Koliko se često molite?

Koliko se često molite?


  • Ukupno glasova
    34
  • Anketa je zatvorena .
Bulletdodger, Caliburn, dr Steve, Electric eXecutor, jelena=t, kojica, Zazijavalo
ајд мало да будете искрени:)

Iskreno , nikad se nisam molio , ali sam se vishe puta prekstio , pre svega iz uchtivosti , mislim otici u posetu nekoj crkvi na ekskurziji a tamo stojati ko poparen dok se svi krste i ljube ikone je malo glupo , i taj(te) manastir(e) koji je(su) nechiji dom pa monahe koje zhive u njemu mogu da isposhtujem i prekrstim se , iako nisam vernik .
 
Iskreno , nikad se nisam molio , ali sam se vishe puta prekstio , pre svega iz uchtivosti , mislim otici u posetu nekoj crkvi na ekskurziji a tamo stojati ko poparen dok se svi krste i ljube ikone je malo glupo , i taj(te) manastir(e) koji je(su) nechiji dom pa monahe koje zhive u njemu mogu da isposhtujem i prekrstim se , iako nisam vernik .

лепо од тебе, поштујеш, међутим моја теорија је да не постоји човек који се није помолио или да није помислио на вишу силу (Бога)
 
лепо од тебе, поштујеш, међутим моја теорија је да не постоји човек који се није помолио или да није помислио на вишу силу (Бога)

Misliti ne znachi verovati ...
Razmishljamo o raznim fiktivnim stvarima , to ne znachi da verujemo u njiohvu istinitost ...
Neko mozhda razmishlja o sledecem nastavku flimova o Hariju Poteru , to ne znachi da veruje u njegovo postojanje ...
 
па молио си се у екстремним случајевима (сигурно).
барем си у посту могао да наведеш да ти се то једном десило, можеш и на шаљив начин као што умеш.
e ček, ček..
Pitanje nije ''da li ste se ikad molili''.. već da li se molimo sada...
 
па молио си се у екстремним случајевима (сигурно).
барем си у посту могао да наведеш да ти се то једном десило, можеш и на шаљив начин као што умеш.

Zašto ti je to tako sigurno? :)
Misliš da imamo ugrađenu lampicu za preoptrećenje, pa kad se ona upali, svi krenemo da se molimo? :D
Odaću ti tajnu - Ekstremne situacije prespavam. Ujutro ne izgledaju tako ekstremne. :D
 

Back
Top