homoseksualci ili bosanci (i ostali ) ?

al bundy

Legenda
Poruka
63.992
mozda pitanje deluje neumesno , ali u sustini tu nema nista strasno i cudno jer ova pojava evidentno postoji kod nas ,a u sustini nema razlike izmedju mrznje i gadjenje prema bilo kojoj od ove dve grupe
jedino sto mrznju prema dodjosima i auslenderima iskazuju oni koji time dokazuju kako su oni kao urbani , civilizovani i satro liberalni, "stari " Beogradjani ili Vojvodjani ,dok netrpeljivost prema pede... pardom homoseksualcima i ostalim transrodnim podvrstama uglavnom iskazuju oni koji time dokazuju svoju religioznost i neki satro tradicionalizam .
A takodje je zajednicko sto su im u oba slucaja objekti njihove netrpeljivosti uglavnom krivi za sva loshe sto se desava kako njima tako celoj drzavi i drustvu .
ja jos nisam odlucio koja mi je grupa mrskija ,a kako vi stojite po tom pitanju :think:
jel su vam mrskiji homici,lezbace i ostale trandze ili bosanci , crnogorci i ostali hercegovci ? :think:
 
Poslednja izmena:
batman.jpg
 
natjero si me da odgovorim, mada ne volim da pisem na krstarici..

prvo odgovor.

ne mrzim nikoga,
ne podrzavam nista vezano za homoseksualna opredjeljenja, niti sam tom nikakva pristalica, ali ne mrzim nikog zbog toga, s tim da isti taj jadni i cemerni homoseksualizam podizu na taj/takav nivo kao da su po necem, ne znam ni ja cim, ugrozena vrsta..

E sad, nejasno...

Crnogorci jasna stvar, crnogorci su crnogorci, i to se zna, ali nejasno za ovo bosanci:

Ja sam bosanac u srbiji, pa sta, smetam ti, ali zaboravljas da sam ja Srbin u svojoj zemlji i sta ti smetaju takvi, medju kojima i ja..
Nejasno to sa bosancima..
Ne mozes to tako ni da posmatras, ni da komentarises a ni da rezonujes..
Kad kazes bosanci, ne zna se na koga si mislio:
srbe, bosnjake, hrvate (hercegovce cemo sad izostaviti:) )

Ajde majstore:?
 
GZ:
natjero si me da odgovorim, mada ne volim da pisem na krstarici..

prvo odgovor.

ne mrzim nikoga,
ne podrzavam nista vezano za homoseksualna opredjeljenja, niti sam tom nikakva pristalica, ali ne mrzim nikog zbog toga, s tim da isti taj jadni i cemerni homoseksualizam podizu na taj/takav nivo kao da su po necem, ne znam ni ja cim, ugrozena vrsta..

E sad, nejasno...

Crnogorci jasna stvar, crnogorci su crnogorci, i to se zna, ali nejasno za ovo bosanci:

Ja sam bosanac u srbiji, pa sta, smetam ti, ali zaboravljas da sam ja Srbin u svojoj zemlji i sta ti smetaju takvi, medju kojima i ja..
Nejasno to sa bosancima..
Ne mozes to tako ni da posmatras, ni da komentarises a ni da rezonujes..
Kad kazes bosanci, ne zna se na koga si mislio:
srbe, bosnjake, hrvate (hercegovce cemo sad izostaviti:) )

Ajde majstore:?
ma meni ne smataju ni Bosanci ,ni ****** (jedino mozda crnogorci neki , al pomalo :mrgreen:) ,pa tako mi ni ti ne smetas nimalo . al je evidentno da je ta pojava rasirena ovde pa reko da pitam sta mudri ljudi forumski misle :think:
 
GZ:
natjero si me da odgovorim, mada ne volim da pisem na krstarici..

prvo odgovor.

ne mrzim nikoga,
ne podrzavam nista vezano za homoseksualna opredjeljenja, niti sam tom nikakva pristalica, ali ne mrzim nikog zbog toga, s tim da isti taj jadni i cemerni homoseksualizam podizu na taj/takav nivo kao da su po necem, ne znam ni ja cim, ugrozena vrsta..

