Utisci David Byrna o zenama u Srbiji

Atreides

Ističe se
Banovan
Poruka
2.736
Odrza koncert covek a evo kakve utiske ima o BGD-u i devojkama u istom .......

http://journal.davidbyrne.com/2004/07/belgrade_serbia.html

„The women here — and those passing in and out of the hotel lobby — dress like hookers. Well, I'm exaggerating, but there are lots of heels, extreme push-up bras, and tarty trimmings. I assume that it is just the local fashion, that it's not necessarily working attire. Did some percentage of the men die in the war, leaving an excess of women? That would explain the tendency for women to bait their hooks so heavily.”
 
Ajde,kako ga ne bismo odmah popljuvale evo dodatka :

Mauro, Graham, and Sara all confirm this. They say that there seem to be more women in the bars and clubs than men. Mauro says that in one bar, he looked around an was surrounded by 9 gorgeous women, and no men. At our concert, a local person claimed that the audience was 80% female.

Ipak,pa zar covek zaista nije u pravu? Jeste.
 
Ajde,kako ga ne bismo odmah popljuvale evo dodatka :

Mauro, Graham, and Sara all confirm this. They say that there seem to be more women in the bars and clubs than men. Mauro says that in one bar, he looked around an was surrounded by 9 gorgeous women, and no men. At our concert, a local person claimed that the audience was 80% female.

Ipak,pa zar covek zaista nije u pravu? Jeste.

Kakve sad to veze ima. Covek kaze da se oblace kao prostitutke.
 
Čovek definitivno ima poremećenu percepciju, bez obzira na to što je, nažalost, ovom izjavom blizu istine.
Sećam se kad je pre mnogo godina prvi put gostovao u Beogradu, da se zajedno sa ostatkom grupe kleo kako je BIP pivo najbolje na svetu.
:lol:
Vidi se da si muškarac. Mis'im, čita se.

U sred priče o ženama, čovek baci priču o pivu.:)
I nije percepcija poremećena kad su žene u pitanju, ali kad je degustirao pivo, totalno je omašio...i slažem se da jeste.:D
 
:lol:
Vidi se da si muškarac. Mis'im, čita se.

U sred priče o ženama, čovek baci priču o pivu.:)
I nije percepcija poremećena kad su žene u pitanju, ali kad je degustirao pivo, totalno je omašio...i slažem se da jeste.:D
Štaviše, ako se uđe u dublju analizu moje izjave, vidi se da sam pošten muškarac, bez loše namere da se pravim da me interesuje nešto što me ne interesuje i tako dođem do seksa.
Iz toga sledi da sam pouzdan, karakteran, neko na koga se može osloniti i od njega zavisiti...
Što znači da sam...
 
Štaviše, ako se uđe u dublju analizu moje izjave, vidi se da sam pošten muškarac, bez loše namere da se pravim da me interesuje nešto što me ne interesuje i tako dođem do seksa.
Iz toga sledi da sam pouzdan, karakteran, neko na koga se može osloniti i od njega zavisiti...
Što znači da sam...
:think:
------------------------------------------------------------------------


Dobro, ti analiziraj, ja ću da odmaram i da verujem u svako slovo tvoje izjave...jer si pouzdan, karakteran, neko na koga se može osloniti i od njega zavisiti.. :D
 

Back
Top