TORTE: recepti, saveti, ideje...

attachment.php
attachment.php

attachment.php
attachment.php

attachment.php
attachment.php

bilo je jos tortica ali na zalost nisam stigla da ih slikam
 
A zaboravila sam da Vam nešto ispričam. donesemo onu korset tortu na kumicin rodjendan, ali u dogovoru sa kumom, konobari je odnesu konspirativno na pomoćni ulaz da je slavljenica ne vidi.
Dočekala nas slavljenica, sa roditeljima, sve po PS. Pogledamo se mužić i ja i počnemo da se smejemo-ona je obukla pink korse i crnu suknjicu!!! Niko sem mene nije znao kako će na kraju torta izgledati, jer je faktički bila, napravi kakvu hoćeš, sve će biti super. :)
 
A zaboravila sam da Vam nešto ispričam. donesemo onu korset tortu na kumicin rodjendan, ali u dogovoru sa kumom, konobari je odnesu konspirativno na pomoćni ulaz da je slavljenica ne vidi.
Dočekala nas slavljenica, sa roditeljima, sve po PS. Pogledamo se mužić i ja i počnemo da se smejemo-ona je obukla pink korse i crnu suknjicu!!! Niko sem mene nije znao kako će na kraju torta izgledati, jer je faktički bila, napravi kakvu hoćeš, sve će biti super. :)

Hahahaha, pa eto jos si i vidovita :D
Prelepa je torta, svaka cast :klap:
 
Ja sam pravila kinder po tom receptu i super ispadne. ZD sa strane svuda supljine popuniti cokoladnim filom pa kada se dobro stegne puter krem, pa kada se dobro stegne fondan. Ja praktikujem sledeceg dana da stavljm fondan i bude dobro. Nego da ja pitam nesto. Ako sam dobro razumela koru za kinder secete po potrebi? Ja premrem od straga kad krene posle pecenja da se malo spusta i uvek brinem hoce li biti ravna.
 
Ja je uvek pečem u tom plehu 37 x 27cm, i nekada je presečem po dužini da dobijem dve, a sada sam obručem izvadila jedan krug, pa još polovinu, i od onih krajeva dopunila tu drugu polovinu. Mislim da mi je obruč 26cm, i baš sam bila zadovoljna visinom torte. Bila je 8cm. ne volim kada je 5cm, ni 12cm. Ovo mi ej baš idealno. I super je bila ravna, ništa joj nije falilo.
 

Back
Top