E sad, nejasno...

Crnogorci jasna stvar, crnogorci su crnogorci, i to se zna, ali nejasno za ovo bosanci:

Ja sam bosanac u srbiji, pa sta, smetam ti, ali zaboravljas da sam ja Srbin u svojoj zemlji i sta ti smetaju takvi, medju kojima i ja..
Nejasno to sa bosancima..
Ne mozes to tako ni da posmatras, ni da komentarises a ni da rezonujes..
Kad kazes bosanci, ne zna se na koga si mislio:
srbe, bosnjake, hrvate (hercegovce cemo sad izostaviti:) )

Ajde majstore:?

A meni je sad nejasno za ovo Crnogorci su crnogorci..:think:

A meni je nejasno da neko ko ne voli da piše na Krstarici ima oko 3.500 postova :hahaha::hahaha:
 
ne mrzim nikoga... normalno da mi je malo neugodno kad se dva muskarca hvataju ispred mene, ali seksualna orijentacija nije razlog za mrznju..
isto tako ne mrzim nikoga zbog njegove nacionalnosti...
ovo sa srbima, hrvatima i bosancima je uglavnom politicka stvar. zasto da ja sad mrzim srbine zbog rata, pa nije svaki srbin kriv za milosevicevu politiku ili nesto drugo...

mrznja nikuda ne vodi..
 
ne mrzim nikoga... normalno da mi je malo neugodno kad se dva muskarca hvataju ispred mene, ali seksualna orijentacija nije razlog za mrznju..
isto tako ne mrzim nikoga zbog njegove nacionalnosti...
ovo sa srbima, hrvatima i bosancima je uglavnom politicka stvar. zasto da ja sad mrzim srbine zbog rata, pa nije svaki srbin kriv za milosevicevu politiku ili nesto drugo...

mrznja nikuda ne vodi..
a pa nije to samo politicke prirode ****** su "krivi" jer preko fantomskog "gej lobija " i mracnih gej centara moci ustvari sve kontroliusu i sistemastki rade na trovanju,devijaciji i izopacenju postene o bogobojazljive omladine balkanske ,sa posebnim osvrtom na nevinu goloruku nejach
dok su sa druge strane dosljeni brdjani "krivi" jer su satro nekulturni , nevaspitani ,za razliku od domacih koji su sve sam nobles i elita , takodje i oni "sve drze " ,uzimaju najbolje poslove,imaju agresivnu narav i mentalitet i ne daju postanim plavokrvnim kulturnim starosedeocima da dodju do izrazaja u sredina u kojima njihovi preci zive jos od "stoljeca sedmog "
 
mozda pitanje deluje neumesno , ali u sustini tu nema nista strasno i cudno jer ova pojava evidentno postoji kod nas ,a u sustini nema razlike izmedju mrznje i gadjenje prema bilo kojoj od ove dve grupe
jedino sto mrznju prema dodjosima i auslenderima iskazuju oni koji time dokazuju kako su oni kao urbani , civilizovani i satro liberalni, "stari " Beogradjani ili Vojvodjani ,dok netrpeljivost prema pede... pardom homoseksualcima i ostalim transrodnim podvrstama uglavnom iskazuju oni koji time dokazuju svoju religioznost i neki satro tradicionalizam .
A takodje je zajednicko sto su im u oba slucaja objekti njihove netrpeljivosti uglavnom krivi za sva loshe sto se desava kako njima tako celoj drzavi i drustvu .
ja jos nisam odlucio koja mi je grupa mrskija ,a kako vi stojite po tom pitanju :think:
jel su vam mrskiji homici,lezbace i ostale trandze ili bosanci , crnogorci i ostali hercegovci ? :think:
Мени није ни једна категорија мрска...зашто би ми били?!:dontunderstand:
 
