Problematicni update

Dlakava_Strvina

Ističe se
Banovan
Poruka
2.942
Ljudi imam mali problemcic.. Naime, posle reinstalacije sistema (Windows XP) instaliram i apdejtove za isti. Posle toga mi se redovno desava sledece: kad god manipulisem sa adress book-om od Outlook Express-a (bilo brisanje bilo dodavanje adrese) na desktopu od trenutno aktivnog naloga pojavljuje mi se fajl sa imenom "~". Kad ubacim taj ~ fajl u notepad dobijem ceo adres book (trenutno vazeci) sa nekim "brljokama" tj setingsima za Outlook. Kad obrisem fajl sve radi kako treba. Kad ponovo uradim neku izmenu fajl ~ se opet pojavi na desktop-u. Da se ne bih sekirao predjoh na Mozilla-u i tu sam konvertovao celokupnu postu sa Outlook-a tako da sam istorijat poslatih i primljenih poruka sacuvao. Tek, zanima me da li ne ko zna sta je taj ~ fajl? Imali neko jos takava proble? (Istoimeni fajl se moze zateci umesto na desktop-u i u documnets and settings/aktivni user)... Zahvaljujem unapred svima a zenski deo clanstva ljubim do besvesti za odgovor 8)
 
ma znamo i neznamo ali mi se svidja to tema SIGURNOST I ZASHTITA,pa naravno da se trebaju javiti osobe lepseg izgleda,pardon pola.....
izvinjavam se al ja ne znam odgovor,kod mene brate sve radi kako ja hocu a ne kako XP hoce!!!!
pozdrav (ne zamerite mi)!
 
cao.

Nema razloga za brigu. To ti je privremeni file (.tmp) koji stvara OE prilikom svake izmene u addreses book. Inace OE ne stvara .tmp nego ~ Mozes ga slobodno obrisati. A to sto se javlja na desktopu je problem podesavanja izlaza addresses book, mislim da cu ti javiti gde se to u registry menja, ako se budem setio.

Pozdrav.
 
Hvala Logic, hvala, hvala... Znaci nije do mene vec do nje :D Ma da, lepo ja kazem tek instaliram sistem, nista od drugih programa vec direktno updateove i onda iskace taj ~ Pretpostavljao sam da je neka vrsta TEMP fajla posto se nista ne salje dok sam na internetu, a velicina doticnog je 173Kb...
 

Back
Top