Човечанство нападнуто хемијским и биолошким оружјем! Масовни абортуси и стерилзација

Владан ИПХ

Veoma poznat
Poruka
13.429
Одслушајте ову вест!


++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Колико знате о овој теми и злоупотреби:
1.Медицине кроз вакцинацију полио и вакцинама које садрже вирусе који узрокују рак?
2.Геополитичким креирањима сукоба ниског интензитета(између банана република и истог народа)?
3.Генетски модификованој храни која узрокује стерилитет и малигнитет попут вакцина?
4.Спиновањем историје и медијској популаризацији мржње и агресивности?
5. Култу смрти и жртвоприношења милиона невиних од стране владара света(банкара Ротшилда, Рокфелера, Варбурга, Гејтса(који је хуманитарним акцијама вакцинацијом Африке подигао зараженост сидом на око 45% на том континенту)?
6.Поставите сами одељак!!!

Како се одбранити од медијског спиновања очитог тихог убијања сиромашних и обесправљених међу које спада око 95% популације?

П.С. Све на овој теми је провериво и може да се гугла, тако да унапред молим спамере који би да критикују личност а не аргументовано о теми да причају да оду на неку трач и изнова поновљену тему ! Благодарим :hvala:!
 
Svasta je moguce....

x-files_preview-700592.jpg


Ali mislim da se zapravo ne mozemo odbraniti.... ;)
 
Изнесе неке чињенице ,али врло штуро,и онда рекламира производ "ЕколоБлу" за пречишћавање воде.:D
Погледај број аплоудованих филмова 2431 који раскринкавају НСП. Толико о штурости. Гуглај пренешене вести и схвати да њега не плаћа Ватикан или Мосад него да мора сам да се издржава. Реклама производа који пречишћавају флоуром загађену воду која узрокује стерилитет није за осуду него за похвалу.
 
Погледај број аплоудованих филмова 2431 који раскринкавају НСП. Толико о штурости. Гуглај пренешене вести и схвати да њега не плаћа Ватикан или Мосад него да мора сам да се издржава. Реклама производа који пречишћавају флоуром загађену воду која узрокује стерилитет није за осуду него за похвалу.

biz%20-%20Coca-Cola_logo5.jpg
 
Погледај број аплоудованих филмова 2431 који раскринкавају НСП. Толико о штурости. Гуглај пренешене вести и схвати да њега не плаћа Ватикан или Мосад него да мора сам да се издржава. Реклама производа који пречишћавају флоуром загађену воду која узрокује стерилитет није за осуду него за похвалу.

Све што је овде навео је тачно.Ја сам с тим стварима поодавно упознат.
Међутим,то што он прича није решење.Решење је у промени начина живота којег се он не дотиче.Не бори се против система тако што се рекламирају системски производи.Ни не помиње како човек да се оспособи за живот који му неће бити угрожен од криминалаца.
Он нуди неке производе за пречишћавање који су смешни, јер не могу они прочистити колико мафија може да загади.

То што он ради већ годинама је режимска алтернатива у ропству,а не понуда за алтернативни начин живота ван робовања зато што је њихов.
Имаш његов видео где је он,током руских акција у Чеченији,изјавио како је Русија лансирала на САД и Чеченију модерну ракету са више засебних нуклеарних глава и направио хаос код оних који су га слушали.

Наравно,ја не кажем да ништа није тачно што каже.Добар део јесте.Али,он служи да ствара панику,компромитује праве патриотске покрете у САД који би покушали да се одупру садашем стању,и да људе навуче да Влада "мора да реагује" и донесе чувени најављивани "martial law".А,већ постоје кампови у изради ФЕМА-е,и то можеш да видиш на нету.
 
Poslednja izmena:
Све што је овде навео је тачно.Ја сам с тим стварима поодавно упознат.
Међутим,то што он прича није решење.Решење је у промени начина живота којег се он не дотиче.Не бори се против система тако што се рекламирају системски производи.Ни не помиње како човек да се оспособи за живот који му неће бити угрожен од криминалаца.
Он нуди неке производе за пречишћавање који су смешни, јер не могу они прочистити колико мафија може да загади.

То што он ради већ годинама је режимска алтернатива у ропству,а не понуда за алтернативни начин живота ван робовања зато што је њихов.
Имаш његов видео где је он,током руских акција у Чеченији,изјавио како је Русија лансирала на САД и Чеченију модерну ракету са више засебних нуклеарних глава и направио хаос код оних који су га слушали.

