Tracevi krste

Poruka
15.196
Nije mi se desilo ( sva sreca , ali ne znaci da nece jer cuh da jeste nekima:confused:)
Popijete sadrugaricom urmashicom kafu ( da da, znam da ovde svi imaju svoj zivot ) ali normalno dotaknete se i krste i forumasha..
Kasnije cujete da ste o nekom rekli i ono sto niste rekli, bas od tog nekog sa kim ste relativno ok :roll:
Ispravljate krive drine ili ne? :neutral:
 
tacno:heart:
koto je neko tracario o meni,valjda s namerom da nas posvadja
medjutim kako smo nas dve pametne zene(tetke:mrgreen: )lepo smo se nasle na pp,raspravile i objasnile situaciju,sledece godine otisle na rucak i posle je bilo sta je bilo:rumenko:
pa kad covek stoji iza onog sto prica, onda nista nije problem.
ajoj kad cemo opet na dunav:)
 
Nisam cula.I da jesam, ne znam kako bih to shvatila kao trac?Ono kao realan, pravi trac??Kao pljuju me sobe koje me manje/vise znaju...to je trac...trac na forumu, apsolutno nit mogu tako da shvatim nit bih mogla ozbiljno da se upustam u to uspravljanje krivih drina i gluposti...Izlogujes se i cao:lol:
 
Evo zato sam ja 100% anonimna :lol:
I zato me zabavlja kad pojedini koji po svaku cenu zele da skrenu paznju na sebe izmisljaju i ono sto nisam napisala pa citiraju ...i onda kad ne znju da se brane pocinju kao da se pravdaju da sam ja neko koga poznaju i kao otuda moj bes :zcepanje:
....cesto vidim na forumu prozivke i ogovaranja za koje sam mislila da su karakteristicne za neke seoske zabiti , medjutim odgovor lezi u protekciji i pristrasnosti... zato ja ostajem pri tome da budem anonimna a oni neka se bave bondovom devojkom :manikir:
 
Nije mi se desilo ( sva sreca , ali ne znaci da nece jer cuh da jeste nekima:confused:)
Popijete sadrugaricom urmashicom kafu ( da da, znam da ovde svi imaju svoj zivot ) ali normalno dotaknete se i krste i forumasha..
Kasnije cujete da ste o nekom rekli i ono sto niste rekli, bas od tog nekog sa kim ste relativno ok :roll:
Ispravljate krive drine ili ne? :neutral:

Mene ovde niko ne zna...
Ne znam ja nikoga...
I baš nam je super...

:manikir::manikir::manikir:
 
Nije mi se desilo ( sva sreca , ali ne znaci da nece jer cuh da jeste nekima:confused:)
Popijete sadrugaricom urmashicom kafu ( da da, znam da ovde svi imaju svoj zivot ) ali normalno dotaknete se i krste i forumasha..
Kasnije cujete da ste o nekom rekli i ono sto niste rekli, bas od tog nekog sa kim ste relativno ok :roll:
Ispravljate krive drine ili ne? :neutral:

hihihi...to je baš zanimljivo. nisam ta koja širi dalje (imam samo jednu drugaricu sa kojom pričam o nekima odavde i mislim da je ona sasvim ok), ali zaista se svašta čuje...ne ispravljam krive drine kad se mene neštotiče.....
nego me kopka kad je neko drugi u pitanju, pa odma' startujem...inače ne mogu da spavam ako imam kontradiktorne informacije o ljudima sa kojima se kuckam svaki dan, bre.
 
Tracarim samo sa pouzdanim osobama...Za ostale
mouth-zip-tm.jpg


:lol:
 

Back
Top