Zubar

Milanche°

Poznat
Banovan
Poruka
7.459
jedan drugar naso novu devojku
vec par dana su u vezi i prica mi
kako je lepa i sve je super osim kad treba
da se poljube kaze ima par pokvarenih zuba
i strasno smrdi iz usta kako da joj fino kaze
da ode kod zubara a da se ona neuvredi ?
 
jedan drugar naso novu devojku
vec par dana su u vezi i prica mi
kako je lepa i sve je super osim kad treba
da se poljube kaze ima par pokvarenih zuba
i strasno smrdi iz usta kako da joj fino kaze
da ode kod zubara a da se ona neuvredi ?

Hajde sa mnom kod čika zube da mi čuvaš strah! :mrgreen:
Hej, kad smo već ovde, mogao bi čika i tebe da sredi :mrgreen:
 
pa brate ako ona ne kapira da su joj zubi pokvareni, ko zna šta još ne kapira... nek nadje drugu devojku, ako se ova uvredi zato što je pokušao da joj pomogne...
 
Uh, pa to je bas nezgodno... Pa neka joj kaze, sto probranijim mogucim recima, tipa: "Izvini, ne bih da te uvredim, ali primetio sam da imas problem, i neprijatno mi je da ti kazem, ali bi bilo glupo da ti ne skrenem paznju..." Sama je kriva sto je do toga doslo, nema sta da se ljuti.
 
jedan drugar naso novu devojku
vec par dana su u vezi i prica mi
kako je lepa i sve je super osim kad treba
da se poljube kaze ima par pokvarenih zuba
i strasno smrdi iz usta kako da joj fino kaze
da ode kod zubara a da se ona neuvredi ?

to bi ona i sama trebala da oseti...mislim taj svoj smrad...
...al ako je tolko aljkava da tome ne pridaje značaj, reko bi joj u lice, što da ne...mislim...ne znam kako drugačije...
 
to bi ona i sama trebala da oseti...mislim taj svoj smrad...
...al ako je tolko aljkava da tome ne pridaje značaj, reko bi joj u lice, što da ne...mislim...ne znam kako drugačije...

:ok:....s tim da bi ja raskinula jer ako sama to ne primecuje ne vredi da joj se kaze....mislim takva je verovatno i za ostale stvari i sada ako stalno moras da joj kazes sta ne valja onda najbolje da usvojis i ponovo prevaspitas :mrgreen:
 
To i nije tako strasno, ako joj smrde zubi. Neka ih opere. Meni je uvek neprijatno kad odem kod zubara. Svaki put mi se unosi u lice, a pri tom nosi masku. Nosi i bele patalone, pa se par puta prislonio na mene i osetila sam njegovom polni organ, sto mi je bilo jako, jako neprijatno. Dobra sam sa njegovom zenom, pa ne zelim da ga menjam, ali bih ga promenila, odmah!
 
To i nije tako strasno, ako joj smrde zubi. Neka ih opere. Meni je uvek neprijatno kad odem kod zubara. Svaki put mi se unosi u lice, a pri tom nosi masku. Nosi i bele patalone, pa se par puta prislonio na mene i osetila sam njegovom polni organ, sto mi je bilo jako, jako neprijatno. Dobra sam sa njegovom zenom, pa ne zelim da ga menjam, ali bih ga promenila, odmah!

Nosi bele pantalone? :eek:.. Perverznjak..
 
To i nije tako strasno, ako joj smrde zubi. Neka ih opere. Meni je uvek neprijatno kad odem kod zubara. Svaki put mi se unosi u lice, a pri tom nosi masku. Nosi i bele patalone, pa se par puta prislonio na mene i osetila sam njegovom polni organ, sto mi je bilo jako, jako neprijatno. Dobra sam sa njegovom zenom, pa ne zelim da ga menjam, ali bih ga promenila, odmah!

prijatelju, ne lupaj...možeš da pereš zube 20x, ako je pokvaren, smrad izlazi i oseća se...mislim...to svi znamo...
 

Back
Top