Tuga....kada naidje.....

Sergej Cetkovic |

Nije da nije mi vazno
al’ znam da ovo je snazno sto osjecam
ne mogu nikom da dam

I opet vraca se tuga
i svaka noc mi je duga, bas preduga
od kada nemam te ja

Skinucu sve ove okove sa sebe
necu im dati da odvedu mi tebe
jer ovaj sam put, zivote, nesto naucio


I da znam gdje, i da znam ko
nocas te od mene sakrio
ne bi ni tren cekao ja
samo da budes tu, k’o nekada

Nije da mogu ovako
i nije nimalo lako da sacuvam
hladnu glavu, bar na dan

Skinucu sve ove okove sa sebe
necu im dati da odvedu mi tebe
jer ovaj sam put, zivote, nesto naucio
 
Tajna ljubavi nije voleti onoga koga imas,nego imati onoga koga volis....:heart:

Upravo tako...svaka cast na postu...
Kada me uhvati bedara sada imam decu koja mi pomognu da jako brzo izadjem iz nje :D
Ali ranije nije bilo tako...a rak sam u podznaku.Umela sam da se uvucem u sobu,pustim tihu muziku,pijem kafu i zapalim cigaru,a suze nisam stizala da izbrojim...ko je lud da ih uopste i broji...Umelo je nekad da me drzi i po dva dana.Nisam mogla da jedem...ma uzas...
Medjutim imala sam jednu drugaricu koja je umela da me "pronadje" i vrlo brzo vrati u normalu.Cinila mi se tada dosadnom ali uspevala je...
 
Tajna ljubavi nije voleti onoga koga imas,nego imati onoga koga volis....:heart:

да.......
4fd9e2ab8836456a90f04faab1a29059.jpeg
 
Znam za duga cekanja
Za borbu sa nemanima
Za dogorelu svecu za srecu
Za tvoj pogled znam i cekam...
Ispricaj mi pricu....
Odagnaj strah besanih noci...
i slutnju da neces mi doci
i napuniti sjajem prazne oci....
I to cekanje,nema granica
Prazna se stranica samo nastavlja...
Svaka se prepreka zaboravlja...
I vise me ne boli...samo me voli...
Voli me dok trajem...
Dok ti se dajem....
Dok opstajem....:heart:
 
Knjiga ali u miru i tisini. Tada mogu da se "iskljucim" iz stvarnih desavanja. Kulturnija varijanta tracanja - bavim se tudjim zivotima da bih trenutno smetnula "lepotu svog zivotnog pejzaza".
Mada... nekad ume da scepa da nista ne pomaze.
 
Protiv tuge uvek postoje prijatelji,prijatelj kome ćeš se požaliti,prijatelj koji će te saslušati,prijatelj sa kojim ćeš otići u kafanu i napiti se....
A u slučaju da mi prijatelj nije dostupan...zaključam kuću,uzmem neko dobro piće i puštam muziku koja mi prija....kad se probudim,obično me boli glava nemam kad da mislim na tugu...
 

Back
Top