Udarna vest!

Navar

Elita
Banovan
Poruka
20.280
evo bas sad gledam na TV u kafeu Vesti RTSa..pocinje prodaja Punta sa dizel motorom..Mladja se sepuri a i italijan..kod da su poslali ljudsku posadu na mars a ne ugradili vec postojeci agregat u vec postojeci automobil..sto bi da nije serijske proizvodnje mogao da uradi svaki jaci servis u zemlji

sta ti je ubiranje politickih poena..i na najbanalnije stvari koje bi prosle kao sporedna vest u nekom automobilistickom casopisu u bilo kojoj normalnoj zemlji..jer je nesto potpuno normalno i obicno
ali se od toga u srbiji pravi udarna vest na drzavnom mediju:eek:
mislim kod mene samo gube poene
 
evo bas sad gledam na TV u kafeu Vesti RTSa..pocinje prodaja Punta sa dizel motorom..Mladja se sepuri a i italijan..kod da su poslali ljudsku posadu na mars a ne ugradili vec postojeci agregat u vec postojeci automobil..sto bi da nije serijske proizvodnje mogao da uradi svaki jaci servis u zemlji

sta ti je ubiranje politickih poena..i na najbanalnije stvari koje bi prosle kao sporedna vest u nekom automobilistickom casopisu u bilo kojoj normalnoj zemlji..jer je nesto potpuno normalno i obicno
ali se od toga u srbiji pravi udarna vest na drzavnom mediju:eek:
mislim kod mene samo gube poene

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=07&dd=10&nav_category=9&nav_id=370509
Kompanija "Fijat" će dizel "punto" praviti u dve verzije opreme - "dinamik" i "emoušn"

:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
pa i ove linije za sklapanje punta su iste one na kojima se sklapala zastava 10 samo se mesto zastavinog logoa lepi fijatov..svi delovi se jos uvek uvoze..nesto se pregovara sa domacim firmama za neke delove..ali i ako se ispregovara ipak je to sve sitno
investicije fijata u zastavu se jos uvek nigde ne vide..:think:
 

Back
Top