ŽENE U CRNOM

mozda bi mi bilo bolje da cutim....al kad je jace od mene...dakle te zene..imaju tako zestok frustrirajuci problem....da je to porsto za plakati
kad kazes zene u crnom..pomislis a da ne znas ko su..da su to zene koje je bol naucio da se bore kako ne bi i druge majke supruge devojke cerke i sestre prosle njihov put tuge..uz svu onu hriscanju pomiriljivost oprastanja i davanje ruke....umesto toga samo histericno subjektivno i iskrivljeno mahanje podacima i istinama koje su samo istina jedne strane bez trunke osecaja za objektivnost volju za nedodavanje soli na rane.....znaci strahota.....kao zena ih se stidim i grozim
 
Vidim i izjavu neke Stase Zajovic crnogorke. Dokle ce Srbi da trpe taj olos i da im upravljaju i razna sr-anja po drzavi prave razni *********,hrvati,jugosloveni i slicni.
 
Možda bi ovo trebalo zaključati zbog ove patetike sa slovom "U" pa postaviti temu kako treba!!!

pa mozda vi u svemu vidite ono sto ne stoji ..mozda je veliko u pod navodnicima znak koliko je neko stvarno U necemu..kao sto te zene zele da prikazu da su stvarno U dobrotvornoj i humanoj misiji.a moje vidjenje svega se uopste ne poklapa sa njihovom zeljom da me ubede U to..tako da moze da bude simbolike kao sto tvrdite a moze i da ne bude.......uostalom svako o d nas percepira stvari drugacije
 
Није инсинуација, :rtfm:
него симбол онога што разноразне белосветске и домаће протуве спремају и раде :evil::evil::evil:
Србији и Србима !!!:worth::worth::worth:

Ajd mi molim te objasni kako se uspjelo povezati žene u crnom sa ovako kontekstuiranim slovom "U" ?
Jel se to nešto razvodnjava "U" ili se sataniziraju žene u crnom?
Koje od toga ?
 
pa mozda vi u svemu vidite ono sto ne stoji ..mozda je veliko u pod navodnicima znak koliko je neko stvarno U necemu..kao sto te zene zele da prikazu da su stvarno U dobrotvornoj i humanoj misiji.a moje vidjenje svega se uopste ne poklapa sa njihovom zeljom da me ubede U to..tako da moze da bude simbolike kao sto tvrdite a moze i da ne bude.......uostalom svako o d nas percepira stvari drugacije

Vidi, ti si inteligentna žena.
Ali to ti ne daje za pravo da druge smatraš manje inteligentnima! :D

Možda je ovo, možda je ono, a možda su "U" šumi ! :hahaha:

Svakome je jasna insinuacija ovoga "U" iz naslova! :D
 
Konzab, ostavljanjem ovakvog naslova ostavljaš utisak nekoga ko podržava provokacije. U naslovu se slovo u nalazi napisano velikim slovom u sred rečenice i to pod navodnicima što hoće da kaže da su Žene u crnome ustaše.
Ako ti to ne vidiš, evo ja sam tu da ti ukažem na to.
 

Back
Top