zasto kod nas skoro svaka devojka.............

Objasnjenje iz prve ruke:
Problem lepih devojaka nije u njima, vec u muskarcima, jer se svaki od njih izuzetno plasi da pridje devojci koja izgleda kao boginja ili nesto priblizno.
Posto je tu u pitanju muska sujeta, strah od odbijanja, jer svi znamo da smo mi devojke skoro i preuzele "vodjstvo" skoro u svim segmentima zivota.
Ne zelim da zvucim narcisoidno, i pored izgleda kojeg posedujem, ja licno imam nevidjeni problem kada su muskarci u pitanju.
Tu su uvek upereni pogledi, ali nikada nista konkretno. I zasto devojke gube volju za muskarcima - prethodni redovi su odgovor.
POD LEPOM DEVOJKOM NIKAKO NE MORA DA SE PODRAZUMEVA DA JE "SPONZORUSA", "*****" I KOJIM GOD NAZIVIMA NAS JOS CASCAVATE!
 
Snezna_kraljica:
MUDRICA:
Iceman:
To pitanje moze i da se postavi drugacije...
Zasto su vecini muskaraca glupe ***** lepe?
Pa zasto su? Jel spadas u vecinu icy? :wink:
Pa, jesmo li se slozili da on ne spada u vecinu, samim tim sto je gay? Vidis kako se distancirao, rekavsi da ne razume tu vecinu.. On sebe ne svrstava u kategoriju muskaraca. :? :twisted:
hahaaha
Ajde sada procitaj svoj post i pronadji koliko si puta u jednoj recenici uspela da budes kontradiktorna. :wink:
 
Iceman:
Ajde sada procitaj svoj post i pronadji koliko si puta u jednoj recenici uspela da budes kontradiktorna. :wink:
Na koju recenicu se tvoja zamerka odnosi? Ako gledas sve tri... U pravusi, malo sam izgubljena danas.. Juce sam se zaljubila strasno u jednog coveka kojeg sam upoznala na internetu.. :P Pozelela sam da ga zavucem u jedan zbun na Adi i silujem, ionako niko nije bio u blizini da nas vidi.. Niko ne bi posumnjao na mene.. :roll: Ali nemoj da mu kazes.. :roll: :oops:
 
pa to zavisi od pojma lepa. Ustvari od ukusa. Ako su vam lepe one kao sa Grand parade, većinom i jesu *****. Sa izuzecima.Bolje je pitanje zašto muškarci u poslednje vreme ne primećuju prirodnu lepotu , nego lepim smatraju isplastificirane, nabudžene i lake devojke. Čini mi se da ste pojam lepote previše vezali za vulgarnost i dostupnost. Najlepše devojke koje ja poznajem , retko koji dečko primećuje jer se skrivaju iza obične i ¨ne¨moderne garderobe.
 
secreto:
koja iole dobro izgleda "mora" biti *****,ili u najboljem slucaju devojka lakom morala?Ili makar sponzorusa?Da ne na pominjem da to najcesce ide zajedno u paketu :wink:

Kakav je vas sud po tom pitanju?

Онда би морао да кажеш да СУ 50% Српкиња *****, пошто их има много које су лепе...

ОБОЖАВАМ СРПКИЊЕ!!! :D
 
BodoniuS:
secreto:
koja iole dobro izgleda "mora" biti *****,ili u najboljem slucaju devojka lakom morala?Ili makar sponzorusa?Da ne na pominjem da to najcesce ide zajedno u paketu :wink:

Kakav je vas sud po tom pitanju?

Онда би морао да кажеш да СУ 50% Српкиња *****, пошто их има много које су лепе...

ОБОЖАВАМ СРПКИЊЕ!!! :D

НАЈЛЕПШЕ ДЕВОЈКЕ НА СВЕТУ
 
secreto:
koja iole dobro izgleda "mora" biti *****,ili u najboljem slucaju devojka lakom morala?Ili makar sponzorusa?Da ne na pominjem da to najcesce ide zajedno u paketu :wink:

Kakav je vas sud po tom pitanju?
Ma daj sine kakvi!!!! Imas ti puno devojaka koje su lepe, a nisu fufe, sponzoruse, niskomoralne i sl. mulj zenskog sveta. Cak stavise mislim da doticni mulj bas i nije lep, nego je jednostavno tako picnut da celokupni izgled vara!
 
secreto:
koja iole dobro izgleda "mora" biti *****,ili u najboljem slucaju devojka lakom morala?Ili makar sponzorusa?Da ne na pominjem da to najcesce ide zajedno u paketu :wink:

Kakav je vas sud po tom pitanju?
Sud direkt za te devojke nemam,nazalost nam je situacija takva kakva jeste u drzavi,a one mlade ,lepe zeljne zivota zeljne provoda lepog oblacenja,kako to sve sebi priustiti...nemoguce zar ne...dok su mlade ne razmisljaju o posledicama,ja ih uopste ne osudjujem,ne kaze se dzaba para je djavolska...nasa drzava da je zapad sa svim tim nasim lepoticama nebi toga bilo u to sam sigurna nebi imale potrebu da to cine :wink:
 
hazard:
pa to zavisi od pojma lepa. Ustvari od ukusa. Ako su vam lepe one kao sa Grand parade, većinom i jesu *****. Sa izuzecima.Bolje je pitanje zašto muškarci u poslednje vreme ne primećuju prirodnu lepotu , nego lepim smatraju isplastificirane, nabudžene i lake devojke. Čini mi se da ste pojam lepote previše vezali za vulgarnost i dostupnost. Najlepše devojke koje ja poznajem , retko koji dečko primećuje jer se skrivaju iza obične i ¨ne¨moderne garderobe.
Svaka cast na ovom odgovoru, apsolutno je tacno!
 
decko ne opravdavaj svoje neuspehe ili to sto nemas hrabrosti time da su sve lepe devojke *****...to nije istina...bez skromnosti imam prelepu devojku koja nije *****, imao sam ih ranije...naravno bilo je tu i onih koje ti pominjes, ali ne mozes da generalizujes...skupi m*** i pokusaj da smuvas neku od njih...ako ne uspes pokusaj s nekom drugom i tako redom dok ne pronadjes neku za tebe...!pozdrav
 

Back
Top