The Melancholy of Haruhi Suzumiya

miXed

Iskusan
Poruka
6.560
The Melancholy of Haruhi Suzumiya

Kyon wishes for a exciting change in is life. Like if an alien or traveler from the future.
But when he meets the Hyper,Crazy, Meatball Head Haruhi Suzimya at his new high school.
Haruhi starts a club the SOS brigade in the old litery club room only one member remains in that room she one day informs Kyon that Haruhi Suzumiya and herself are aliens.
Watch as they run through their comedy adventures.
the-melancholy-of-suzumiya-haruhi-sos-dan-radio-shibu-bangai-hen-cd-vol2-front.jpg


Download:
Kod:
http://www.animea.net/download/188-3043/the-melancholy-of-haruhi-suzumiya-episode-2.html
 
  • Podržavam
Reactions: DJM
Ovo sam bas hteo da pitam. Ja skinuo anime odavno,ali sam ga ubrzo i izbrisao skinuo sam ispomesane epizode,mislim nema smisla gledati tako nesto. Pa me interesuje jer su kreatori namerno stavili tako ili je uploader greskom postavio linkove? :eek: I jer vredi da se odgleda anime?
 
Ovo sam bas hteo da pitam. Ja skinuo anime odavno,ali sam ga ubrzo i izbrisao skinuo sam ispomesane epizode,mislim nema smisla gledati tako nesto. Pa me interesuje jer su kreatori namerno stavili tako ili je uploader greskom postavio linkove? :eek: I jer vredi da se odgleda anime?

Да, епизоде су намерно измешане. Можеш их гледати измешане, мада... можеш и да пратиш шта каже на крају епизоде... Нпр, на крају 1 епизоде каже сада гледај 6, па онда каже да гледаш нпр. 3 итд.

Иначе, друга сезона је компилација прве са новим епизодама где су све епизоде поређане по редоследу. Можеш одмах скинути целу другу и гледати тако, мада сасвим фино се може гледати и прва онако „истумбана“. :mrgreen:
 
Да, епизоде су намерно измешане. Можеш их гледати измешане, мада... можеш и да пратиш шта каже на крају епизоде... Нпр, на крају 1 епизоде каже сада гледај 6, па онда каже да гледаш нпр. 3 итд.

Иначе, друга сезона је компилација прве са новим епизодама где су све епизоде поређане по редоследу. Можеш одмах скинути целу другу и гледати тако, мада сасвим фино се може гледати и прва онако „истумбана“. :mrgreen:

Ne svidja mi se tako >_<
Ja sam sve gledala po redu i nisam nista shvatila. Ali nije los anime. Mikuru me MNOGO iritira. Yuki je keva <3 :D
 
Pogledao sam čitavu haruhi uglavnom:

Suzumiya Haruhi no Yuuutsu - good anime
Suzumiya Haruhi no Yuuutsu 2009 - pure bulls*it
Suzumiya Haruhi no Shoushitsu - masterpiece

Uglavnom ako neko krene da gleda haruhi drugu sezonu nek pogleda samo 1 ,2 i 8 epizodu endless eight arca pošto stvarno nema potrebe gledati svih 8.
 

Back
Top