МРЗИМ ДА МРЗИМ
НИКОГ НЕ МРЗИМ
Е ДА МРЗИМ УСТАШКУ ИДЕОЛОГИЈУ

:ok:

mozda pitanje deluje neumesno , ali u sustini tu nema nista strasno i cudno jer ova pojava evidentno postoji kod nas ,a u sustini nema razlike izmedju mrznje i gadjenje prema bilo kojoj od ove dve grupe
jedino sto mrznju prema dodjosima i auslenderima iskazuju oni koji time dokazuju kako su oni kao urbani , civilizovani i satro liberalni, "stari " Beogradjani ili Vojvodjani ,dok netrpeljivost prema pede... pardom homoseksualcima i ostalim transrodnim podvrstama uglavnom iskazuju oni koji time dokazuju svoju religioznost i neki satro tradicionalizam .
A takodje je zajednicko sto su im u oba slucaja objekti njihove netrpeljivosti uglavnom krivi za sva loshe sto se desava kako njima tako celoj drzavi i drustvu .
ja jos nisam odlucio koja mi je grupa mrskija ,a kako vi stojite po tom pitanju :think:
jel su vam mrskiji homici,lezbace i ostale trandze ili bosanci , crnogorci i ostali hercegovci ? :think:

Ne mrzim ih... Nikoga ne mrzim... :think:
 
Al Bundy, ja bih rekao po onoj narodnoj da "Krivom qrtzu i dlaka smeta"...

U prevodu, nisu krivi homoseksualci što ima i drugih istih takvih, koliko god se ova pojava nekome ne sviđa, jer to nije zarazna bolest, pa da se širi...
Ali krivi mogu biti oni koji bi da organizuju parade, da skreću pažnju na sebe i svoje ponašanje, pa se onda nađu neki drugi (koji ih mrze) i izmlate ih tokom tih parada...
Dakle, pouka za njih bi bila... niko vas ne dira i ne zna šta ste dok se ne eksponirate...

Dalje, nisu Srbima u Srbiji krivi ni Hrvati ni Muslimani koji žive u Srbiji za njihove neuspehe, kojih je evidentno bilo u prošlom periodu, jer oni nisu ni vladali Srbijom, bar od početka devedesetih...
Kao što nisu ni Hrvatima u Hrvatskoj bili krivi Srbi za sve ranije frustracije, jer im ni sada kada su te Srbe oterali, opet ne ide...

Tako je isto očigledno da domaćima (ili domorocima) nisu (npr. u Beogradu) krivi ni Crnogorci, ni Bosanci ni oni iz unutrašnjosti, ako se trude da Beograd iz dana bude sve lepši i bolji grad za život... jer kada Beogradom projure npr. isfrustrirani navijači i porazbijaju pola grada, niko ne zna da li su ti što su demolirali grad rođeni Beograđani ili su došljaci... niti postoje bilo kakvi dokazi za jedno ili drugo...

Isto je i sa Vojvođanima ili bilo kojim drugim...

Isfrustriranim i iskompleksiranim pojedincima uvek je neko drugi krvi za sopstvenu nesposobnost ili neuspehe...
 
Al Bundy, ja bih rekao po onoj narodnoj da "Krivom qrtzu i dlaka smeta"...

U prevodu, nisu krivi homoseksualci što ima i drugih istih takvih, koliko god se ova pojava nekome ne sviđa, jer to nije zarazna bolest, pa da se širi...
Ali krivi mogu biti oni koji bi da organizuju parade, da skreću pažnju na sebe i svoje ponašanje, pa se onda nađu neki drugi (koji ih mrze) i izmlate ih tokom tih parada...
Dakle, pouka za njih bi bila... niko vas ne dira i ne zna šta ste dok se ne eksponirate...

Dalje, nisu Srbima u Srbiji krivi ni Hrvati ni Muslimani koji žive u Srbiji za njihove neuspehe, kojih je evidentno bilo u prošlom periodu, jer oni nisu ni vladali Srbijom, bar od početka devedesetih...
Kao što nisu ni Hrvatima u Hrvatskoj bili krivi Srbi za sve ranije frustracije, jer im ni sada kada su te Srbe oterali, opet ne ide...

