TORTE: recepti, saveti, ideje...

:rumenko: Jaoo pa hvala.
Jaco ako me pitas za muski model.. sta da ti kazem.. :rumenko: mene sramota .
U potpisu Striptizeta Violeta :zcepanje::zcepanje:
Secam se kako je tvoj zmu zavrsio u kuhinji ali nama skidanje u komori bas i nije zabavno :sad2::sad2:
Kad bi ga tamo svukla ne bih ga nikad ni napravila :)))) sto rekli ovi u opstini PAO SISTEM :rotf::rotf::rotf:
 
Jance, Jance ko ti pozira za ove figure???
ku03.gif

Kad pravimo zenske figure onda je odredim bocne stranice a muski deo ekipe kaci grudi, zato jesu 5+ i stoje skoro na ramenima :hahaha::zcepanje::zper::rotf::rotf: sto je najludje nikad se narucioci nisu zalili ;)))) valjda su pravljene po muskim snovima :))) qq

A musku varijantu donekle objasnih ali ima i dodatnih zahteva kad narucuju muskarci (gay varijante) e oni sve zagledaju, levu i desnu orijentaciju :rotf::zcepanje: uglovanje :zcepanje::zcepanje: i sve sto je njima vazno al ja se ne bunim - oni EXTRA placaju. Ako je za devojacko vece onda nema problema, one ga samo cape, ni ne otvaraju kutiju, sve je dobro... neiskusno ! :rotf::rotf::hahaha:
Ljudi moji sta mi sve prezivljavamo !
 
Pomoć cure!!!

Treba mi torta za dete koje je alergično na svo koštunjavo voće i čokoladu (kakao). Sada, imam ideju da to budu beze kore, ali mi je isuviše prosto da od žumanaca u mleku skuvam fil, i eventualno pobacam neko voće.

Ima li neko neki drugi predlog.

Znači, bez oraha,lešnika, badema,čokolade i kakaa.Trebalo bi mi to u toku večeri.
 

Slične teme


Back
Top