Što Amerika pre Rusije?

Propki

Iskusan
Poruka
5.741
E,sad da mi objasne ljudi koji bi zeleli da imamo bolje odnose sa amerima,zasto vise vole robijase ciji su preci pobegli iz evrope u ameriku,od ljudi koji nam nikad nista zlo nisu uradili?
Bombardovanje 99(da mi objasnite zasto su to radili),bas me zanima kako ih pravdate?
 
E,sad da mi objasne ljudi koji bi zeleli da imamo bolje odnose sa amerima,zasto vise vole robijase ciji su preci pobegli iz evrope u ameriku,od ljudi koji nam nikad nista zlo nisu uradili?
Bombardovanje 99(da mi objasnite zasto su to radili),bas me zanima kako ih pravdate?

Ne treba pravdati ništa i nikoga i ne treba praviti prioritete kad je u pitanju saradnja sa bilo kojom zemljom. Valja sarađivati sa svima, ali valja i imati jasan put.
Saradnja sa Rusijom je pametna stvar, a saradnja sa SAD je nužna stvar i tu nema mnogo filozofije. I sama Rusija gradi saradnju sa Amerima.
 
Molim te, sedi 1 .
Mihajlo Pupin nije robijaš.
Pod 2, Windows koji korisiš je delo pametnog čoveka iz USA .
3, očito ti nije poznata istorija Evrope i Rusije.
Pod 4, da li si ti trnova Ružica, kada si prespavao dobar deo Ruske istorije ?
I pod 5, kada se informišeš, postavi onda inteligentniji post .
 
Molim te, sedi 1 .
Mihajlo Pupin nije robijaš.
Pod 2, Windows koji korisiš je delo pametnog čoveka iz USA .
3, očito ti nije poznata istorija Evrope i Rusije.
Pod 4, da li si ti trnova Ružica, kada si prespavao dobar deo Ruske istorije ?
I pod 5, kada se informišeš, postavi onda inteligentniji post .


:hahaha:mozda covek ne koristi windows,mozda vi u Keniji koristite ali zamisli u ovoj malodj drzavici ne koriste svi fuc...king windows
 
Molim te, sedi 1 .
Mihajlo Pupin nije robijaš.
Pod 2, Windows koji korisiš je delo pametnog čoveka iz USA .
3, očito ti nije poznata istorija Evrope i Rusije.
Pod 4, da li si ti trnova Ružica, kada si prespavao dobar deo Ruske istorije ?
I pod 5, kada se informišeš, postavi onda inteligentniji post .

Nije govorio o Pupinu nego o precima amera,a Pupin nije predak amera.......ti si njega nasao da upucujes na ucenje :hahaha:

Pod 2,Windows kao i sve na struju je mlatene delo jednog srbina,a i windows nikom nije nikakvo otkrice osim kompjuteraskim shtakorima......i ovde se uopste ne govori o windowsu niti je bitan.

3,4 i 5 =gluposti.
 
Nije govorio o Pupinu nego o precima amera,a Pupin nije predak amera.......ti si njega nasao da upucujes na ucenje :hahaha:

Pod 2,Windows kao i sve na struju je mlatene delo jednog srbina,a i windows nikom nije nikakvo otkrice osim kompjuteraskim shtakorima......i ovde se uopste ne govori o windowsu niti je bitan.

3,4 i 5 =gluposti.

Ti idi u ćošak.
Preci USA potiču iz cele Evrope i sa svih kontinenata.
 
Ah plici si od Moravice!:lol:
Nisi vrean mog misljenja o swemu ovome!

:bye:

И то ми га уз ..............ЦВЕТКА!!! :hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:

Али молим те пиши нам !!!
a122.gif
a122.gif
a122.gif
 
Ti idi u ćošak.
Preci USA potiču iz cele Evrope i sa svih kontinenata.

:hahaha:

Tako ti je sa onima koji nista ne znaju......misle da sve znaju :hahaha:

BTW,iako nisi u pravu to uopste nije bitno niti strasno........jedino sto je za svaku osudu(pa cak i sudsku) je tvoj pozitivan stav o americi,a ne samo to nego branjenje istih.......

Srbija ce biti normalna zemlja kada ljudi za pozitivan stav o merici budu isli na nesto poput golog otoka a svet kada amerike nece biti.
 

Back
Top