Nasilna ili prirodna smrt

Из твог хороскопа се види да се плашиш смрти :)
А што се умирања тиче, ја бихпре рекла да ће бити у питању нека болест од које ћеш боловати неко време, него нешто насилно. ;)
 
Sofija sad sam se zabrinula... gde si ti to videla, koji aspekt, koja planeta, kuca, sta god posto ja na ovom cd-u imam sve to objasnjeno i ne mogu da nadjem

...i kako moze nesto lose da mi se desi pored ovoga:

Life Path - Ascendant Sextile Jupiter

Generally blessed with good fortune and an optimistic frame of mind, you have to expect the best of the future. You are destined for success, and can exert considerable influence through the power of your opinions or good judgment.

....ovo su valjda ti strahovi:

Life Path - Ascendant Conjunction Saturn

You can be rather an inhibited person in the early stages of your life. Nevertheless you can inspire trust in others because of your considered, serious nature. The older you get, the more you lighten up.

...a ovo mi se najvise svidja :)

You are generally fortunate in economic matters. You are willing to spend money to make money. You may earn money in connection with abroad. You will enjoy a very good standard of living.
 
Sofija sad sam se zabrinula... gde si ti to videla, koji aspekt, koja planeta, kuca, sta god posto ja na ovom cd-u imam sve to objasnjeno i ne mogu da nadjem
...i kako moze nesto lose da mi se desi pored ovoga:
Life Path - Ascendant Sextile Jupiter
Generally blessed with good fortune and an optimistic frame of mind, you have to expect the best of the future. You are destined for success, and can exert considerable influence through the power of your opinions or good judgment.
....ovo su valjda ti strahovi:
Life Path - Ascendant Conjunction Saturn
You can be rather an inhibited person in the early stages of your life. Nevertheless you can inspire trust in others because of your considered, serious nature. The older you get, the more you lighten up.
...a ovo mi se najvise svidja :)
You are generally fortunate in economic matters. You are willing to spend money to make money. You may earn money in connection with abroad. You will enjoy a very good standard of living.
Sto se tice "Life Path", pusti to. To je napisano generalno i moze znaciti za mnoge ljude.

Ne vidim dobro, da li si podznak Skorpion ili Strelac. Ako si Strelac, onda je dobro. Ako si Skorpion, onda moras malo paziti na sebe, od sebe.

Inace, prirodna smrt je obicno vladar 8.kuce u 8.kuci bez losih aspekata. Ima i drugih indikatora, a to je ipak osetljiva tema.
 
...podznak je strelac a u 8 kuci nemam ni jednu planetu

... i objasnjeni su svi aspekti... ima ih bar 100 za moju kartu, ne mogu da se snadjem:

Life Path - Ascendant In Sagittarius
Life Path - Ascendant Sesquisquare Venus
Life Path - Ascendant Sesquisquare Mars
Life Path - Ascendant Sextile Jupiter
Life Path - Ascendant Conjunction Saturn
Life Path - Jupiter In Aquarius
Life Path - Jupiter In 2nd House


Identity - Sun In Pisces
Identity - Sun In 3rd House
Identity - Sun Conjunction Mercury
Identity - Sun Sextile Neptune
Identity - Sun Trine Pluto


Emotions - Moon In Aries
Emotions - Moon In 5th House
Emotions - Moon Conjunction Venus
Emotions - Moon Conjunction Mars
Emotions - Moon Trine Uranus
Emotions - Moon Quincunx S. Node


Mentality - Mercury In Pisces
Mentality - Mercury In 3rd House
Mentality - Mercury Conjunction Sun
Mentality - Mercury Trine Pluto


Values - Venus In Aries
Values - Venus In 4th House
Values - Venus Conjunction Moon
Values - Venus Conjunction Mars
Values - Venus Trine Uranus

Drives - Mars In Aries
Drives - Mars In 4th House
Drives - Mars Conjunction Moon
Drives - Mars Conjunction Venus
Drives - Mars Trine Uranus

Wisdom - Jupiter In Aquarius
Wisdom - Jupiter In 2nd House
Wisdom - Jupiter Square Pluto
Wisdom - Jupiter Sesquisquare MC