Наравно,ја не кажем да ништа није тачно што каже.Добар део јесте.Али,он служи да ствара панику,компромитује праве патриотске покрете у САД који би покушали да се одупру садашем стању,и да људе навуче да Влада "мора да реагује" и донесе чувени најављивани "martial law".А,већ постоје кампови у изради ФЕМА-е,и то можеш да видиш на нету.
Тко су урдили у САД.
Дејвид Лејн је био вођа "белих" и да ниеј лупетао и негирао холокауст и хвалио нацисте, данс би САД имале трећу партију на власти и Нови Светски поредак би био у расулу слома.

Дакле узму једног кретена и поставе га на чело противничког покрета да га изблати тако да НСП може слободно да влада.
 
Тко су урдили у САД.
Дејвид Лејн је био вођа "белих" и да ниеј лупетао и негирао холокауст и хвалио нацисте, данс би САД имале трећу партију на власти и Нови Светски поредак би био у расулу слома.

Дакле узму једног кретена и поставе га на чело противничког покрета да га изблати тако да НСП може слободно да влада.

Контролисана опозиција или контрилисана и подметнута алтернатива.
Нешто слично је и са Рон Полом.Рон Пол је вероватно масон,отац му је био.Кћерке су му чланице "Rainbow Girls" организације која је намењена да се масони одатле жене(масонске жене су углавном из те организације).Поред тога Полова жена је чланица организације "Eastern Star",а Алекс Џоунс јавно подржава,лобира и тражи подршку грађана за Рона Пола.

Мени је то довољно да видим ко је чији.
 
Контролисана опозиција или контрилисана и подметнута алтернатива.
Нешто слично је и са Рон Полом.Рон Пол је вероватно масон,отац му је био.Кћерке су му чланице "Rainbow Girls" организације која је намењена да се масони одатле жене(масонске жене су углавном из те организације).Поред тога Полова жена је чланица организације "Eastern Star",а Алекс Џоунс јавно подржава,лобира и тражи подршку грађана за Рона Пола.

Мени је то довољно да видим ко је чији.

Naravno.
Evo sada. Imao si Mek Kejna i Obamu,
neki dan je Mek Kejn izjavio "Ja se slažem sa Obamom" Koga god da su izabrali dobili bi isto.
 
Све што је овде навео је тачно.Ја сам с тим стварима поодавно упознат.
Међутим,то што он прича није решење.Решење је у промени начина живота којег се он не дотиче.Не бори се против система тако што се рекламирају системски производи.Ни не помиње како човек да се оспособи за живот који му неће бити угрожен од криминалаца.
Он нуди неке производе за пречишћавање који су смешни, јер не могу они прочистити колико мафија може да загади.
Системски производи? Апарат за пречишћавање воде ''системски, соларне батерије које скидају са електро мреже ''системски'', узгајање семена које није вештачки модификовано и савет да се производи сопствена храна ''системски?
Па наравно да је то само покушај решавања проблема, они колико могу толико и чине. Решење нуди само Црква Христова(Православна). Једино преображен дух благодаћу Духа Светога види Спас и решење. Али људи се труде и то је за похвалу. Да није њих масони би и даље тврдили да су приче о њима теорије завере. Сад се не негира целина него само делови.

Имаш његов видео где је он,током руских акција у Чеченији,изјавио како је Русија лансирала на САД и Чеченију модерну ракету са више засебних нуклеарних глава и направио хаос код оних који су га слушали.
Ја то нисам нигде чуо, а пратим стално. Линк!
Али,он служи да ствара панику,компромитује праве патриотске покрете у САД који би покушали да се одупру садашем стању,и да људе навуче да Влада "мора да реагује" и донесе чувени најављивани "martial law".А,већ постоје кампови у изради ФЕМА-е,и то можеш да видиш на нету.
Он је први ФЕМА тематику обрадио, провеери. Ствара панику тако што преноси документе владе УСА? Дај бре Џо, изаћи из тог дешњачког тима проциониста који отворено величају богопротивну фарисејштину јеврејску! И леваци и дешњаци раде за истог, њихови сукоби су привид несарадње. Исто ко што су се испод жита Слоба и Туђман договарали, исто ти је то, газда је заједнички. Које су то патриотске странке?
 
Poslednja izmena:
Контролисана опозиција или контрилисана и подметнута алтернатива.
Нешто слично је и са Рон Полом.Рон Пол је вероватно масон,отац му је био.Кћерке су му чланице "Rainbow Girls" организације која је намењена да се масони одатле жене(масонске жене су углавном из те организације).Поред тога Полова жена је чланица организације "Eastern Star",а Алекс Џоунс јавно подржава,лобира и тражи подршку грађана за Рона Пола.

