Pamela Anderson stigla u zvaničnu i prijateljsku posetu Crnoj Gori

dragosh

Veoma poznat
Poruka
11.827
Crna Gora: Stigla Pamela!
Ponedeljak, 13. jul 2009. 22:03


Holivudska starleta Pamela Anderson stigla je u ponedeljak posle podne u dvodnevnu posetu Crnoj Gori i odmah po dolasku pokazala je svoj najveći atribut - grudi!

Po sletanju u Crnu Goru, Pamela je izašla iz aviona, obučena u crni komplet, i potom je skinula sako, ostajući u beloj majici na bratele.

v140746p0.jpg


Prvi zahtev koji je imala kada se smestila u hotel "Avala" u Budvi bila je - masaža, a zatim je poručila vegetarijanski obrok i to isključivo od hrane organskog porekla.

U hotelu su bile vanredne mere prethodnih dana, jer su se pripremali za dolazak čuvene gošće, ali im je laknulo kada su čuli da njeni zahtevi i nisu toliko specijalni.

"Prvi utisak je da je ona jedna vrlo jednostavna osoba", ushićeno je konstatovao direktor hotela "Avala".

(VIDEO)
http://www.mtsmondo.com/news/world/text.php?vest=140746
 

Beta pre 12 sati

PODGORICA, 13. jula 2009. (Beta) - Američko-kanadska glumica Pamela Anderson, koja će u Crnoj Gori boraviti kao gost Atlas grupe koju kontroliše biznismen Duško Knežević, doputovala je večeras na podgorički aerodrom.

Andersonova je zainteresovana za ulaganja u dva projekta - Atlas capital centar u Podgorici i turističko-zdravstveni kompleks u Meljinama", saopšteno je iz Atlas grupe.

Glumica je prvi put za Atlas grupu čula u februaru ove godine u Abu Dabiju, od poslovnih partnera, kada je i prihvatila poziv predsednika grupacije, Duška Kneževića, da poseti Crnu Goru.

"Poslovna saradnja sa Pamelom Anderson samo je jedan od načina da se pokaže da dobrom poslovanju ne postoje granice", saopšteno je iz Atlas grupe.

Andersonova će sutra obići Atlas kepitel center i Meljine, dok je konferencija za medije planirana za sredu, kada će biti organizovan i prijem za VIP zvanice.

(Beta, 13.07.2009)
 
Nema nam @Cizmice:D
Sigurno je u "licnom obezbedjenju" doticne Pamele!:mrgreen:
Javi nam se Cizmice....da cujemo "kakva" je Pamela!

Jos uvijek je ne vidjeh.
Vjerovatno ce tokom dana doci jahtom i do mjesta dje ja zivim.
Ona je zaista jedna jednostavna osoba u realnom zivotu da je za primjer svim djevojkama i zenama al' stvarno. Po nekad mi se ucini da je prosjecna stanovnica Sivca, Ljiga ili Uba mnogo eroticnija i vise namontirana od same Pamele.


ps
Morala je dovesti sa sobom tog elektricara sa bradicom, inace njenog novog momka sa kojim je u vezi 2-3 mjeseca:evil:
 
Jos uvijek je ne vidjeh.
Vjerovatno ce tokom dana doci jahtom i do mjesta dje ja zivim.
Ona je zaista jedna jednostavna osoba u realnom zivotu da je za primjer svim djevojkama i zenama al' stvarno. Po nekad mi se ucini da je prosjecna stanovnica Sivca, Ljiga ili Uba mnogo eroticnija i vise namontirana od same Pamele.


ps
Morala je dovesti sa sobom tog elektricara sa bradicom, inace njenog novog momka sa kojim je u vezi 2-3 mjeseca:evil:

al sto pusi............:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Jos uvijek je ne vidjeh.
Vjerovatno ce tokom dana doci jahtom i do mjesta dje ja zivim.
Ona je zaista jedna jednostavna osoba u realnom zivotu da je za primjer svim djevojkama i zenama al' stvarno. Po nekad mi se ucini da je prosjecna stanovnica Sivca, Ljiga ili Uba mnogo eroticnija i vise namontirana od same Pamele.


