Zdenka vragolanka

mrvica i cile

Primećen član
Poruka
918
Ovo je Zdenka , mačence oduzeta od vesele dece koja su pokušavala da je popnu na drvo :azdaja: zato što su smatrala da ona to želi. :rumenka: Zdenkica je jedna vragolanka, mala majmunica, koja se stalno igra i mazi.:mazi: Stara je oko dva meseca, očišćena je od parazita i vakcinisana. Ako neko želi ovo umiljatno stvorenjece neka se javi. :telefon:
 

Prilozi

  • Zdenka 1.jpg
    Zdenka 1.jpg
    38,4 KB · Pregleda: 13
  • Zdenka 2.jpg
    Zdenka 2.jpg
    62,4 KB · Pregleda: 9
  • Zdenka 3.jpg
    Zdenka 3.jpg
    55,6 KB · Pregleda: 11
  • Zdenka 4.jpg
    Zdenka 4.jpg
    36,8 KB · Pregleda: 10
Ja bih rado uzeo Zdenče u zaštitu ali ne znam kako će se slagati s Rexom
 

Prilozi

  • DSC00001.JPG
    DSC00001.JPG
    85,8 KB · Pregleda: 3
  • DSC00005.JPG
    DSC00005.JPG
    89,2 KB · Pregleda: 4
  • DSC00007.JPG
    DSC00007.JPG
    78,2 KB · Pregleda: 3
Poslednja izmena:
Ja bih rado uzeo Zdenče u zaštitu ali ne znam kako će se slagati s Rexom

pokusaj, ja verujem da bi mogli da funkcionisu

ja imam kuju koja je najneprilagodjeniji pas na celom svetu, laje i kidise na sve sto se krece i do skoro je jedino tolerisala mog prvog psa koji je usao u kucu pre nje, a sad je na zalost pokojan:(
godinama nisam smela ni da pomislim da unesem nesto u kucu, a od pre dva meseca imamo svrcu, kog nisam uspela da udomim, i bilo je cupavo, otresla ga je par puta, a sada spavaju zajedno u sobi, cak ponekad i na krevetu, naravno jos uvek vodimo racuna i ne ostaju sami kuci u istoj prostoriji, za svaki slucaj, ipak cudljiva baka ima 13 godina pa je potrebno strpljenja

mislim da bi mozda i rex prihvatio novo drustvo:lol:
 
Zdenkicine trobojne drugarice, na žalost, više nema :sad2::sad2::sad2: Zbog ljudske neodgovornosti i nepromišljenosti, a i agresivnih pasa, sada je mukica na onom svetu...Zdenkicu su vratili, jer je, tamo već postojeći mačak, stalno napadao, ali nije zatekla drugaricu....na ovoj slici je sa mačorčićem Ivanom, koji je imao više sreće i udomljen je....Zdenka i dalje čeka....
 

Prilozi

  • Zdenka.jpg
    Zdenka.jpg
    72 KB · Pregleda: 4

Back
Top