TORTE: recepti, saveti, ideje...

i malo blize

2rr2alv.jpg
bravoooo!!!!!


jako mi se svidja! torta :D hahahahhahaha!!!

jako je dobro uradjena! kazem dobro, pih! vrhunski!!!!! svaka cast!!!
 
Pitala bih i jos, gde u Bgd ima da se kupi alat za ovakve majstorije...??
Ja sam amter ali volim da pravim kolace i kuvam.
Imam samo jednu kesu i sraf za slag i par osnovnih modlica. Za laticu,list... to sam narucila od jedne Marije Savic iz sapca pre par godina i dobila pouzecem. Sad neznam ni gde mi je taj broj tel. a htela bih ra vidim sta jos ima u takvim prodavnicama...

torteco - Zarka Zrenjanina 36 Pancevo, radno vreme 0d 8-20h sem nedeljom
www.torteco.com
eurowilt - Radnička 41/9, Cukaricka Padina, BGD, radno vreme od 9-17h, vikendom ne rade
http://www.eurowilt.co.rs/index.htm
 
cccccccc... Pa ovde je strasno.. svasta ima ;) :hahaha: Ja kao tu nesto fina, pa necu na forum, jelte moderator, treba da da primer :mrgreen: ali vidim da je ovde bas veselo...
Aaaaa kada ne mozes da ih pobedis, onda im se pridruzi.

Kada sam ja pocinjala da se bavim ovim poslom, jedna od prvih torti mi je bila bezobrazna (bas ova ispod) i da te torte nije bilo, ko zna gde bi smo mi sada bili i cime bi se bavili. Ova torta nas je proslavila (bilo je odprilike: "kada ovo znaju da naprave, znaju sve" )

Moja kozmeticarka koja je inace dermatovenerolog mi je rekla da slobodno mogu da polazem anatomiju (doduse muskih i zenskih polnih organa ;) ) kako su verno pretstavljeni, a vi prosudite (doduse ja smatram da je mnogo mnogo vulgarnija od svih do sada vidjenih, ali sto rece Daca "i mi konja za trku imamo"


Moramo hitno da otvorimo temu za ovo, ovako vise ne moze :dash: I nemojte da me pitate ko mi je bio model... internet je pun ovakvih torti... a ja sam samo plagijator :rumenko:
 
Koko kapa dole,ovo je ne nadmašivo svaka čast.Vidi se da kad se učilo o ljudskom tjelu dobro si slušala i upijala znanje,sve na svom mjestu:klap::klap::klap::worth::worth::worth:
A sad imam jednu molbu,ako se može prebaciti i moja torta tu pa da budu sve zajedno ,mada je moj mali prilog,slika je na temi prva torta. Hvala:hvala:
 

Slične teme


Back
Top