T-shirts iliti majice...

Volim skoro sve vrste majica! Ne volim jedino one u grand fazonu, previše šljašteće, a ne nosim ni previše šarene, nekako se osećam izgubljeno u njima... U poslednje vreme najviše mi se sviđaju uske sportske majice, jednobojne sa nekom aplikacijom :lol:
 
...nije T-shirt al' je bela...Uz farmerice-savršeno...
016-1.jpg
 
Volim jednobojne, sa 2/3 rukavom, nikako uske. Svidja mi se i ovaj Moonjin fazon, volim majice sa koncerata (ali ne bih svaki bend nosila, ja sam zaglavljena u svojoj mladosti, znaci ramones/iggy pop i sl.) i ne volim sljastece, sa karnerima i slicno. Ok mi je "wifebeater" majica koju je okacila Marina C. i majice bez rukava koje su zatvorene do vrata (suzavaju se ka vratu), a izlazu ramena.
 
ah, fala.. :kpozdrav: .odufek sam bio idol mladih..:mrgreen:

e, i da.. i one majice iz beoizloga, kvalitetne su, misim da je ovo 3 godina kako je imam, imam samo. 1 taku, lepo zelenu zimzelenu sa crnim slovima...azbuka. nju volim da nosim leti u inostranstvu, reklamiram ćirilicu...samo što su slova lepša, nako staroslovenska ... http://www.yurope.com/people/sen/prezentacije/azbuka/azbuka.JPG
 
Poslednja izmena:
ja najradije nosim najobicnije majice... u nekoliko boja (crna ili siva ili plava ili crvena ili narandzasta ili zelena). ne ovlim sare niti bilo sta sto sljasti...
obicno broj vece ...volim kratko ni suvise usko, ali ni suvise sljampavo.

volim da vidim originalne i pametne i/ili duhovite crteze ili natpise na majicama... to bih nosila... uvek.
 

Back
Top