Rusi pojeli vanzemaljca : )))

gost 15307

Legenda
Poruka
56.095
Evo kako "nasa bratja" Rusi postupaju sa "vanzemaljcima" :

http://english.pravda.ru/science/mysteries/07-02-2007/87167-alien_monster-0

alien-monster.jpg


e, sad...ovaj je jos dobro prosao
samo su ga roknuli i pojeli

za razliku od ovog

http://english.pravda.ru/science/mysteries/05-04-2007/89132-russian_alien-0

alioshenka.jpg


kojeg su roknuli pa ukrali....posthumno...
negdje u tom procesu dali su mu i ime... ipak su to...dusevni ljudi.... "pravi Slaveni"..."Alioshenka"... pokojni...:(

no, da li su ova nesretna stvorenja vanzemaljci...zapravo je...nebitno
teziste je na..ruskoj...gostoprimljivosti...i tako to...:zper:

elem, mozda je ovo odgovor na pitanje zasto se vanzemaljci
uglavnom... klone bivseg Istocnog bloka? :mrgreen:

ps
http://english.pravda.ru/science/mysteries/02-07-2009/107929-ufo_day-0

edit;
e, da...zaboravih, a vazno je...dakle, naravoucenije:
sad kad su "nasa bratja" Rusi definitivno postavili...standarde
u ophodjenju sa...potencijalnim "vanzemaljskim osvajacima"
znamo (li) svi sta nam je ciniti;
viljusku i noz u sake, napad je najbolja odbrana...? :zper:
 
Poslednja izmena:
Rusi pojeli vanzemaljca : )))
Nisu ih samo Rusi jeli, i Afrikanci ih jedu. U Africi je to deo kulture oduvek, oni kada ih jedu, smatraju da jedu meso od bogova:

"Mnogo ljudi pada u zamku, smatrajući vanzemaljce nadprirodnim bićima. Oni su, međutim, veoma opipljivi i mogu čak da tvrdim – i jestivi. Da li vas imalo iznenađuje, gospodine, to što ja tvrdim da su oni i - jestivi.

credo_138.jpg

I njihovo meso se verovatno sastoji od proteina, upravo kao i meso životinja na našoj planeti, ali onaj koji pojede njihovo meso može da dođe na ivicu smrti, kao što se to meni jednom dogodilo.

Vidite, u Lesotu ima jedna planina koja se zove Laribe; zove se i Planina Kamenja Koje Plače. U nekoliko navrata u zadnjih 50-tak godina, leteći tanjiri su se tamo srušili. Posljednji put to je bilo objavljeno i u jednim lokalnim novinama, ovdje. Ima Afrikanaca koji vjeruju da su ova stvorenja bogovi, te kad nađu njihov leš, stave ga u torbu, odvuku negdje u šiprag, onda ga isjeku na dijelove i ritualno jedu. Neki od njih i umru, nakon konzumiranja tog mesa.

Nekih godinu dana prije nego što sam imao ono iskustvo u planinama Inyangani, jedan mi je prijatelj dao da probam, kako je on to zvao, “božje meso”. Ja sam bio vrlo skeptičan. On mi je dao malu količinu sive i suve materije, za koju je on tvrdio da je to bilo meso.

Tako smo jedne večeri ja, on i njegova žena ritualno pojeli to. Sljedećeg dana kad smo se probudili, naša tijela su bila izasuta nekim osipom, kakvog nikada prije u životu nisam vidjeo.

Češali smo se koliko god smo mogli, svrab je bio skoro nepodnošljiv. Jezici su počeli da nam otiču tako da smo jedva disali. Tako smo bespomoćno ležali nekoliko dana, dok su na nas pazili učenici mog prijatelja, koji je takođe bio šaman. Ja tada zamalo nisam umro. Krvario sam iz skoro svakog otvora na tijelu. Jedva da smo mogli hodati i disati. Nakon nekih 4 – 5 dana, osip se malo smirio a onda je koža počela da se ljušti sa naših tijela. Koža nam se ljuštila u vidu krljušti, nešto slično kao kad zmija skida svoju kožu. Gospodine, ovo je bilo jedan od najužasnijih iskustava u mom životu.

Kasnije sam čak mislio da su me Mantidane(Sivi) i kidnapovale, zbog toga što sam jeo jednog od njihovih pripadnika. Ja u stvari nisam povjerovao tom mom prijatelju da se uopšte radilo o mesu, nego sam mislio da je ono bio korjen neke biljke.

