SAD ili Rusija?

SAD ILI RUSIJA?

  • SAD

  • RUSIJA


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Droid

Buduća legenda
Poruka
49.791
Kada bi nam obe drzave ponudile stratesko ekonomsko, vojno i diplomatsko partenrstvo koga bi ste izabrali i zasto?

Ja bih Amere jer su mnogo jaci i imaju mnogo vise para !
 
Nisu mnogo jaci,ali imaju vise para.
Ali na moju srecu nisam iz porodice poturica tako da mi srebro ne sija iz ociju,znaci Rusija.


Ovo je ujedno i tema da vidimo koliko je jos ideologija poturica ziva u "Srbiji".

p.s-i sto bi neko nudio partnerstvo regionu koji je okupirao?:hahaha:
 
Poslednja izmena:
2008_guide_usa.jpg
 
kako.........nisi poturica, a poturas doope rusima???:hahaha:

Ja ne poturam doope rusima,za to nema potrebe jer su nam prijatelji,medjutim ti si ovde vise puta istakao stav kao i postavljac teme-ja bih sa amerima jer su bogatiji.......ocigledno je da si ti jedini koji potura doope.......stavise ubedjen sam da ti je to porodicna tradicija.

I da ti objasnim.......poturica je je izraz za nesrecnika koji je spreman da za jedan srebrenjak primi tudju(okupatorsku) veru i da mu verno sluzi.........nesumnjiv opis tvoje licnosti.
 
Ja ne poturam doope rusima,za to nema potrebe jer su nam prijatelji,medjutim ti si ovde vise puta istakao stav kao i postavljac teme-ja bih sa amerima jer su bogatiji.......ocigledno je da si ti jedini koji potura doope.......stavise ubedjen sam da ti je to porodicna tradicija.

I da ti objasnim.......poturica je je izraz za nesrecnika koji je spreman da za jedan srebrenjak primi tudju(okupatorsku) veru i da mu verno sluzi.........nesumnjiv opis tvoje licnosti.

...jel ovo vazi i za ruse???:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ili si njima spreman da sluzis onako volonterski , bez kinte.......;)
 
А Руси ко бајаги помогли?Кад се само сетим да у Косово су ушли кад се све завршило ......и то са 6 оклопних возила..

Nisam ja rekao da su Rusi pomogli,al nam za razliku od ovih maar nikad
nisu ucinili nista lose.........a i uzgred nisu nas bombardovali
 
Tu sam te cekao druze Jomini........da spreman sam da primim rusku veru :worth:

:hahaha::rotf::hahaha::rotf::super:

Ja nikom ne sluzim,mogu samo da se oduzujem.......;).......

kakav Jomini???:hahaha:

svaka cast mome prikanu, ali on je bre , mnogo fini momak.....za razliku od mene:hahaha:

kako si ti ovde prezentovao........nije problem kada te okupira neko ko je iste vere??:dash:
ono......to sto su nemci okupirali poljake nije frka......hriscani su i jedni i drugi??:dash:

vazno je da je okupator pravoslavac......i nema problema za tebe...blago tebi...:roll:
 
Nisam ja rekao da su Rusi pomogli,al nam za razliku od ovih maar nikad
nisu ucinili nista lose.........a i uzgred nisu nas bombardovali

polako........nisu ucinili nista lose zato sto im je 48 me receno "mrsh"...inace bi video kako su dobri........ko chir na boolji...............:mrgreen:

a nisu nas bombardovali , tada.....iako su imali zarku zelju......jer nisu imali ni mooda ni snage za to........volje im nije nedostajalo
 

Back
Top