TORTE: recepti, saveti, ideje...

attachment.php

attachment.php

u prirodi je bila mnooogo lepsa
 
Prvo Tamarice čestitam za lepu vest. Želim ti da trudnoću podnosiš što prirodnije i naravno nadamo se prelepoj bebici, uskoro! Torta je super.:klap:
Ana sretan rođendan, i tvoja je slatka i vrlo originalna.
Minice Relja, patikice da ne poveruješ da nisu prave:whistling:

Una i Maji su bile najvrednije i treba im odati posebno priznanje.

Inače sve su torte mnogo lepe i svima vam dajem 10-ku (pošto nemam bona):hahaha:

Cillence, čaša me je fascinirala, molim te reci kako si je uglavila, i čime si je punila. hvala:ok:
 
Danas mi je divan dan i nestrpljiva sam da vam pokazem torticu, jos se nije ni osusila :)))
pic0605.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Tortica je strasna... Nedaju bone... :besna:

Nije mi radio racunar par dana, sto bi kazala moja deca, pojeo ga virus a ovde nema sta nema!

Zahvaljujem se svima na dodeljenim bonicima :bye:


Evo i jedne moje

 
Poslednja izmena od moderatora:


Pepe sam pravila još u maju kao poklon za Anu koja je punila četiri godine. fantastična moskva šnit ali mi je malo popustila kod kapijice. A sve sam lepo zatvorila buter kremom i eto... i da sve je moja izrada sem drveta. Mnogo mi se dopalo i kupila ga u Eriksonu.



Druga sa transferom je pravljena u julu za rođendan mom dragom mužu. U pitanju je baron torta i meni se jako dopada dok moji ukućani tvrde da im je malo suva??? Nisam se ni trudila da je mnogo našminkam ali sam morala da stavim koju paru da sam kupi poklon sebi.
 
Poslednja izmena:
Drugarice, samo da vas pitam nesto. Zena mi narucila BINGO tortu, ali joj cerka ne jede piskote, pa to da izbacim. (dete joj alergicno na jaja ALI SAMO IH U JAFI PODNOSI!!) :eek: Problem je sto mi treba visina a to naravno ne mogu da postignem nekom koricom to ne zele nikako! A jos veci je problem sto hoce pod fondan i to na sprat (obe da budu Bingo)..sta da radim??? Kako da postignem visinu a izdrzljivost...?? :think:

P.S. Moj plan je da posle jafe i piskote opet napravim tanku koricu od same plazme (naravno u obrucu to mogu izvesti) sta mislite??? Ili dajte neki vas predlog...
 
Poslednja izmena:
Drugarice, samo da vas pitam nesto. Zena mi narucila BINGO tortu, ali joj cerka ne jede piskote, pa to da izbacim. (dete joj alergicno na jaja ALI SAMO IH U JAFI PODNOSI!!) :eek: Problem je sto mi treba visina a to naravno ne mogu da postignem nekom koricom to ne zele nikako! A jos veci je problem sto hoce pod fondan i to na sprat (obe da budu Bingo)..sta da radim??? Kako da postignem visinu a izdrzljivost...?? :think:

P.S. Moj plan je da posle jafe i piskote opet napravim tanku koricu od same plazme (naravno u obrucu to mogu izvesti) sta mislite??? Ili dajte neki vas predlog...


a kako ces piskotu ako ne podnosi jaja ?
 

Slične teme


Back
Top