Challenges - Saturn In Scorpio
Challenges - Saturn In 12th House
Challenges - Saturn Opposition N. Node
Challenges - Saturn Conjunction S. Node


Originality - Uranus In Sagittarius
Originality - Uranus In 1st House
Originality - Uranus Trine Moon
Originality - Uranus Trine Venus
Originality - Uranus Trine Mars
Originality - Uranus Square MC

Transcendence - Neptune In Capricorn
Transcendence - Neptune In 1st House
Transcendence - Neptune Sextile Sun
Transcendence - Neptune Sextile Pluto


Transformation - Pluto In Scorpio Retrograde
Transformation - Pluto In 11th House
Transformation - Pluto Trine Sun
Transformation - Pluto Trine Mercury
Transformation - Pluto Square Jupiter
Transformation - Pluto Sextile Neptune
Transformation - Pluto Semisquare MC


Destiny - N. Node In Taurus
Destiny - N. Node In 6th House
Destiny - N. Node Opposition Saturn
Destiny - S. Node In Scorpio
Destiny - S. Node In 12th House
Destiny - S. Node Quincunx Moon
Destiny - S. Node Conjunction Saturn
Destiny - S. Node Sextile MC

C U P S I N S I G N S

Ascendant In Sagittarius
2nd House Cusp In Capricorn
3rd House Cusp In Aquarius
IC In Pisces
5th House Cusp In Aries
6th House Cusp In Taurus
Descendant In Gemini
8th House Cusp In Cancer
9th House Cusp In Leo
MC In Virgo
11th House Cusp In Libra
12th House Cusp In Scorpio


Uranus In 1st House
Neptune In 1st House

Jupiter In 2nd House

Sun In 3rd House
Mercury In 3rd House

Venus In 4th House
Mars In 4th House

Moon In 5th House

N. Node In 6th House

Pluto In 11th House

Saturn In 12th House
S. Node In 12th House


... i sta od ovoga ima veze sa mojim pitanjem?
... 8 kuca je u raku i tu nema nista interesantno osim ako mislite da cu da se razbolim od raka zato sto mi je 8 kuca u znaku raka :)
 
Poslednja izmena:
... vidi li se to u horoskopu
... i samoubistvo je nasilna smrt :)
To je tvoje pitanje i tamo je moj odgovor. Ja inace studiram samoubistva.
Da si podznak Skorpion, onda bi znala da citas izmedju redova.
Ovako je vec bolje.

8.kuca u Raku nema veze sa rakom - kao bolest. Rak, bolest je rasiren po celoj karti i treba dobro studirati Astromedicinu, da bi covek mogao znati, tko ce oboleti od raka.

LP

p.s. Hvala za sve ove informacije, sto si napisala.
 
Sofija sad sam se zabrinula... gde si ti to videla, koji aspekt, koja planeta, kuca, sta god posto ja na ovom cd-u imam sve to objasnjeno i ne mogu da nadjem

...i kako moze nesto lose da mi se desi pored ovoga:

Life Path - Ascendant Sextile Jupiter

Generally blessed with good fortune and an optimistic frame of mind, you have to expect the best of the future. You are destined for success, and can exert considerable influence through the power of your opinions or good judgment.

....ovo su valjda ti strahovi:

Life Path - Ascendant Conjunction Saturn

You can be rather an inhibited person in the early stages of your life. Nevertheless you can inspire trust in others because of your considered, serious nature. The older you get, the more you lighten up.

...a ovo mi se najvise svidja :)

You are generally fortunate in economic matters. You are willing to spend money to make money. You may earn money in connection with abroad. You will enjoy a very good standard of living.
:lol: Ма иди, батали та пискарања...битно је да није насилна смрт у питању.
То је било питање, зар не?:D;)
 
...nasla sam - saturn u 12 kuci znaci maler...bicu necija zrtva pa cija god

....pise katastrofalna greska lekara ili kupanje u moru...zato valjda u atlanski ocean nisam htela prst da umocim jer se plasim ajkula a jedan lekar me zamalo ubio pre 6 godina

...pise i da imam suicidne ideje


 
Poslednja izmena:
...na ovu glupost koju sam odavde pokupila http://www.astrozmaj.com/system/izborposla/ezoterija/astrologija/4-3-kuce-pu12.html da je saturn u 12 kuci maler niko nema komentar?