ps
Morala je dovesti sa sobom tog elektricara sa bradicom, inace njenog novog momka sa kojim je u vezi 2-3 mjeseca:evil:
Gde si Prijatelju?
A tog Elektricara ce da srede "neki" sa foruma....oni koje ne vole Amere(u poverenju-jedna "grupa" je vec krenula(e sad ne znam dal" zbog kupanja ili.....))!
Jeste bre on je kao Elektricar kriv za Bombardovanje i pomagao je NATO da im "osvetli" puteve!:hahaha::hahaha:
p.s.
Brinem se samo za Pamelu!Da i nju u "zabuni" ne uFate i pravo pred sud!:mrgreen::hahaha::hahaha:
 
MINA Breaking News - Pamela Anderson looks to invest in Montenegro


Actress Pamela Anderson will visit Montenegro at the end of May, possibly beginning of June, as a guest of Atlas group.

As it was informed in a press conference. The visit of this Canadian has a business background since she is interested in investing in Montenegro.

Dorde Durdic, Director of Atlas group, said that Pamela Anderson promotes healthy life and environment protection and this is the main reason why she is interested in two projects of Atlas group, the construction of Atlas Capital centre and reconstruction of the military-medical centre in Meljine, which will be turned into a tourist-health complex. MiNa
 
Gde si Prijatelju?
A tog Elektricara ce da srede "neki" sa foruma....oni koje ne vole Amere(u poverenju-jedna "grupa" je vec krenula(e sad ne znam dal" zbog kupanja ili.....))!
Jeste bre on je kao Elektricar kriv za Bombardovanje i pomagao je NATO da im "osvetli" puteve!:hahaha::hahaha:
p.s.
Brinem se samo za Pamelu!Da i nju u "zabuni" ne uFate i pravo pred sud!:mrgreen::hahaha::hahaha:

Jutros ustajem i razmisljam nesto o BORATU.
Pada mi na pamet da i ja uzmem vrecu i da Pamelu strpam u nju. :hahaha:
 
Crna Gora: Stigla Pamela!
Ponedeljak, 13. jul 2009. 22:03


Holivudska starleta Pamela Anderson stigla je u ponedeljak posle podne u dvodnevnu posetu Crnoj Gori i odmah po dolasku pokazala je svoj najveći atribut - grudi!

Po sletanju u Crnu Goru, Pamela je izašla iz aviona, obučena u crni komplet, i potom je skinula sako, ostajući u beloj majici na bratele.

v140746p0.jpg


Prvi zahtev koji je imala kada se smestila u hotel "Avala" u Budvi bila je - masaža, a zatim je poručila vegetarijanski obrok i to isključivo od hrane organskog porekla.

U hotelu su bile vanredne mere prethodnih dana, jer su se pripremali za dolazak čuvene gošće, ali im je laknulo kada su čuli da njeni zahtevi i nisu toliko specijalni.

"Prvi utisak je da je ona jedna vrlo jednostavna osoba", ushićeno je konstatovao direktor hotela "Avala".

(VIDEO)
http://www.mtsmondo.com/news/world/text.php?vest=140746

@..Cizmic..u..
...nemo sad da ostanemo uskraceni za "foto"...mislim na neku ono..."slobodniju"...nemo da osramotis "dobar" glas..potrudi se...:whistling:
 
@..Cizmic..u..
...nemo sad da ostanemo uskraceni za "foto"...mislim na neku ono..."slobodniju"...nemo da osramotis "dobar" glas..potrudi se...:whistling:

Ako budem imao sansu - necu se obrukati. Obecavam.
Pet dana nisam imao seksualne odnose a trenirao sam vrlo disciplinovano spremajuci se za okrsaj sa Pamelom.
Problem ce da nastupi ako se Pamela ne pojavi. Za sve ce onda da plati vjerovatno moja zena :zper::per:
 

Back
Top