Мени је то довољно да видим ко је чији.
За Рон Пола је не чух нигде да је масон. А за циониста колико хоћеш(Шарон, Јицак Рабин 33 степен исто ко и његов шатро непријатељ Арафат!!!!!!, Нетањаху, итд. РЕкох не о личностима али ти се слажеш са аргументима али не и са преносиоцима тих аргумената. Врло чудна логика. Па Рон Пол је најавио економски крах од стране Г8 који је и најављен прекључе. Биће чупаво ове године!
 
За Рон Пола је не чух нигде да је масон. А за циониста колико хоћеш(Шарон, Јицак Рабин 33 степен исто ко и његов шатро непријатељ Арафат!!!!!!, Нетањаху, итд. РЕкох не о личностима али ти се слажеш са аргументима али не и са преносиоцима тих аргумената. Врло чудна логика. Па Рон Пол је најавио економски крах од стране Г8 који је и најављен прекључе. Биће чупаво ове године!

Па,наравно да се ја слажем са многим деловима које он износи или које Рон Пол износи.Али, то је као кад Наташа Кандић прича да се требају поштовати људска права и казнити ратни злочинци.Па,не може кучка која је плаћена од оних који су чинили највеће злочине да ми прича о томе.

http://www.lewrockwell.com/paul/paul242.html
 
Poslednja izmena:
Па,наравно да се ја слажем са многим деловима које он износи или које Рон Пол износи.Али, то је као кад Наташа Кандић прича да се требају поштовати људска права и казнити ратни злочинци.Па,не може кучка која је плаћена од оних који су чинили највеће злочине да ми прича о томе.

http://www.lewrockwell.com/paul/paul242.html
Ето видиш где те је партијашење одвело. У аналогију да је Рон ко Наташа. А Рон је највише причао против Сороша и његових плаћеничких медија, које највише спинују по Европи.Говориш о човеку који већ 15 година прича против НСП и који је првоборац заједно са малобројним ''конституционалистима''(Кучинићем и још пар њих), против паљачке и тровања народа. Не ваља то, треба хладна глава Џо.

П
Наравно да политичари користе популизам када се боре за председничку столицу. Али какве подржавање Рона Пола за председника има везе са овим вестима? Сечеш грану на којој седиш Џо, као да оспоравањем преносиоца информације и информацију желиш да оспориш?!
 
Poslednja izmena:
ако неко спроводи масовну стерилизацију људи
треба му помоћи а не осуђивати! :rtfm:
Сва срећа па твоја мама није била толико ''паметна'' као ти! Она воли људе и жели децу!
 
Сва срећа па твоја мама није била толико ''паметна'' као ти! Она воли људе и жели децу!

а шта је то тако лепо у људима?
шта ту има да се воли бре?
 
а шта је то тако лепо у људима?
шта ту има да се воли бре?
Лик Божији. Човек је по лику Бога створен и поседује Божију лепоту и слободу. Човек је створен из Љубави и за Љубав.
Гицо, грех који чини човек(ђаво нас превари, мало ко својевољно зло чини) у нама помрачује ум и људскост, а покајање и љубав чисти ум и открива Божији лик у СВАКОМ ЧОВЕКУ.
 
лепо те питам
Па ваљда волиш неког човека (или човјечицу) више од себе?! Ако ти је сва љубав усмерена на себе самог не могу ти објаснити, слеп не види!
 
Па ваљда волиш неког човека (или човјечицу) више од себе?! Ако ти је сва љубав усмерена на себе самог не могу ти објаснити, слеп не види!

хвала
 
Одслушајте ову вест!


++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Колико знате о овој теми и злоупотреби:
1.Медицине кроз вакцинацију полио и вакцинама које садрже вирусе који узрокују рак?
2.Геополитичким креирањима сукоба ниског интензитета(између банана република и истог народа)?
3.Генетски модификованој храни која узрокује стерилитет и малигнитет попут вакцина?
4.Спиновањем историје и медијској популаризацији мржње и агресивности?
5. Култу смрти и жртвоприношења милиона невиних од стране владара света(банкара Ротшилда, Рокфелера, Варбурга, Гејтса(који је хуманитарним акцијама вакцинацијом Африке подигао зараженост сидом на око 45% на том континенту)?
6.Поставите сами одељак!!!

Како се одбранити од медијског спиновања очитог тихог убијања сиромашних и обесправљених међу које спада око 95% популације?

П.С. Све на овој теми је провериво и може да се гугла, тако да унапред молим спамере који би да критикују личност а не аргументовано о теми да причају да оду на неку трач и изнова поновљену тему ! Благодарим :hvala:!

Ово је жива истина...Африка је богатија од европе 5 пута , и погледај шта су им урадили!

А да не спомињем порођај који је данас тежак и скоро свака трудноћа мора да се пази под будним оком лекара, а некада су жене радиле до сат времена пред порођај!

И остале ствари које су давно прешле и најлуђе СФ сценарије...
 

Back
Top