I'll flirt with you forever...

gost 185738

Veoma poznat
Poruka
11.623
Nije mu/joj rodjendan...
Nije vam godisnjica...
Samo je . . . leto.
Savrsen period za LJIS!!!
Kako biste je-ga iznenadili i oborili s nogu???
Da li i kako i dalje medjusobno flertujete? Mislite li da je to uopste potrebno kad se vec jednom zaljubite i veza krene svojim tokom, preraste u ljubav, ili ste uprkos mesecima ili godinama ili godinama i mesecima raspolozeni da jedno drugo zavodite kao na samom pocetku?:zper:
 
Nije mu/joj rodjendan...
Nije vam godisnjica...
Samo je . . . leto.
Savrsen period za LJIS!!!
Kako biste je-ga iznenadili i oborili s nogu???
Da li i kako i dalje medjusobno flertujete? Mislite li da je to uopste potrebno kad se vec jednom zaljubite i veza krene svojim tokom, preraste u ljubav, ili ste uprkos mesecima ili godinama ili godinama i mesecima raspolozeni da jedno drugo zavodite kao na samom pocetku?:zper:

lopata%20oprawna.jpg

Lek za swe
 
Тема уопште није није филозофска већ романтична.
Имај мало разумевања за друге. ;)

А тема... Ствар тренутка и инспирације. Не планирам такве ствари. :)

tema uopšte nije romantična nego filozofska.
sve je stvar pogleda na nešto, ne nameći svoje kao istinite

ja bih na ovu temu odgovarala čisto filozofski, operisana od romantike
no, nije neka jaka filozofija, zato sam naglasila "naznaku" što ste, očekivano, preskočili.
 
Da li i kako i dalje medjusobno flertujete? Mislite li da je to uopste potrebno kad se vec jednom zaljubite i veza krene svojim tokom, preraste u ljubav, ili ste uprkos mesecima ili godinama ili godinama i mesecima raspolozeni da jedno drugo zavodite kao na samom pocetku?:zper:
ne znam je li to do godina ovih sa kojima sam bila do sada.... ili su muskarci inace takvi
ali njima se zavodjenje nakon prvog seksa svodi na to da svaki izlazak treba da zavrsava u krevetu :confused:
 
Moguce :think: Ali ne mora da znaci, mozda pri flertu osecaju toliku hemiju da hormoni polude i jednostavno mora da dodje do uzbudjenja koje vodi u krevet :whistling:
ma super, ali to vise nije onaj kvalitet sa pocetka niti ona osoba sa kojom sam djelila stvari... kada se veza svede na krevet :confused:
А шта је ту лоше? :rumenko:
nemam tjeranje, hormoni se smirili nakon prve dvije-tri godine krvarenja
 
Nista, rekla bih, mislim da je bilo vise do konstatacije ;) Ili gresim? :)
Изгледа да грешиш. :confused:

ma super, ali to vise nije onaj kvalitet sa pocetka niti ona osoba sa kojom sam djelila stvari... kada se veza svede na krevet :confused:

nemam tjeranje, hormoni se smirili nakon prve dvije-tri godine krvarenja
Па није ствар у терању чини ми се.
Ствар је у томе да жене себе доживљавају као објекат.
И да поновим...
Драге моје, престаните да размишљате о сексу као да нешто дајете.

И ово није лично. Не познајем те да бих могла да дајем мишљење о теби.

А ово јесте:
Ако ви излазите, причате, можда и смејете, планирате, а након тога имате секс, како је онда могуће да се веза свела само на то? :confused:
 
Nije mu/joj rodjendan...
Nije vam godisnjica...
Samo je . . . leto.
Savrsen period za LJIS!!!
Kako biste je-ga iznenadili i oborili s nogu???
Da li i kako i dalje medjusobno flertujete? Mislite li da je to uopste potrebno kad se vec jednom zaljubite i veza krene svojim tokom, preraste u ljubav, ili ste uprkos mesecima ili godinama ili godinama i mesecima raspolozeni da jedno drugo zavodite kao na samom pocetku?:zper:

naravno ...... uvek..svakako...dabome :rumenko:
 
Изгледа да грешиш. :confused:

Па није ствар у терању чини ми се.
Ствар је у томе да жене себе доживљавају као објекат.
И да поновим...
Драге моје, престаните да размишљате о сексу као да нешто дајете.
upravo suprotno
А ово јесте:
Ако ви излазите, причате, можда и смејете, планирате, а након тога имате секс, како је онда могуће да се веза свела само на то? :confused:
taj opisani odnos imam sa drugovima i prijateljima,
minus seks
kada dodas seks - dobijas momka po tvojoj definiciji,
tj tebi je jedina razilka izmedju prijatelja i momka u tome sto sa ovim drugim spavas

meni nije jer, jelte, postoje i ljudi sa dubinom na svijetu ... jbga
 
Nije mu/joj rodjendan...
Nije vam godisnjica...
Samo je . . . leto.
Savrsen period za LJIS!!!
Kako biste je-ga iznenadili i oborili s nogu???
Da li i kako i dalje medjusobno flertujete? Mislite li da je to uopste potrebno kad se vec jednom zaljubite i veza krene svojim tokom, preraste u ljubav, ili ste uprkos mesecima ili godinama ili godinama i mesecima raspolozeni da jedno drugo zavodite kao na samom pocetku?:zper:

Da, potrebna su ta mala i slatka iznenadjenja i ako su parovi dugo u braku jer to je najbolji pokazatelj da jedno na drugo misle, žele i vole .
 

Back
Top