me je jednom u vrat i rekao da me voli,onda poljubci i ti fazoni)Kada sam rekla mami,ona je rekla kao da to radi kao otac.Jednog dana me je nazvao i rekao da dolazi.Kada je usao pokusao je da me siluje.Odmah sam rekla mami i mama je pozvala te ljude i samo sa njima popricala i rekla da ga nece prijavljivati ali da mi se ne usudjuje prici.Meni je tada bilo 11 godina.A sada mi je 14,ali se ipak bojim pomisliti da cu morati spavati sa nekim deckom.Najgore od svega je da sam kasnije saznala da mu to nije bilo prvi put.I onda sam se kajala sto ga nismo prijavili policiji.zato odmah ispricaj roditeljima,jer ce misliti da ako nisi prvi put nista rekla da neces ni drugi.i stalno ce pokusavati dok ne dodje do zeljenog cilja.To ti je moj savet a ti radi sta zelis.
 
Neodredjena:
Jako mi je neprijatno cak i da mislim na ovo a kamoli da pisem!Ali svejedno,sta je tu je.Vec desetak godina imam tu neurozu koje ne mogu da se otarasim.Bila sam kod bezbroj terapeuta,ali nista.Izmedju ostalog kucni prijatelj je (koji je psihoterapeut)se ponudio da pomogne. Prva dva razgovora su prosla sasvim ok, ali kada sam dosla na treci,covek je pokusao da me siluje.Ne mogu vam opisati koliko je to gnusan i odvratan dozivljaj. Neko kome ste poverili svoju intimu i od koga ste ocekivali pomoc, da uradi tako nesto!Da ne pominjem profesionalnost!Roditeljima ne mogu da kazem jer nam je to kucni prijatelj...na kraju krajeva nemam ni kome da kazem! Ne znam sta da radim.Potpuno sam izgubljena...


AKo ne uradis nesto (prijavis ga) nastradace neko drugi..zato pravac policija! :x
 
Hvala na svim ovim lepim savetima,ali tu postoji jedan mali problem.Ko ce meni da veruje? Pre svega on je tip koji je uvazeni profesor dva fakulteta,ima zavrsena tri,radi pri policiji kao psihijatar itd itd.?To je razlog zasto sam toliko izgubljena!Ali u svakom slucaju hvala.
 
Dobro, a sta je sa starom oprobanom metodom drugari u mraku sa be(j)zbolkama. Na taj nacin ces zashtiti i svoj i njegov integritet. :D
Sto se tice neuroze probaj:

1. Psiholoski prostor: 143.772, ne znam adresu

2. Terapija Mora: 311.83.47 i 063/7768.643; Dr. Olivera; terra.99@eunet.yu; adresa: YUBC A, lokal 25
ali moras da zoves, najavis se i tako to.....
 
Gost:
U forumu pises kako patis od neuroze,kako bi volela da se dopisijus sa ljudima jer nemas prijatelja,a sad kazes kako su te silovali.Samo visis ovde

Prvo i osnovno nisam rekla da su me silovali vec da je moj psihoterapeut koji me leci od NEUROZE pokusao da me siluje i da nemam nijednog PRIJATELJA sa kojim bih mogla to da podelim,tako da je to bilo vrlo grubo sa tvoje strane!
 
Gost:
U forumu pises kako patis od neuroze,kako bi volela da se dopisijus sa ljudima jer nemas prijatelja,a sad kazes kako su te silovali.Samo visis ovde

Hmm... ovo je krajnje neukusno a tvoje strane... :x Diskutabilno je sta je istina a sta ne na forumu, ali bila to istina ili ne, ovakva reakcija je neprilicna jednom ljudskom bicu.

Sto se tice konkretnog problema, ne treba se misliti 'ko ce mi verovati', zato sto tad nikad neces reci. A ako potisnes sve to (za opstu dobrobit) to moze da se kasnije javi kao mnogo ozbiljnija neuroza/trauma, i moze da ima gadne posledice... Zato, stisni zube, i prijavi majmuna... Uostalom, punoletna si, zar ne? Ti odlucujes o svojoj sudbini...

Pa ako krene nesto naopako (sto se nadam da nece), prvo se obrati nekoj od onih help linija za napastvovane zene... a na kraju krajeva, mozes zatraziti i pomoc ljudi odavde... Ja se nadam da je svako ovde rad da pomogne u domenu gde on/ona moze...

Pozdrav, i opet, srecno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top