...znaci ako zbog tudje greske neko strada za to je kriv njegov horoskop?
...na mom cd - u nigde nema malera samo kazu da me svuda prati ruka autoriteta (to bi valjda trebala biti sudbina ili maler sa onog sajta) za koji cu tek kasnije saznati da je u stvari sastavni deo mog karaktera:

You have the ability to influence the groups and organisations to which you belong, because of your sober and realistic attitude. You are shadowed by the hand of some authority wherever you go, and later you discover that this authority is a part of your own character. You are moved to build something great. People will instinctively defer to you socially, but the mantle of loneliness rests on your shoulders.

@immph ne verujem da zvezde neposredno uticu na nas zivot i da njihov polozaj u casu rodjenja odlucujuce utice na formiranje karaktera ili sudbine ali mozda jesu pokazatelj nekog potencijala
 
Па сад...да гледаш само Сатурн у 12. пољу и да на основу тога судиш није могуће...бар не ако хоћемо озбиљно да се бавимо астрологијом. ;) Многи имају Сатурн у 12. пољу, нпр. маса људи твоје генерације који су исти подзнак као и ти. ;)
 
...jel astrolozi koriste komplikovanu terminologiju da bi je ucinili nepristupacnom vecini ljudi...kako trenutak rodjenja odredjuje sudbinu, zasto ne trenutak zaceca ako se tada formira genotip... bilo neko istrazivanje datuma rodjenja kriminalaca, muzicara, pisaca... i zakljuceno je da su razbacani po svim znacima horoskopa i da polozaj planeta sa tim nema veze... eto meni nikad niko nije pogodio u kom sam znaku rodjena ni iz 10X

....najbolje da vam bezrezervno verujemo i dopustimo da nas umesto zdravog razuma vode natprirodne sile... oni koji veruju su prevareni i bolje im je da veruju u boga, on bar ne kaze "dogodice ti se ovo ili ono" :)
 
Из твог хороскопа се види да се плашиш смрти :)
А што се умирања тиче, ја бихпре рекла да ће бити у питању нека болест од које ћеш боловати неко време, него нешто насилно. ;)
A kako se vidi da se neko ne plasi smreti?:) Bar neke naznake.
...jel astrolozi koriste komplikovanu terminologiju da bi je ucinili nepristupacnom vecini ljudi...kako trenutak rodjenja odredjuje sudbinu, zasto ne trenutak zaceca ako se tada formira genotip... bilo neko istrazivanje datuma rodjenja kriminalaca, muzicara, pisaca... i zakljuceno je da su razbacani po svim znacima horoskopa i da polozaj planeta sa tim nema veze... eto meni nikad niko nije pogodio u kom sam znaku rodjena ni iz 10X

....najbolje da vam bezrezervno verujemo i dopustimo da nas umesto zdravog razuma vode natprirodne sile... oni koji veruju su prevareni i bolje im je da veruju u boga, on bar ne kaze "dogodice ti se ovo ili ono" :)

Ne koriste,ali i ne mozes je bas nauciti za dva dana....zato sto si ti dok se nalazis u materici deo energije svoje majke, tek kad je pupcana vrpca presecena poprimas oblik energije kao kod....tog trenutka , koji utice na to mesto gde si rodjena,,, ne mozes nista samo iz datuma rodjenja da zakljucis.....

....pa mogla bi malo da unapredis zdrav razum;),a te sile su bas prirodne,u boga ne verujem,a i nece nista reci, jer po meni,ne postoji:)
 
...nauka nije dokazala da nebeska tela imaju uticaja na ponasanje, sudbinu ili buducnost... u horoskopu ima mnogo vise stvari koje se ne poklapaju nego onih koje se poklapaju samo sto ove prve odmah zaboravimo a ove druge zapamtimo.... a i ove koje se poklope, poklope se zato sto ih interpretiramo na nacin koji nama odgovara

...ima ljudi koji su toliko sugestivni i veruju u prorocanstva da im se ona i ostvare - kao da su hipnotisani... mnogo je takvih primera opisano - jednoj devojci je neko prorekao da ce poginuti na odredjenoj deonici puta i ona je godinama izbegavala.... jedne noci je odlucila da pobedi strah, krenula tim putem i poginula