Tako je isto očigledno da domaćima (ili domorocima) nisu (npr. u Beogradu) krivi ni Crnogorci, ni Bosanci ni oni iz unutrašnjosti, ako se trude da Beograd iz dana bude sve lepši i bolji grad za život... jer kada Beogradom projure npr. isfrustrirani navijači i porazbijaju pola grada, niko ne zna da li su ti što su demolirali grad rođeni Beograđani ili su došljaci... niti postoje bilo kakvi dokazi za jedno ili drugo...

Isto je i sa Vojvođanima ili bilo kojim drugim...

Isfrustriranim i iskompleksiranim pojedincima uvek je neko drugi krvi za sopstvenu nesposobnost ili neuspehe...


apsolutno se slazem s tobom! mrze samo oni zaostali pravi balkanci, nacionalisti i budale koji ne prihvacaju svoj neuspjeh i za sve krive druge... upravo zbog ovakvog ponasanja pojedinaca nece ni nas ni vas nikad smatrat evropljanima...
 
apsolutno se slazem s tobom! mrze samo oni zaostali pravi balkanci, nacionalisti i budale koji ne prihvacaju svoj neuspjeh i za sve krive druge... upravo zbog ovakvog ponasanja pojedinaca nece ni nas ni vas nikad smatrat evropljanima...

Malo je off, ali zasto vi Hrvati patite da vas smatraju evropljanima?
To mi nikad nece biti jasno.

A od Balkana bezite k'o djavo od krsta :mrgreen:
 
ja jos nisam odlucio koja mi je grupa mrskija ,a kako vi stojite po tom pitanju :think:
jel su vam mrskiji homici,lezbace i ostale trandze ili bosanci , crnogorci i ostali hercegovci ? :think:

Ova tema se moze okarakterisati kao govor mrznje.
Ja apelujem da se korisnik banuje, jer on ovim iznad pokazuje da su mu obe grupe mrske, samo je neodlucan koja mu je "mrskija".
:thumbdown:
Strasno....sav sam se potresao.

BAN !
 
mozda pitanje deluje neumesno , ali u sustini tu nema nista strasno i cudno jer ova pojava evidentno postoji kod nas ,a u sustini nema razlike izmedju mrznje i gadjenje prema bilo kojoj od ove dve grupe
jedino sto mrznju prema dodjosima i auslenderima iskazuju oni koji time dokazuju kako su oni kao urbani , civilizovani i satro liberalni, "stari " Beogradjani ili Vojvodjani ,dok netrpeljivost prema pede... pardom homoseksualcima i ostalim transrodnim podvrstama uglavnom iskazuju oni koji time dokazuju svoju religioznost i neki satro tradicionalizam .
A takodje je zajednicko sto su im u oba slucaja objekti njihove netrpeljivosti uglavnom krivi za sva loshe sto se desava kako njima tako celoj drzavi i drustvu .
ja jos nisam odlucio koja mi je grupa mrskija ,a kako vi stojite po tom pitanju :think:
jel su vam mrskiji homici,lezbace i ostale trandze ili bosanci , crnogorci i ostali hercegovci ? :think:

Mržnja i netrpeljivost prema ovim grupama na mora biti posledica dokazivanja bilo čega, pa ni ovoga što si naveo! Jednostavno može biti rezultat netrpeljivosti prema drugačijem, devijantnom i bolesnom, nečemu čemu nije mesto u našem društvu
 
hm... pa zato sto se pod balkanom podrazumijeva zaostalost, neobrazovanost, neznam... a hrvati zele pobjeci od toga, a po mom osobnom misljenju, od toga ne mozes pobjeci.. balkanac je balkanac i jos uvijek svojim ponasanjem to dokazujemo

To pezorativno shvatanje Balkana dolazi sa Zapada, na zalost
i mislim da ga ti ne bi trebala tako koristiti.

Ako mislis da su zapadnjaci jako kulturni ili kulturniji od nas sa Balkana - varas se.
Ne zelim da generalizujem ali ni zapad nije imun na primitivizam.
 

Back
Top