Kad se osip malo smirio, druge čudne stvari su nam se počele dešavati. Postali smo skoro totalno ludi. Počeli smo neprestano da se smijemo iz dana u dan sve do iznemoglosti. Volio bih kad bi mi sve ovo neko mogao da objasni.

Za najmanji razlog, počinjali smo da se nekontrolisano smijemo, i to je tako trajalo nekoliko dana.

Onda je ovaj smijeh stao a druge čudne stvari su počele da se dešavaju. To je, u stvari, i bilo ono što je moj prijatelj htio da doživi, odnosno i razlog za konzumiranje mesa Mantidane(Sivih). Osjećali smo se kao da smo uzeli neku vrstu droge. Naša osjećaji i percepcija su se naglo izoštrili i intezivirali. Kad popiješ malo vode, osjećaš to kao da si popio neko dobro vino, odnosno neku vrstu najboljeg i najukusnijeg napitka. Hrana je takođe dobila predivan ukus. Svako čulo se intenziviralo i to stanje je stvarno neopisivo, nešto kao kad bi se čovjek stopio s dušom samog univerzuma. Ne mogu ovo drugačije da opišem.

Ta intezivirana osjećanja potrajala su par mjeseci. Kad sam slušao muziku, to je bilo kao kad bi slušao muziku upletenu u muziku i sve to opet isprepleteno muzikom. Neopisivo nešto. Kad sam slikao neku sliku i držao neku boju na četkici, ta boja mi se činila kao da sadrži, u stvari, i sve druge boje ovog univerzuma. Ja stvarno ne mogu ovo da opišem, hajde da pričamo o nečem drugom.
Mantidane(Sivi) nisu jedini “vanzemaljci” koje viđamo ovdje u Africi."
http://www.galaksija.com/credomutwa.htm
 
Poslednja izmena:
....
Za najmanji razlog, počinjali smo da se nekontrolisano smijemo, i to je tako trajalo nekoliko dana.

Onda je ovaj smijeh stao a druge čudne stvari su počele da se dešavaju. To je, u stvari, i bilo ono što je moj prijatelj htio da doživi, odnosno i razlog za konzumiranje mesa Mantidane(Sivih). Osjećali smo se kao da smo uzeli neku vrstu droge. Naša osjećaji i percepcija su se naglo izoštrili i intezivirali. Kad popiješ malo vode, osjećaš to kao da si popio neko dobro vino, odnosno neku vrstu najboljeg i najukusnijeg napitka. Hrana je takođe dobila predivan ukus. Svako čulo se intenziviralo i to stanje je stvarno neopisivo, nešto kao kad bi se čovjek stopio s dušom samog univerzuma. Ne mogu ovo drugačije da opišem.

Ta intezivirana osjećanja potrajala su par mjeseci. Kad sam slušao muziku, to je bilo kao kad bi slušao muziku upletenu u muziku i sve to opet isprepleteno muzikom. Neopisivo nešto. Kad sam slikao neku sliku i držao neku boju na četkici, ta boja mi se činila kao da sadrži, u stvari, i sve druge boje ovog univerzuma. Ja stvarno ne mogu ovo da opišem, hajde da pričamo o nečem drugom.
Mantidane(Sivi) nisu jedini “vanzemaljci” koje viđamo ovdje u Africi."
http://www.galaksija.com/credomutwa.htm

biJO...bogat...THC - om...LSD- jem? :eek:
mada, Rusi nista od ovog ne prijavise, al oni su izgleda...trezveni ljudi, osim kad...popiju to jest...:mrgreen:
 
zbog votke...oces retj da su vanzemljaci masni pa su dobri da... presijeku ili sta? : )))

nego, mene ta razlika u pristupu stvarno....cudi

narocito kad sve saberem s raznoraznim pricama strave te uzasa;
te Reptilijanci, te Sivi, te oni neki sa Sirijusa...citav bestiarij ebo te + nevjerojatne moci...pa "svjetska dominacija"..."kontrola uma"...
ako pitas Zapadnjake...

no, ako pitas, eto, Ruse ili te neke Afrikance sto je koleza spomeno...
ukusni su + potencijalni...alergeni...? :eek:
 
Poslednja izmena:

Back
Top