O delovanju moderatora II

  • Začetnik teme LUZICANIN
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
L

LUZICANIN

Gost
Dragi moderatore,

ovo sto ti radis se zove REPRESIJA. Forum nije tvoje vlasnistvo, niti si ga nasledilo/nasledila od cukundede pa da se tako ponasas! To pod jedan.

Pod dva, da imas argument odgovorio/odgovorila bi, ali rekao bih da nemas nikakav argument a Tvoje ponasanje se moze nazvati BAHATIM.

Da znas da sam samo davao konstruktivan savet, a to sto ti ne umes da prihvatis tudji savet i sto si tako tvrdoglav/tvrdoglava, to ces morati da promenis, jer drustvo bas ne prihvata bandoglave i nadobudne osobe.

Poslusaj tudji savet i URADI nesto, nemoj terati INAT. Pametni ljudi kada ne znaju odgovor pitaju, glupi teraju po svome. Ti se svrstaj u neku od ove dve grupe. To je tvoje diskreciono pravo.

P.S.
Nemoj se boriti protiv necega sto ne mozes da pobedis.

P.P.S.
Kako je tebi lako da zatvoris topik, tako je i nekom drugom jos lakse da ga otvori, zapitaj se zasto?
 
Dobro ljudi ako vam toliko smeta moderator:
1.imate temu (LEPLJIVU) gde se mozete zaliti
2.zalite se adinistratoru pa ce valjda on razmotriti situaciju
3.jednostavno posaljite pp moderatoru i
4.Ne otvarajte vise ovako glupe teme, neko kome treba sminarski nece ni pravilnik procitati, a nekmoli neku drugu temu, a vi koji se borite da vratite forumu sjaj ste izgleda jos gori, otvarate jednu te istu temu za temom, a u prethodnoj se vec navodi da imate jednu temu za zalbe i prigovore, ili ste videli da je zakljucana jedna, pa od viske glava ne boli ajd jos jedna tema da imamo sa kime da se svadjamo.
 
Кулиража:
Dobro ljudi ako vam toliko smeta moderator:
1.imate temu (LEPLJIVU) gde se mozete zaliti
2.zalite se adinistratoru pa ce valjda on razmotriti situaciju
3.jednostavno posaljite pp moderatoru i
4.Ne otvarajte vise ovako glupe teme, neko kome treba sminarski nece ni pravilnik procitati, a nekmoli neku drugu temu, a vi koji se borite da vratite forumu sjaj ste izgleda jos gori, otvarate jednu te istu temu za temom, a u prethodnoj se vec navodi da imate jednu temu za zalbe i prigovore, ili ste videli da je zakljucana jedna, pa od viske glava ne boli ajd jos jedna tema da imamo sa kime da se svadjamo.

ne znam da li si primetio ali "ljudi" samo je jedan
 
Sve sami demagozi. Svi imamo ideju, svi imamo misljenje, ali od resavanje problema nista.

Ne kazem da ja ovde treba da 'ajducki otvaram nove teme i da se prepucavam sa moderatorom. Pokusavam samo da skrenem paznju da resenje koje je moderator odradio nije pravo i da nije dugog veka. Sto ocito moderator ne shvata kao propust, nego kao direktan atak na njegovu personu!

Pokusaj da otvoris sticky temu sa intuitivnim naslovom, gde bi ljudi postavljali svoja pitanja i pokusaj da ostalim sticky temama das intuitivniji naziv. O tome se radi. Prosetaj malo drugim forumima i pogledaj kako su oni organizovani.

Da se zalim administratoru? Haha, nemam ja pametnija posla nego da vijam admine, imaju oni mnogo vecih problema od funckionisanja jednog foruma.

Moderatoru, ako hoces prihvati savet, pokusaj, ako ne bude valjalo ja cu ti se licno izviniti sto sam trosio tvoje dragoceno vreme i sto sam uznemiravao ceo forum. Ako treba, odjavicu se sa foruma uopste.
Samo ti kazem, nemoj silom pokusavati da ista resis, samo ces napraviti problem jer budale su tako kreativne :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top