TORTE: recepti, saveti, ideje...

lepe tortice .evo i od mene neke vec vidjene
attachment.php

attachment.php

attachment.php
 
Au,što vi zatrpate za čas,prosto ne stignem sve iskomentarisati kroz bone,ali pamtim............napredak ovdje je nevjerovatan..
kod mene prazan vikend po pitanju dekoracije,iskreno,i prijalo je,lagano pripremam dekoraciju za oktobar i prikupljam narudžbe............
 
attachment.php

Za mog sestrica, rodjendanska...do sada najteza torta :) zezalo me malo prebacivanje manje tortice,tj gornje, pa se malo iskrivila, ali polako, valjda cu uci u stos ;)

Inace, da kazem da ove casice predstavljaju TIP-TOP :D to je ona vasarska atrakcija sa casicama, kada dobijete tri loptice i gadjate te kantice-casice ili sta vec.... :D Luka to obozava, tako da je imao priliku da na svojoj tortici gadja nekoliko puta!!! :)
 
Pozdrav dragim forumasima i forumasicama na Kulinarstvu.
Treba mi Vasa pomoc.

Cerka mi je alergicna na orahe, a ove godine cemo mesiti mi tortu - necemo kupovati.

Treba mi predlog cokoladne torte, gde u kore idu lesnici umesto orahga, i to neke jednostavne za pravljenje i sa kompletnim objasnjenjem . jer na nisam bas specijalista za slatkise.

Hvala puno unapred!
 
I kod nas neka deca naših zemljaka gledaju i poznaju Pepu prase, koje ja poznajem samo zahvaljujući Vama, i ovde je sakrivena doboška
attachment.php

jedna voćna sa jagodama
attachment.php

i u srcu je sakrivena doboška
attachment.php

ovde se vidi da je doboška, jednoj vizažistkinji za njen 34-ti rodjendan. Meni je ona kao sunce pa zato suncokreti a leptiriće sam stavila za dopunu simbolike godina, pošto se to damama ne piše. Saznala sam pri predaji torte da slavljenica obožava leptire i da je torta divnu ukrašena.
attachment.php
 

Slične teme


Back
Top