Da li ste zahvalni Crnogorcima što su stvorili nezavisnu Srbiju?

Da li ste zahvalni Crnoj Gori što je omogućila (stvorila) nezavisnu Srpsku državu

  • Zahvalan sam na tome Crnogorcima

  • Nisam zahvalan na tome Crnogorcima


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Пајо. Ватај се севера. Тамо, знаш, одакле ти преци дођоше.
А друга могућност ти је да останеш, па да наставиш са дегенерацијом своје нације која се затворила у феуд од једнога села.

sever je chudo:zcepanje: a feud se siri:bye:
 
Liberali iz CG su jedini gajili tu autentičnu ideju nezavisne države.

Al' eto, ovi "večiti" im maznuli ideju ispred nosa, pa od velikih komunista postali (privremeno) veliki Srbi i na kraju eto veliki CG-orci. Šta li ce biti za deset godina ?
Prodane su to duše, koji sami sebe hvališu. Ali nama to svakako dobro dođe !


vuk_jeremic_150907.gif
 
Poslednja izmena:
Sad kad vidim kakvi su ovi Dukljanini. i bolje je sto su se odvojili, sta ce nam izrodi, poput Djukanovica i Cetinjana i ostalih, dokaz je zato i priznavanje Kosovo kao drzavu. Zao mi je Crnogorskim Srbima, koji su lojalni gradjani Srbije. I koji bi zivote dali za srpstvo i Srbiju. Imam rodbine sa babine strane u Pljevlju, inace baba mi rodom iz Pljevlja, i cesto idem u Pljevlju imam dosta prijatelja tamo. Dobri su ljudi cistokrvni Srbi. Mnogi Srbi iz Pljevlja su ratovali 90tih godina sirom bivse nam drzave, a i dobar deo je dao svoje zivote u odbranu srpstva. Vecina ljudi u Srbiji i neznaju za Srbe iz Cg, nego ih smestaju u isti kos kao neke Dukljanine, a zapravo oni su veci Srbi nego rodjeni Beogradjanini ili Nislije.
 
Poslednja izmena:
do onda kada se SRB nije umrezila sa vama i ostalom boranijom iz AU monarhije:zper:

Садашње посткомунистичко и постмодерно становништво Србије и Црне Горе јако мало има заједничких црта са некадашњим становништвом обе државе...


Novine.jpg



P.S

2006. Crnogorci su rasturili SCG i tako omogućili obnovu srpske države.

Kоје "Српске државе"? Ове са твог аватара?:zper:
 
Poslednja izmena:
Sad kad vidim kakvi su ovi Dukljanini. i bolje je sto su se odvojili, sta ce nam izrodi, poput Djukanovica i Cetinjana i ostalih, dokaz je zato i priznavanje Kosovo kao drzavu. Zao mi je Crnogorskim Srbima, koji su lojalni gradjani Srbije. I koji bi zivote dali za srpstvo i Srbiju. Imam rodbine sa babine strane u Pljevlju, inace baba mi rodom iz Pljevlja, i cesto idem u Pljevlju imam dosta prijatelja tamo. Dobri su ljudi cistokrvni Srbi. Mnogi Srbi iz Pljevlja su ratovali 90tih godina sirom bivse nam drzave, a i dobar deo je dao svoje zivote u odbranu srpstva. Vecina ljudi u Srbiji i neznaju za Srbe iz Cg, nego ih smestaju u isti kos kao neke Dukljanine, a zapravo oni su veci Srbi nego rodjeni Beogradjanini ili Nislije.



Evo baš zbog ovakvih teorija o "višoj rasi", treba da se Srbija okrene sebi, a ne da joj kojekakvi "jekavci" više drže ovakva predavanja i to jos podaleko od njihovih sopstvenih zavičaja.

Još jedanput hvala, pre svega Liberalnom savezu CG !
 

Back
Top