...kad ste vec toliko mocni izgatajte sebi sedmicu na lotou :)
 
...nauka nije dokazala da nebeska tela imaju uticaja na ponasanje, sudbinu ili buducnost... u horoskopu ima mnogo vise stvari koje se ne poklapaju nego onih koje se poklapaju samo sto ove prve odmah zaboravimo a ove druge zapamtimo.... a i ove koje se poklope, poklope se zato sto ih interpretiramo na nacin koji nama odgovara

...ima ljudi koji su toliko sugestivni i veruju u prorocanstva da im se ona i ostvare - kao da su hipnotisani... mnogo je takvih primera opisano - jednoj devojci je neko prorekao da ce poginuti na odredjenoj deonici puta i ona je godinama izbegavala.... jedne noci je odlucila da pobedi strah, krenula tim putem i poginula

...kad ste vec toliko mocni izgatajte sebi sedmicu na lotou :)

Vidi,ako hoces da malo udjes u ovo,takav stav je jaako pogresan,nije ovo nekakva crna magija,i gluposti,i proricanje...to je pretpostavka,koja zavisi koliko ce se ostvariti od iskustva astrologa...a nemaju uticaja,kako onda objasnjavas,na primer Sunce,sta,ono,da nema njega ja i ti bi sad pricali,ili eto Mesec,koji odredjuje menstrualni ciklus zene na primer,samo se ne zna tacan uticaj,pa deluje vrlo neodredjeno,i tu se prave greske...i nema te nauke koja ce ti dokazati postojanje kosmosa,pa ipak postoji;)
I nema tu poklope se,ne poklope se,idi metodom uporedjivanja,pa ces bolje uvideti tacnost,to kod natalnog....i sve ono sto saznas iz natala,mora da si za bar deo znala,svesno ili nesvesno...
Ti sto veruju kao hipnotisani,to mi je malo glupo,ali zavisi kako ko reaguje ...mislim ako sve toliko gledas bez rezerve i pristrasno,ne valja...

A lazes da smo mocni :lol:... kad odvalis glupost ovakvu,ali ajde...ipak znam primara koji su uzimali pare na kladionicu na osnovi bolje pripremljenosti nekog igraca..
 
Poslednja izmena:
...ok je to... eto mesec utice na plimu i oseku a i covek je sastavljen od vode ali utice na sve jednako... mislis da "sve sto se rodi u jednom trenutku ima osobine tog trenutka"?
... a za ono da si deo energetskog polja majke dok se rodis i da geni sa tim nemaju veze nisi u pravu
 
...ok je to... eto mesec utice na plimu i oseku a i covek je sastavljen od vode ali utice na sve jednako... mislis da "sve sto se rodi u jednom trenutku ima osobine tog trenutka"?
... a za ono da si deo energetskog polja majke dok se rodis i da geni sa tim nemaju veze nisi u pravu

Da mislim,jer koliko god geni imaju upliva,oni ne mogu odrediti tvoj zivotni put,koji si dobila,i makar instinktivno osecas,to sto posto....a tvoj ,mora imati slicnosti ,ali i razlike sa horoskopima roditelja,isto kao i geni,jer mozes ''povuci'' veci deo na caleta a ne moras nista,a opet najveci na pradedu nekog na primer,jer geni,pretpostavljam da i ti tako mislis,uticu na izgled,e pa ja na primer,uopste ne licim ni na jedno od roditelja...jako malo,ali deda jedan,kazu mi da sam original on...

Da,jesi energetsko polje majke,i od njenog organizma je i crpis....a cim udahnes,poprimas osobine i energiju tog trenutka koje se kasnije koriguju daljim uticajima,i glupost je cista da ti neko kaze umreces jer je tezak aspekt i to i to,jer se sa svacim fakticki mozes izboriti....a u ostalom sta te briga kad ces umreti:p,sto ne pitas za ljubav nesto:p

I misljenja sam da su ljudi jedini koji su evolucijom ''stigli'' da registruju daleko veci broj planeta koliko je to moguce nego ostale vrste na Zemlji.
 
Poslednja izmena:

Back
Top