Karta za Madonnin koncert na prodaju... Hitno...

Ne bih išao na njen koncert da mi ona plati ulaznicu.

Što?
Da sam malo bliže mestu dešavanja, i da je karta jeftinija, otišla bih.
Madonna je pop ikona. Treba otići na sve te atmosferske koncerte.
Npr, ja ne slušam Maidene (znam jednu jedinu pesmu i to je Fear of the dark :lol:), ali sam bila na koncertu. I bilo je super:D
A na Madonnu bih otišla da čujem Like A Virgin uživo. Samo zato.
 
Što?
Da sam malo bliže mestu dešavanja, i da je karta jeftinija, otišla bih.
Madonna je pop ikona. Treba otići na sve te atmosferske koncerte.
Npr, ja ne slušam Maidene (znam jednu jedinu pesmu i to je Fear of the dark :lol:), ali sam bila na koncertu. I bilo je super:D
A na Madonnu bih otišla da čujem Like A Virgin uživo. Samo zato.

Ja bi otisao na Mejdene jer je sigurno zanimljivo na njihovom koncertu,ali na Madoni je dosadno,na njenom koncertu nema ništa pametno da vidiš...
 
Po mom misljenju ona uopste nema glas...njeni koncerti su u stvari show,igra vrti se i sta vec ne,ali ne zna da peva.
Nikada mi se nije svidjalo to sto je preterano arogantna,pevacica si,ne boginja (:
Ali opet,da je besplatna karta ostisla bih,sto da ne?

Slažem se...:ok:Ali da je besplata karta isto ne bih otišao prvo bi me mrzelo,a i što da idem,kada je uopšte ne volim i ne slušam...
 
Po mom misljenju ona uopste nema glas...njeni koncerti su u stvari show,igra vrti se i sta vec ne,ali ne zna da peva.
Nikada mi se nije svidjalo to sto je preterano arogantna,pevacica si,ne boginja (:
Ali opet,da je besplatna karta ostisla bih,sto da ne?

A oces da kazes da su joj i pesme i textovi losi..povrsno..ni celin dion ne slusas i nasla bi zamerke iako ima dobar glas
 

Back
Top