Radiohead

ivana bg

Aktivan član
Poruka
1.491
Ceprkala sam malo i nisam nasla temu. Ako gresim, moderatori:banovati:

Fantastican bend, jedan od mojih omiljenih........Thom Yorke je tek posebna prica za sebe.... Neverovatnan glas, ma po meni je genije.

Sto set tice albuma.......paaa.... OK Computer je (po meni) neprevazidjen
A pesme....Paranoid Android.....sta reci -a better song has not been made.....
Zatim: Street Spirit, Fake plastik trees, Lucky, My Iron Lung. The Trickster, Climbing Up the Walls, Fitter Happier, Subterranean Homesick Alien i da ne zaboravim soundtrack koji su radila za Romea i Juliju - Exit music......Ne mogu sada ni svih da se setim. A oni zlgdela i ne mogu da naprave losu pesmu.

Jos kad se stave neke dobre sluske na usi, ili kada se slusaju preko nekih kvalitetnih zvucnika.....e to je dozivljaj......

Sta mislite o njima, koji su vasi favoriti, mozda obratim paznju na neke pesme na koje ranije nisam.

Pozz:cao:
 
Inace, ta pesma (Creep) kojom su se i probili, se toliko smucila clanovima benda, jer je dozivela toliki uspeh, pa su ljudi dolazili na njihove koncerta samo da bi nju culi.....I onda su i prestali da je sviraju potpuno, sve do 2001, 02 - nisam sigurna koja je tacno godina bila u pitanju.
 
Konacno Radiohead. Bilo je nekih naznaka da dodju na ovogodisnji exit cak su imali rupu u turneju sad nekad al od toga nista. Sa iscekivanjem cekam da dodju bar negde u blizinu.
Sto se tice pesama fade out, let down..... glupo je nabrajati stvarno.
Mislim da je OK Computer najbolji album koji sam ikada slusao
 
In Rainbows je takodje odlican album, neke pesme su me bas odusevilie:ok::heart:

A jednom ti ja tako legnem u krevet.... Mrak svuda oko mene, samo mi kroz prozor dopire svetlost od bandere....
Gurnem slusalice u usi, odvrnem skroz...... kada krene Climbing Up the Walls. Nikad pre nisam cula pesmu i ne da sam se u*rala:zcepanje:
Al stvarno je spooky pesma, ma i danju da se upaslis, a kamoli nocu, u krevetu.....Al genijalna je stvarno!:worth: Onaj kraj sa onim vristanjem, sta li je, koliko je jeziv toliko je:super:
 
Poslednja izmena:
in rainbows i the bends omiljeni albumi..iako ovaj azdnji mi se nije na pocetku svideo ,postaom i je jedan od omiljaenih...
a volim i pesme karma police,exit music(for a film)
 
In Rainbows je najbolji album za 2007. godinu u Velikoj Britaniji.
Mene prosto odusevljava mada ne bih sad mogao da se odlucim za najbolji jer svi su najbolji :D
 
Da naranvno da je pogresio! To je kao kad bi kod nas neko pametan rekao srpska nirvana - obojeni ili ekv :confused:
Ali nebitno.

Gde je bila ova tema? :D
Cini mi se da niste spomenuli jos jednu od hit pesama, evo kacim je zato sto je spot jedan od najboljih koje sam ikad video.

 

Back
Top