Духовни геноцид Црне Горе

vislstst

Zainteresovan član
Poruka
443
Почевши од тога да је у Црној гори, министар неписмен, говорећи болесан, место болестан, па до великог финала, ангажовањем, Хрватског филозофа, Украјинског социолога, и не позивајући ниједног црногорског, ако већ не могу од презира српског лингивисту, тренутно у Црној гори је на велика врата почела стандардизација (фарса)великоцрногорског језика уз принцип пиши као што збориш читај како је написано! Уз обавезу да не сме нико екавицом да прича а камоли да пише!

Толико о братској љубави два народа!

ОВОМ ПРИЛИКОМ ЧЕСТИТАМ МОНТЕНЕГРИНИМА НОВИ ПРАВОПИС СА ДВА НЕПОЗНАТА МОДЕРНОЈ НАУЦИ НОВА СЛОВА!
 
Почевши од тога да је у Црној гори, министар неписмен, говорећи болесан, место болестан, па до великог финала, ангажовањем, Хрватског филозофа, Украјинског социолога, и не позивајући ниједног црногорског, ако већ не могу од презира српског лингивисту, тренутно у Црној гори је на велика врата почела стандардизација (фарса)великоцрногорског језика уз принцип пиши као што збориш читај како је написано! Уз обавезу да не сме нико екавицом да прича а камоли да пише!

Толико о братској љубави два народа!

ОВОМ ПРИЛИКОМ ЧЕСТИТАМ МОНТЕНЕГРИНИМА НОВИ ПРАВОПИС СА ДВА НЕПОЗНАТА МОДЕРНОЈ НАУЦИ НОВА СЛОВА!
Ово није за честитке, већ за тугу.

Разбијање српског националног корпуса на делу.:confused:
 
Почевши од тога да је у Црној гори, министар неписмен, говорећи болесан, место болестан, па до великог финала, ангажовањем, Хрватског филозофа, Украјинског социолога, и не позивајући ниједног црногорског, ако већ не могу од презира српског лингивисту, тренутно у Црној гори је на велика врата почела стандардизација (фарса)великоцрногорског језика уз принцип пиши као што збориш читај како је написано! Уз обавезу да не сме нико екавицом да прича а камоли да пише!

Толико о братској љубави два народа!

ОВОМ ПРИЛИКОМ ЧЕСТИТАМ МОНТЕНЕГРИНИМА НОВИ ПРАВОПИС СА ДВА НЕПОЗНАТА МОДЕРНОЈ НАУЦИ НОВА СЛОВА!

Aj se manite bratstva i ostalih gluposti majke vam....bilo nekada davno:roll:
 
Увели вам слово ''шћ''. :zcepanje:
Додуше, не знам како се то пише...

Nisu uveli nista NOVO "pametnice" da imas pojma o Crnogorcima znala bi da su samo STANDARDIZOVALI slovo koje se svakodnevno koristi ODVAJKADA :) i neizostavni je dio govora...

Spustio sam se dovoljno nisko sto sam uopste odgovorio na ovoj temi na kojoj ogovaraju nekompetentne budale.. al eto malo da vas edukujem, yebi ga.
 
Почевши од тога да је у Црној гори, министар неписмен, говорећи болесан, место болестан, па до великог финала, ангажовањем, Хрватског филозофа, Украјинског социолога, и не позивајући ниједног црногорског, ако већ не могу од презира српског лингивисту, тренутно у Црној гори је на велика врата почела стандардизација (фарса)великоцрногорског језика уз принцип пиши као што збориш читај како је написано! Уз обавезу да не сме нико екавицом да прича а камоли да пише!

Толико о братској љубави два народа!

ОВОМ ПРИЛИКОМ ЧЕСТИТАМ МОНТЕНЕГРИНИМА НОВИ ПРАВОПИС СА ДВА НЕПОЗНАТА МОДЕРНОЈ НАУЦИ НОВА СЛОВА!

Nemoj da mlatiš, dva nova slova uopšte nijesu nepoznata modernoj nauci, sad, to što ti veze s tim nemaš je druga stvar
 
Nisu uveli nista NOVO "pametnice" da imas pojma o Crnogorcima znala bi da su samo STANDARDIZOVALI slovo koje se svakodnevno koristi ODVAJKADA :) i neizostavni je dio govora...

Spustio sam se dovoljno nisko sto sam uopste odgovorio na ovoj temi na kojoj ogovaraju nekompetentne budale.. al eto malo da vas edukujem, yebi ga.
Ма јели? Стандардизовали?:D

Смејуријаааа....:lol:
 
Tekst (Na crnogorskom)

Na Cetinje kiša pala

Ja se dragom obećala

Obecala pa porekla

Jer sam boljeg momka stekla

Ej ljubavi, moja rano ljuta

Više si me prevarila puta

Danas mislim srce me ne vara

Śutra pitam gđe je ljubav stara

Nije roda gospodskoga

Al' je soja junačkoga

Od Berana sve do Bara

Njemu nigđe nema para

Ne kuni ga, moj golube

Njega moje usne ljube

Ðevojačka ćud je takva

Promjena je svaka slatka

 
Nemoj da mlatiš, dva nova slova uopšte nijesu nepoznata modernoj nauci, sad, to što ti veze s tim nemaš je druga stvar

Да ти кажу, шетај улицом го, ти би пристао јел ти памет не смета!

Подсећаш ме на младе нацисте, једноумне без свог мишљења!

Та слова не постоје нити су постојала, а препоручио бих ти да отиђеш до свог професора српског језика, или било ког лингивисте у Црној гори, попијте пиће и врати се просветљен!
 
Nisu uveli nista NOVO "pametnice" da imas pojma o Crnogorcima znala bi da su samo STANDARDIZOVALI slovo koje se svakodnevno koristi ODVAJKADA :) i neizostavni je dio govora...

Spustio sam se dovoljno nisko sto sam uopste odgovorio na ovoj temi na kojoj ogovaraju nekompetentne budale.. al eto malo da vas edukujem, yebi ga.

Ти си за 13 век укратко! Не можеш себе да едукујеш, јер ти не дпошта мањак мождане масе....!:brus:
 
Да ти кажу, шетај улицом го, ти би пристао јел ти памет не смета!

Подсећаш ме на младе нацисте, једноумне без свог мишљења!

Та слова не постоје нити су постојала, а препоручио бих ти да отиђеш до свог професора српског језика, или било ког лингивисте у Црној гори, попијте пиће и врати се просветљен!

Naravno da ne bih, što sam nekoliko puta i na forumu dokazao.
Sa nacistama me ne možeš porediti, jer ih prezirem.

Nijesu slova postojala???
Ti reče da su nepoznata nauci???
Šta je onda ovo?
Polish-alphabet.png
 

Back
Top