Dilema oko cene...

Z

Zoran P

Gost
Pozdrav svima na ovom forumu.
Nedavno sam dobio ponudu za izradu web sajta,
koji treba da ima mogucnost elektronske trgovine, odnosno prodaju odredjenih proizvoda po narudzbini preko net-a.
Po mom misljenju sajt ce imati bazu, uradjenu u MySQL - u iz koje ce se prikazivati podaci u HTML stranicama. Vlasnik sajta (firme),
ce imati mogucnost da uz pristupnu sifru upisuje nove proizvode u bazu, kao i da menja i brise postojece podatke.
Posetioci sajta bi mogli da pretrazuju bazu po odredjenom kriterijumu, kao i da naruce proizvode preko formulara, gde bi se porudzbine
upisivale takodje u bazu, ili slale e-mail-om.
Sajt bi bio uradjen u HTML-u i PHP-u uz poneki Flashic, i pored baze bi sadrzao i sve ono
sto ima uobicajena prezentacija.
Sve je to lepo, samo sto sam u dilemi koliko to da naplatim, obzirom da ove nase "gazde" nece nista da plate, i vrlo malo cene znanje.
Sta vi mislite kako bi trebalo da "tarifiram" ovu prezentaciju, odnosno kolika je cena za ovako nesto?
Unapred hvala.
 
Pa zavisi kolika bi bila prezentacija ali slazem se sa Ragen-om da bi pocetna cena trebala da bude minimum 600 eura.

Ja sam pre neki dan dao ponudu za sajt sa bazom u MySql-u koja bi imala 200 proizvoda, sa pretragom i da posetioci mogu da ubacuju komentare za proizvode a cifra je 900 eura.
 
Mmmmmm

ja sam za to da skines neki gotovo shopping cart i instaliras im to na serveru, imas dobru free varijantu oscommerce ili u krajnjem slucaju neka plati ti plati neki do 300-400$ za manju firmu imas odlicnih cartova do te cene... Mnogo bolje i vise opcija ima nego da pisete sami i iz pocetka, a cisto sumnjam da ta firma ima neke extra zahteve.


Pozdrav
 

Back
Top