УКЉУЧИТЕ ТВ МОСТ

Др Гало научник-криминалац..............одговоран и за вирус сиде и еболе који уништавају људски имунитет на многе болести.... радио за амерички Парламент а Клинтон га помиловао...
 
реверзна трансмитаза ОКРЕЋЕ ЖИВОТ УНАЗАД - нешто сатанско... то је пронађен ензим који је заснован на шифри живота ДНК. СТворили су и ДНК ПРОВИРУС........... јојјјјјјјјјјјј..........
 
Mislim da je sam necastivi tu umesao prste
f_52m_c29f754.gif
 
реверзна трансмитаза ОКРЕЋЕ ЖИВОТ УНАЗАД - нешто сатанско... то је пронађен ензим који је заснован на шифри живота ДНК. СТворили су и ДНК ПРОВИРУС........... јојјјјјјјјјјјј..........

rekao sam kevi da gleda , nego mozes li mi ti to malo objasniti onako narodnim jezikom??
 
реверзна трансмитаза ОКРЕЋЕ ЖИВОТ УНАЗАД - нешто сатанско... то је пронађен ензим који је заснован на шифри живота ДНК. СТворили су и ДНК ПРОВИРУС........... јојјјјјјјјјјјј..........
Не брини Мито, без Божијег допуштења неможе ништа да се деси. То су све изоловани вируси, који када се споје са људским ћелијама мењају своју структуру и мутирају брзо јер су вештачки вируси. Стално им се јалове покушаји. Мора се признати да су упорни да пронађу рецепт за смрт милијарди људи, али Неко им то не допушта. У највећем броју случајева зло које спремају другима саме их снађе. Пустили би они то зло одавно, ал не да Бог.
 
Емисија стручњака О СУПЕРБАЦИЛУ И ВЕЗИ СВЕТСКЕ ЗДРАВСТВЕНЕ ОРГАНИЗАЦИЈЕ И ФАРМАКО-МАФИЈЕ............... страшно...о, Боже..............

Фармакомафија светом влада,
али не ради како треба,
јер менталног здравља линија пада,
а лудило расте, расте - до неба! :zper:
 
Овај научник је прошле године обелоданио свој докторат о свему овоме али ни један амерички медији НИЈЕ НИШТА ОБЈАВИО, за разлику, од рецимо медија Канаде ...
Човек располаже документима Владе САД који потврђују његова излагања.
 
Фармакомафија светом влада,
али не ради како треба,
јер менталног здравља линија пада,
а лудило расте, расте - до неба! :zper:
Весело девојче:D.:D:D

Ево још једног клипа, где је пред крај објашњено религијско значење и паганско жртвоприношење преко тих смртоносних вируса.

 
Овај научник је прошле године обелоданио свој докторат о свему овоме али ни један амерички медији НИЈЕ НИШТА ОБЈАВИО, за разлику, од рецимо медија Канаде ...
Човек располаже документима Владе САД који потврђују његова излагања.

Не,не...Није објављено ни у Канади.Медији из Канаде су га интервјуисали,али нису ништа објавили,док медији из САД нису ни хтели да га интервјуишу.

Углавном,чувајте се вакцина и не дозвољаватјте да вам вакцинишу децу.
 
rekao sam kevi da gleda , nego mozes li mi ti to malo objasniti onako narodnim jezikom??

Ради се о томе да Светска здравствена организација који одобравају лекове на светском нивоу у сарадњи са Фармацеутском индустријом а све финансирано од
стране Владе САД још од 1965. интензивно раде на проналажењу болести тј.вируса за масовно уништење људи и да су кренули да најзначајније лекове ЗАРАЖАВАЈУ СМРТОНОСНИМ ВИРУСИМА.
 
Не,не...Није објављено ни у Канади.Медији из Канаде су га интервјуисали,али нису ништа објавили,док медији из САД нису ни хтели да га интервјуишу.

Углавном,чувајте се вакцина и не дозвољаватјте да вам вакцинишу децу.

Ti to ozbiljno odnosi li se to i na vakcine za bogilje i slicno ???:dontunderstand:
Imam mlado dete u familiji pa me interesuje .
 

Back
Top